Skocz do zawartości

Spodnie (dżinsy, jeansy) motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

kurcze no nie wiem... co prawda nie mierzylem jeszcze takich spodni ale mam wrazenie ze sa one nieco za luzne i w przypadku gleby jesli ochraniacz nie jest w jakis sposob "przymocowany" do nogi to moze sie przemiescic i nic z ochrony w nefraligicznym miejscu. nie mniej jest to jedynie moje domniemanie gdyz spodni nie mierzylem. Druga rzecz to taka - chcecie spodnie zeby mozna w nich bylo chodzic wiec nie wyobrazam sobie chodzenia w spodniach ktorych nogawki sa tak dlugie jak zamieszczone na wstawionych zdjeciach.

W temacie juz pisalem ale przypomne - kupilem Mottowear Combat Red.

Co do dlugosci spodni to ja akurat nie ma z tym problemu bo maja rzepy na dole i pod samym kolanem. Dzieki czemu nie wlocze nimi po ziemi, dobrze trzyma sie tez ochraniacz na kolanie. Przesmigalem w nich te kilka miesiecy i jestem BARDZO zadowolony. To jest dokladnie to czego szukalem, wazne jest to zeby nie wymagac od tych spodni uniwersalonosci texow. W trase trzeba wozic ze soba jakiegos kondomka zeby nie zmoknac, w zimniejsze dni kalesony lub bielizna termoaktywna i tez daja rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio zastanawiam się nad zakupem jeansów (łatwiejsze do przerobienia bom niewymiarowy :icon_razz: ) I zastanawiam się czy MttoWear lub 4sr można nabyć gdzieś w wlkp? Idealnie by było w Pile ale może jest jakiś sklep w Pozen? Nie chcę zamawiać przez internet bo później zapewne bym stracił sporo kasy na różne wymiany itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-5 kwietnia masz moto bazar w Poznaniu, zawsze jest duży wybór rzeczy motocyklowych i jeszcze potargować się można. Myślę ,że znajdziesz tam to czego szukasz

4 kwietna będę na Motosercu w Pile a 5 mam święto więc raczej odpada :icon_evil: Eh... Zawsze pod górkę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio zastanawiam się nad zakupem jeansów (łatwiejsze do przerobienia bom niewymiarowy :icon_razz: ) I zastanawiam się czy MttoWear lub 4sr można nabyć gdzieś w wlkp? Idealnie by było w Pile ale może jest jakiś sklep w Pozen? Nie chcę zamawiać przez internet bo później zapewne bym stracił sporo kasy na różne wymiany itp.

 

 

MottoWear widziałem ostatnio w nowym sklepie, Poznań- Baranowo , ul Wspólna - trudno znaleźć ten salonik, ale spodnie są.

Edytowane przez wit5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak trudno... za stacją BP z macdonaldem zjazd do Baranowa, kolo motelu Patrick czy Patryk... potem 300m prosto i po lewej stronie jest sklep

 

wstyd przyznać ale mieszkamy na sąsiedniej ulicy i jeszcze nie udało sie nam tam trafić

 

--------

a jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania nowe Draggin Jeans Classic w rozmiarze W34 L32

 

dla mnie okazały się sporo za duże, a zimowe hodowanie brzucha mi nie wyszło i zamiast większego mam mniejszy

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam, poszukuje wytrzymałych dzinsów motocyklowych ktore zapewnia max bezpieczenstwa przy szlifie jak na dzinsy

 

znam marke moto wear, czy jest godna polecenia?

 

dzinsy w cenie max 500-700zł mysle ze znajde cos porzadnego

 

 

wiem ze dzinsy sa slabsze od texów ale wlasnie chce kupic dzinsy ale takie bardzo wytrzymale z ochraniaczami i najlepiej jakby mialy dodatkowo anty slizg na kroczu :]

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, poszukuje wytrzymałych dzinsów motocyklowych ktore zapewnia max bezpieczenstwa przy szlifie jak na dzinsy

 

znam marke moto wear, czy jest godna polecenia?

 

dzinsy w cenie max 500-700zł mysle ze znajde cos porzadnego

wiem ze dzinsy sa slabsze od texów ale wlasnie chce kupic dzinsy ale takie bardzo wytrzymale z ochraniaczami i najlepiej jakby mialy dodatkowo anty slizg na kroczu :]

pozdr

 

np. tu: http://www.4sr.pl/katalog/moto-kalhoty/jeans-14.html

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezalo mi na max cywilnym wygladzie i kupilem Mottowear City NT. Rzeczywiscie wygladaja jak zwykle, maja ochraniacze kolan (bioder trzeba dokupic), seryjnie w wrazliwych miejscach kevlar.

CYwilny wyglad okupuja brakiem antyposlizgu na tylku (mnie osobiscie to nie przeszkadza) i nawarstwianiem sie materialu pod kolonami jak sie na moto siedzi (tez da rade przezyc).

Jesli chodzi o spokojnie i cywilnie wygladajace wygladajace to chyba najlepszy wybor.

 

A jesli nie musialyby w 100% wygladac cywilnie to te Alpinestars sa ladne. Widzialem kolesia w nich i sprawiaja wrazenie solidnych.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja zaliczylem dzwona.

 

Spodnie sie podarly w 2 miejscach, ale pani krawcowa zszyla :]

 

Mam blizne na lydce, tam, gdzie nie siegnal i tak dlugi ochraniacz. Ciezko powiedziec, co by bylo gdybym jechal w innych spodniach, ale chodze i zyje. Powiem jednak, ze od kiedy kupilem tekstylne spodnie, ani razu nie ubralem jeansow motocyklowych. Na miasto chyba lepiej wbic sie normalne jeansy, ew. dokladajac ochraniacze na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...