Jump to content

GRASS

Forumowicze
 • Content Count

  3,482
 • Joined

About GRASS

 • Rank
  MOTOCYKLISTA - bena w żyłach
 • Birthday February 17

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Moherburg

Osobiste

 • Motocykl
  mała choleR6a/teren
 • Płeć
  Kobieta

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

3,141 profile views
 1. Wczoraj (28 października) w wypadku zginął ratownik z Motocyklowego Zespołu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy: https://www.eska.pl/bydgoszcz/zginal-w-czasie-sluzby-nie-zyje-ratownik-medyczny-z-bydgoszczy-aa-Jg2h-dUGv-k3Z2.html
 2. GRASS

  Muzyka

  "Makabra w szpitalach, zaraza się nie oddala"
 3. GRASS

  Uwaga wirus!

  Na produkcji pewnie maseczka, na stołówce nie. Jeżeli tak było, to nie dziwne, tylko logiczne.
 4. Adam Driver. I nie samym nawróconym Benem Solo jego dorobek stoi.
 5. Teraz klapki, kiedyś chełmki. Też płaskie i śliskie. Szczyt był. I jeszcze dupę każdemu obrabiał za plecami, był wredny i niemiły. ------- O! O Leftym zapomnieliście! P.S. MGS to , MGS tamto, a ktoś pamięta jeszcze rozwinięcie skrótu?
 6. Koniecznie Wasze zdrowie! I wszystkiego dobrego. Albo lepszego.
 7. Dzieciak zagłosował i pójdą kolejne :)
 8. GRASS

  Muzyka

  Tak przy okazji - jutro (właściwie już dzisiaj) dostają Nagrodę Artystyczną im.Grzegorza Ciechowskiego: To jeszcze jeden, bo rocznica akurat 16.12 przypada: Nie wiem, czy było tu coś wspomniane kilka tygodni temu (zerknę zaraz): I bez okazji.
 9. Monter, chętnie, ale nie dam rady: "W sobotę, 21 października 2017 r. w Siedlcach odbył się Puchar Polski w kulturystyce i fitness federacji WPF. Do rywalizacji na scenie w kategorii Ms. Bikini Fitness stanęła policjantka z Łasku - asp. Katarzyna Staśkowska. Oficer prasowy łaskiej komendy wystartowała w kategorii Ms. Bikini Fitness i po prezentacji w stroju bikini oraz sukni wieczorowej zajęła I miejsce. Pani aspirant nie odpoczywa. Przygotowuje się do kolejnych zawodów, otrzymała bowiem powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Świata Mr Universe rozgrywane 19 lipca 2017 r. w Brukseli." Sam więc widzisz, że tunel czasoprzestrzenny mnie dopadł, zajęta jestem, terminy wstecz do wyrobienia jeszcze!
 10. 1 - Adam Wajrak 6 - ksiądz Adam Boniecki 7 - Klod odpowiedział
 11. GRASS

  ..paradoks przodkow

  Skoro sam sobie odpowiadasz (i znalazłeś to w necie zapewne), to po co pytasz o błąd? W paradoksie przodków musisz uwzględnić "czynnik ludzki", bo tak to tkwisz w czystej matematyce i wówczas błędu nie ma. O tym paradoksie usłyszałam na studiach (w czasach, kiedy na świecie było 6 mld ludzi i forum nie istniało), więc to czasy archeo, zresztą na archeologii to było. I właśnie ten ubytek przodków (i potomków zarazem) ma największy wpływ. Poprzez spokrewnione małżeństwa (choć nie kazirodcze ;)). Już pomijam najbardziej ewidentne przykłady małżeństw "dla korony", bo to mimo wszystko drobny wycinek w skali całej ludności. Kiedyś jakąś tam normą były spokrewnione małżeństwa zwykłych ludzi. W dalszej linii, ale jednak. Zanim James Watt nie udoskonalił maszyny parowej i hurtem wszyscy gnali do roboty miast i je (roz)budow(yw)ali, to chłop przez wieki nosa nie wyściubiał ze swojej wiochy. Świat znał najdalej kilkanaście, kilkadziesiąt kilometrów od chałupy. Chyba, że na wojnę lazł, inne kontynenty podbijał, to gdzie indziej płodził. Nawet do najbliższego kościoła to była wyprawa miesiąca (w końcu nie przez przypadek podcienie w wiejskich domach z krzyżem nazywano sobotami). Na spis ludności też na tym osiołku trzeba było wędrować. Tak więc dookoła to niemal sami krewniacy z dziada pradziada. I cały ten geometryczny przyrost przodków idzie w...odstawkę. Poza tym całe to towarzystwo z danego wielowiekowego drzewa genealogicznego nie żyło/żyje jednocześnie. Tak więc umieralność na tę teorię również ma wpływ. Do tego średnia życia była niska, to i szybsza wymiana pokolenia następowała. Inteligencję forumowiczów sprawdzasz? Test na psychiczną wytrzymałość? I dlaczego to osobny temat, do "zagadek" nie mogło pójść? Taki to wyjątkowy temat i autor z plebsem się nie brata?
 12. Pytasz o wydanie czy dystrybucję? Masz nagrany materiał i chcesz więcej egzemplarzy? 500? 1000? Oczywiście na legalu. Płacisz i nie ma problemu. Jak za każdą usługę. Kontaktujesz się z wybraną firmą fonograficzną czy też wydawnictwem płytowym, jak tam zwał. Uzgadniacie warunki i podpisujecie umowę wydawniczą. Przygotowanie materiału i dokumentacji prawnej płyty. Projekt okładki, zawartość, itp. -podlega akceptacji m.in. ZAIKS-u (u nas). Masz numery identyfikacyjne, hologramy. Dostajesz towar i jest Twój. I wtedy zajmujesz się promocją, sprzedażą. Wysyłasz promocyjnie, żeby się rozreklamować, sprzedajesz w necie, na koncertach, jak tam chcesz. Oczywiście nie mówimy tu o opcji - wysyłam i niech odkrywają mój talent, padajcie narody na kolana i wydawajcie moją płytę. I też nie o powielaniu na kopiarkach, tylko profesjonalnym tłoczeniu. Najpierw konieczny jest własny wkład i wysiłek. Nie Ty pierwszy i nie ostatni, który marzy o własnym krążku "w dobrych sklepach muzycznych". Trzeba popracować. Tak samo jest z książkami i filmami. -------------------- Ty w ogóle wykorzystałeś kiedyś jakiekolwiek rady, pojawiające się w Twoich licznych tematach?
×
×
 • Create New...