Skocz do zawartości

Spodnie (dżinsy, jeansy) motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Motto przymierzałem, kilka modeli nawet bo znam dobrze właścicieli firmy. Bardzo fajne spodnie, doskonale odszyte, świetne materiały. Jednak nie polecam kupowania na odległość - mają dziwną rozmiarówkę, i np ja noszę wszystko M, a w motto wychodził dla mnie rozmiar XS... Trzeba je zmierzyć przed zakupem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niezupełnie coś takiego ale dżinksy z ochraniaczami i wzmocnieniami z kevlaru są w sklepie Tarbora na Kijowskiej (naprzeciwko dworca W-wa Wschodnia).

Też widziałem całkiem niedawno takie portki w Tarborze (dla wybierających się komunikacją zbiorową: dojeżdża się Szybką Koleją Miejską do dworca Warszawa Wschodnia, a do SKM-ki można z kolei podjechać metrem - wysiada się z metra na stacji Centrum i wsiada do SKM-ki na znajdującym się tuż obok dworcu Warszawa Śródmieście).

Rozkład jazdy SKM:

http://www.ztm.waw.pl/rozkladskm-1501.pdf

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Igor- ciężko wyguglowac firmę "motto" bo to popularne słowo, zniechęciłam się więc proszę ładnie o jakiegoś linka, bo moja miłość do jeansów sprawia, że chętnie kupiłabym sobie takie spodnie :cool:

Jutro jadę jakiś szukać, mam nadzieję, że Paweł mnie nie udusi (jedzie ze mną :wink: ) bo jestem koszmarnie marudna :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło wpisać w google "spodnie motto" i od razu dochodzisz do celu

 

http://www.mottowear.com/indeks_pl.html

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę jakiś szukać, mam nadzieję, że Paweł mnie nie udusi (jedzie ze mną :crossy: ) bo jestem koszmarnie marudna :D

O, a o której się wybierasz(cie)? Ja zapewne wpadnę do Tarboru koło 16 (planowany przyjazd na Warszawę Wschodnią: 16.05 :smile: ). Podejrzewam, że będziecie mieli w planach obskoczenie kilku sklepów - ja jutro raczej tylko Tarbor.

 

PS Twierdzisz, że jesteś koszmarnie marudna - spytaj Aśkę i Dziada, jak się swego czasu kupowało ze mną rękawice Modeki. :bigrazz: :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

O, a o której się wybierasz(cie)? Ja zapewne wpadnę do Tarboru koło 16 (planowany przyjazd na Warszawę Wschodnią: 16.05 :D ). Podejrzewam, że będziecie mieli w planach obskoczenie kilku sklepów - ja jutro raczej tylko Tarbor.

 

PS Twierdzisz, że jesteś koszmarnie marudna - spytaj Aśkę i Dziada, jak się swego czasu kupowało ze mną rękawice Modeki. :D :buttrock:

 

:)

Koło 15 ruszamy, więc możliwe, że około 16 tam wpadniemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojeżdża się Szybką Koleją Miejską do dworca Warszawa Wschodnia, a do SKM-ki można z kolei podjechać metrem - wysiada się z metra na stacji Centrum i wsiada do SKM-ki na znajdującym się tuż obok dworcu Warszawa Śródmieście).

Rozkład jazdy SKM:

http://www.ztm.waw.pl/rozkladskm-1501.pdf

o ja p.... dałeś teraz ognia :icon_rolleyes:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam spodnie MOTTO i jestem z nich bardzo zadowolony. Potwierdzam słowa Dominika, mają dziwna rozmiarówkę. Wszystko nosze roz M a spodnie z MOTTO musiałem kupić S.

 

Pewnie będą na bajzlu - to juz w ten weekend. Ja tam kupiłem rok temu. Zawsze można trochę zejść z ceny. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam spodnie Motto. Używam je głównie w ciepłe dni, bo w drugich spodniach od kurtki jest za gorąco. Motto też ma ochraniacze na kolanach i biodra. Jedyne co mi przeszkadza, to że ślizgam się na siedzeniu przy hamowaniu - chyba podszyję sobie na tyłku kawałek skóry i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Zakupiłam sobie czarne damskie jeansy w rozmiarze S, dodam tez że były to JEDYNE damskie spodnie motto w tarborze :banghead:

Czyli- więcej damskich spodni tam nie ma. Zostały tylko skórzane i z frędzelkami, ale takich to nie kupiłabym, bo Paweł wstydziłby się ze mna jeździć i pewnie by mnie tam zostawił :banghead:

Spodnie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie super

 

I jak ładnie leżą na włascicielce, jestem pod wrażeniem :).

 

Ja za to fundnąłem sobie wypasione sakwy, z którymi VFR nadal wygląda jak kawałek motocykla kiedyś prawie sportowego. Zakupy fajne, miłe i ... uwaga, bez marudzenia i wybierania przez 2 godziny !

 

Teraz moto i załoga gotowe do nawijania kilometrów :).

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to fundnąłem sobie wypasione sakwy, z którymi VFR nadal wygląda jak kawałek motocykla kiedyś prawie sportowego.

Rozumiem, że tekstylne (a nie skórzane)?

 

Zostały tylko skórzane i z frędzelkami, ale takich to nie kupiłabym, bo Paweł wstydziłby się ze mna jeździć i pewnie by mnie tam zostawił :(

...i musiałabyś wracać SKM-ką. :(

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niecne Zielone Oczy

Rozumiem, że tekstylne (a nie skórzane)?

...i musiałabyś wracać SKM-ką. :(

Tekstylne, naprawdę fajnie wyglądają mimo, ze Paweł strasznie narzekał, że vfr`ka z sakwami będzie wygladała jak tramwaj :evil:

 

Skm`ką..? Ja na piechotę:D. Uwielbiam łazić, mogę tak Warszawę w każdą stronę obleźć, z Tarboru na Mokotów do domu tez bym w końcu dotarła gubiąc się z 10 razy po drodze (chodzić lubię, z orientacja w terenie tragedia :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...