Skocz do zawartości

Spodnie (dżinsy, jeansy) motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam moto jeansy, do zadań takich jak napisałeś dobrze się nadają (pod warunkiem że w deszczu jechać nie trzeba).

Możesz kupić motto wear XXL i przerobić je u krawca. Podejrzewam że w 400zł byś się wyrobił.

Edytowane przez Proca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki sam dylemat co Ty, też szukam takich uniwersalnych spodni na miasto .

Dzwoniłem do firmy redline i powiedzieli mi, że bez problemów przyjmują zwroty jesli wysłane przez nich spodnie okażą sie nieodpowiednie. Więc można ponieśc tylko ryzyko kosztów zwrotnej przesyłki.

Zadzwonie do firmy, do której dałeś link, jesli w ten sam sposób będzie mozna z nimi załatwic to z dwóch rodzajów spodni może da się coś odpowiedniego wybrać

P.S. Redline od przyszlego tygodnia wprowadza nowe spodnie z jeansu w kolorze czarnym w innym kroju wiec pewnie zamówie u nich po parze i jedną pare z Shop.4sr i dokonam wyboru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciaz nie dam sie skusic na kopanie sie z poczta polska czy kurierami. Na szczescie 4sr mozna przymierzyc/kupic we wroclawiu, co uczynie jeszcze w tym tygodniu.

 

Ale rzeczywiscie, jesli 4sr tez nie beda lezec, to sprobuje przymierzyc redline "zdalnie", czyli wysylkowo :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem jeansy Alpinestars (w Intermotors) - kolor 1) podchodzący pod czarny 2) standard jeans - granatowy...

nie przymierzałem ale przebadałem je organoleptycznie .. wygladały nawet niezłe ale niestety nie mam porównania do niczego innego bo narazie brak kasy na spodnie aczkolwiek mam ten sam problem z krótkimi wizytami na mieście :smile:

 

I chyba też Dainese miało spodnie jeansowe .. do sprawdzenia na stronie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec kupilem to:

http://shop.4sr.pl/katalog/index.php?page=...ategory=kalhoty

 

Tanie nie sa, ale to solidny kawal spodzienia, protektory na kolana i gorna partie piszczeli, crash foam na biodra i kevlar na dupie. Dizajn tez calkiem niezly, podoba mi sie bardziej niz mottowear.

 

Napisz proszę kilka słów jak do Ciebie dojdą i pojeździsz nich trochę. A swoja drogą budowa stronki i prezentacja asortymentu taka sama jak na stronie Padany. Czyzby ten sam importer/producent tylko inna marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyliście na te??http://malyhd.eu/index.php?show=produkty1&go=369

wygladaja tez ciekawie i cena atrakcyjniejsza

 

Eeee to juz lepiej wyjac jakies jeansy z szafki i poprosic mame aby je przerobila troche :banghead: . Zastanawiam sie nad taka opcja... Jakby np. podszyc od wewntarz w niektorych punktach jakims wytrzymalym materialem i doczepic gdzie trzeba ochraniacze... spelnialo by to chyba swoje zadanie. Co wy na to? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę kilka słów jak do Ciebie dojdą i pojeździsz nich trochę. A swoja drogą budowa stronki i prezentacja asortymentu taka sama jak na stronie Padany. Czyzby ten sam importer/producent tylko inna marka?

 

Pojechalem bezposrednio do producenta, zeby sobie pomierzyc, wiec nie czekalem na dostawe.

Spodnie bardzo solidne i ekh..obszerne, ale dobrze leza. Duze ochraniacze na kolanach regulowane na rzep. PO bokach crash foam na biodra (wyjmowany) i warstwa tego nibykevlaru na dupie w razie jazdy po asfalcie. Spodnie waza przynajmniej 2 razy wiecej niz normalne jeansy. Jezdzilem w temperaturze powyzej 20st i bylo ok, ale na postoju poci sie troche kolano na miejscu styku z ochraniaczami - nie jest to jednak bardzo uciazliwe.

Jezdzilem tez wczoraj w nocy i przy temp ponizej 10st i szybszej jezdzie poza miastem troche podwiewa pod nogawke, ale to sa przeciez jeansy a nie spodnie turystyczne. Jesli bede bral je w dalsza trase to zaloze jakies kalesony pod spod i powinno byc ok.

 

Dizajn i kolor sa naprawde w porzadku, ale cena moim zdaniem dosc wysoka. Sa drozsze od mottowear, ale wyraznie lepiej wykonane, bardziej solidne i maja wiecej chroniacych bajerow. Jak na razie - polecam.

Pzdr

 

P.S. rozmawialem z ludzmi w firmie i z tego co zrozumialem przedstawicielem padany i 4sr jest ta sama firma. Padana jest szyta w Pakistanie, nie wiem jak 4sr. Powiedziano mi rowniez, ze 4sr jest marka dedykowana o 1 polke wyzej niz padana i do troche innych zastosowan (jak sama nazwa wskazuje).

Edytowane przez KBLKM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyliście na te??http://malyhd.eu/index.php?show=produkty1&go=369

wygladaja tez ciekawie i cena atrakcyjniejsza

Te chyba nie maja podszycia kevlarem, ochraniacze ochronia przed uderzeniem ale w razie szlifu jeans sie przetrze bardzo szybko.

 

Koniecznie musze kupic sobie takie jeansy bo dzis na Bemowie myslalem ze wykituje w teksach. Dzis nie bylo jeszcze za goraco ale jak przyjda letnie upaly to cienko sie widze paradujacego w takich pancernych galotach.

Nie ma co, o jajka trzeba dbac, gotowane do niczego sie nie przydadza :) . Poczekam jeszcze na ten nowy model od RedLine i dopiero wtedy zdecyduje.

Edytowane przez Cerberus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupilem tzw 'czopsy" - super sprawa, jak jade do roboty to nie bigam w skorzanych gatkahc, tylko - RACH,CIACH - jak chip'n'dales sciagm i chowam do plecaka i juz latam w dzinsach - a i na dluzsza trase sa naprawde ok

 

czopsy?

co to jest?

podaj jakis link plz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czopsy?

co to jest?

podaj jakis link plz

czopsy czy czapsy , jeśli o tym samym mowa , to takie szerokie skórzane pół spodni , nie mają dupy i małe braki z tyłu , taki Covboy`ski wynalazek ochronny zakładany np. na jeansy , kojarzysz już ???? koleś takie coś ostatnio gdzieś dorwał , troche łach z niego ale widocznie jemu się podoba i pasi ... :icon_exclaim: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...