Skocz do zawartości

Spodnie (dżinsy, jeansy) motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

Moto-sfera na Bukowskiej? Wydzwaniam tam od paru tygodni, i wciąż nie wiadomo kiedy będzie dostawa :/ chyba dopiero jak się lato skończy. A kupować spodnie przez neta bez przymiarki trochę głupio, zwłaszcza jak ktoś jest niewymiarowy :)

Taaak u nich byłem i tak jak napisałeś bez przymiarki to nie bardzo kupować. Chociaż zawsze możesz portki odesłać po przymiarce i szukać rozmiarów dalej.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam motofactory.pl - nowy sklep, ale gość ogarnięty

 

W końcu zamówiłem właśnie tam. Rzeczywiście, sprawna wysyłka, porządnie zapakowana paczka, szybki i uprzejmy kontakt mailem, oraz bez problemu wymienili mi rozmiar gdy okazało się, że (jednak) zamówiłem za duży. Również polecam motofactory.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.4sr.pl/katalog/moto-kalhoty/jeans-14.html

mial ktos stycznosc z ta firma z tymi spodniami ? jakies opinie ?:)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, zakupiłem właśnie nakeda i jeździć nim będę typowo "lans bans i amatorka" ot taka zabawka na miasto. kurtke wiadomo zakupiłem skóra ale co do spodni nie mogę się przekonać bo jak tu np w skórzanych spodniach chodzić po bankach czy urzedach żeby nie patrzyli na ciebie jak na durnia? padł pomysł jeansów "kevlarowych" link czy ktoś ma? używał? jak to wygląda w praktyce z takimi jeansami, co jest godne polecenia i w jaki przedział cenowy celować?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miasto w umiarkowanych temperaturach są ok, dużo ludzi w tym jezdzi, lepsze niż zwykle portki na pewno.

 

Poza tym było z miliard tematów o moto dżinsach to sobie poszukaj

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam używam w lato jedyne jak dla mnie, bo w texach to sobie można jajka ugotować :P Kumpel tak samo... Tylko w sumie jak z każdym ubiorem, pójdź do sklepu i przymierz sobie parę sztuk różnych, bo są róznice kroju i nie każdy model Ci będzie dobrze na dupie i nogach leżał a już szczególnie jak w pozycji siedzącej na moto... Ochranicze też róznie będą leżeć (w części modeli/firm możesz je przesuwać ale to też w pewnym zakresie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega śmiga od kilku sezonów, więc morałów nie będę prawił. Fakt, że jeansy przewiewne na moto i styl spoko, lecz ja stawiam na bezpieczeństwo. Mało który jeans ma taką wytrzymałość jak skóra, ale prawda jest że... jajka na twardo... Może gorateks będzie pośrednim rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i inni polecam Mottowear. Mam od dwóch sezonów model Urban i jest OK. Zanim zakupisz któreś spodnie sprawdź z jakiej grubości materiału są zrobione. Jak ja szukałem zauważyłem, że część producentów ukrywa ten parametr co może świadczyć o dość cienkim materiale.

 

PS

forrest2000

...jajka na twardo..... gore tu nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w testach obciely Jeans'y Louis'a

 

fakt, ze sa o 100 pln'ow drozsze ale wierz mi, ze warto.

 

Kevlarowe wstawki na tylku, kolanach biodrach i boku. + protektory kolan.

 

:crossy:

post-15744-0-64883700-1326401325_thumb.jpg

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak odnośnie skóry, gore czy tekstylnych jest już przesądzone że wybiore jeansy. jednak w miare "cywilny" wyglad przemawiam za nimi oraz to że w ciepłe dni w jeansach jeszcze jakos w miescie wytrzymam... pod uwage biore mottowear'y oraz te wspomniane przez KS louisy tylko pytanie gdzie moge te lousiy zmierzyc? pozostaje tylko e-sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gorateks będzie pośrednim rozwiązaniem
Bez oddychających kalesonek goretex to żadne rozwiązanie na upały, ale tym bardziej nie potrafię się przełamać żeby wsadzać pod spód jeszcze takie ciasne gatki :) (jeżdżę w gore cały sezon). Na nowy rok planuję właśnie jeansy, choćby nawet i te wspomniane przez KS-a. Możesz je sobie zmierzyć w m-a w Poznaniu czy gdzie tam wolisz (tylko wcześniej telefonicznie zaklep ze dwa rozmiary). Zobacz też portki tej firmy - w cenie komplet ochraniaczy i moim zdaniem krój bardziej na Polaka (Vanucci są dość długie w stosunku do obwodu w pasie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...