Skocz do zawartości

Spodnie (dżinsy, jeansy) motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam spodnie firmy Mottowear tylko inny model. Są super. Co do jeansów z drugiego linku, to w opisie brakuje mi info o grubości jeansu a to jest ważne. Mottowear mają 12.5 OZ to jest spora grubość czuć to w ręku. Budzi zaufanie. Ze względu na grubość jeansu tak bardzo przewiewne to nie są ale dają dużo wyższy komfort latem niż skóra. Teraz szukam jeansowej kurtki na lato.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tą firmę ktoś zna bo cena super

http://moto.allegro.pl/arapaho-spodnie-moto-jeans-kevlar-minnesota-l-i1540946996.html

niby też podszywane kevlarem i z ochraniaczami ?

Na forum SV ktoś pisał o portkach Arapaho

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:gDlof_ko_pUJ:www.svforum.pl/viewtopic.php%3Ff%3D17%26t%3D2527+Arapaho+praniu&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a&source=www.google.pl

"Pod ŻADNYM pozorem nie kupujcie tego badziewia. Po trzech praniach wyglądają jak szmaty."

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem waszych rad i pojechałem dzisiaj do Wrocka na zakupy kupiłem mottowear Espady , z rozmiarami faktycznie dziwnie bo według tabelki powinienem kupić M a kupiłem S bo M były dużo za szerokie Patent ze sznureczkami faktycznie fajny bo nogawki długaśne zobaczymy jak się będą sprawować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madras - czy wedle Twojej oceny rozmiar M będzie dość długi dla osoby która ma 186 cm wzrostu?

 

 

Powinny być OK nawet S -ka ma długie nogawki ( mówię o wersji normal ) ja mam coprawda tylko 176 cm ale będe musiał jednak skrócić bo są za długie nawet jak siedzę na moto , ale te sznurki dają radę nie przydepniesz sobie spodni :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madras - czy wedle Twojej oceny rozmiar M będzie dość długi dla osoby która ma 186 cm wzrostu?

Ja mam 186cm dokladnie i 87kg wagi i M'ka jest idealna. Najlepiej jednak przymierzyc przed zakupem.

 

PS - spodenki które ostatnio zakupiłem to Mottowear Debonair (wyglądają 100% jak cywile). Mam tez Mottowear City NT w ktorych smigam od 2 lat i mialem w nich jegna glebe i sa nadal ok. Obydwie pary w rozm. M

Edytowane przez oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polećcie mi proszę jakąś solidną firmę w której kupić te spodnie.

Zamówiłem na Allegro w Motochallenge.pl i nie polecam tej firmy. Po 2 tygodniach zapytałem gdzie moje spodnie, to powiedzieli że czekają na dostawę i za tydzień powinny być.

Minęły kolejne 2 czy 3 tygodnie i ani spodni, ani żadnego info z ich strony.

Amatorszczyzna jakaś. Wolę zapłacić więcej, ale nie być traktowany jak natręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi proszę jakąś solidną firmę w której kupić te spodnie.

Zamówiłem na Allegro w Motochallenge.pl i nie polecam tej firmy. Po 2 tygodniach zapytałem gdzie moje spodnie, to powiedzieli że czekają na dostawę i za tydzień powinny być.

Minęły kolejne 2 czy 3 tygodnie i ani spodni, ani żadnego info z ich strony.

Amatorszczyzna jakaś. Wolę zapłacić więcej, ale nie być traktowany jak natręt.

U dystrybutora w poznańskim sklepie również nie doczekałem się spodni Mottowear. Miały być jutro, za dwa dni, za tydzień itd itd. W końcu odpuściłem temat. Najwyraźniej to producent daje ciała.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam motofactory.pl - nowy sklep, ale gość ogarnięty, poinstruował mnie co do rozmiarówki, złożyłem zamówienie na Espady XTP w południe, a następnego dnia miałem już u siebie kurierem. A spodnie naprawdę fajne i w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dystrybutora w poznańskim sklepie również nie doczekałem się spodni Mottowear. Miały być jutro, za dwa dni, za tydzień itd itd. W końcu odpuściłem temat. Najwyraźniej to producent daje ciała.

Moto-sfera na Bukowskiej? Wydzwaniam tam od paru tygodni, i wciąż nie wiadomo kiedy będzie dostawa :/ chyba dopiero jak się lato skończy. A kupować spodnie przez neta bez przymiarki trochę głupio, zwłaszcza jak ktoś jest niewymiarowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, trochę głupio bez przymiarki, mnie żona przekonała do takich zakupów (wystarczy wziąć miarę i sprawdzić ile mamy w pasie i jak długie mamy nogawki w zwykłych dżinsach- porównać z rozmiarówką i gotowe), teraz nie muszę jeździć do wawy po pracy, użerać się w korkach, czyli nie tracę masy czasu, paliwa i nerwów. A te same spodenki tańsze niż w salonie o dobre 50-100zł. Choć przyznam ze ciężko było mnie do tego przekonać, jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...