Skocz do zawartości

Spodnie (dżinsy, jeansy) motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne są, tylko chyba skóra tak szybko nie nasiąknie jak dżinks. Tak to trzeba mieć 2 pary portek włacznie z przeciwdeszczowymi, a skóra wystarczy jedna.

Gdy wybieram się w trasę w skórach, zawsze mam pod ręką przeciwdeszczówki. Tylko jazda w ciuchach tekstylnych umożliwia mi niewożenie ze sobą "kondomów".

 

Wiadomość z ostatniej chwili: motocyklowe dżinsy z odpowiednimi wstawkami w newralgicznych miejscach są podobno dostępne w Motostore.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to szczególnie zalecane, w szczególnie w przypadku agroturystyki leśnej (patrz, trasa na Zegrze) ...

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

To kiedy jedziemy na "grzybobranie"? :biggrin: :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tu macie linka jest juz przedstawiciel w polsce

 

http://www.dragginjeans.com.au/products/jeans/silverback.htm

 

z innego wątku forum

Jak chcesz dragging jeans to tu masz maila do przedstawiciela w polsce

[email protected]

 

Aha no i nie porownoj kevlarowych spodni do skury bo skura bez ochraniaczy sie przeciera jak kartka papieru a kevlar nie, dobrych spodni z kevlarem nie przetniesz nawet nozycami do zywoplotu, wiem bo mam i se chwale.

 

czemu nie napiszesz wprost, że to Ty jesteś tym przedstawicielem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innego wątku forum

czemu nie napiszesz wprost, że to Ty jesteś tym przedstawicielem ?

 

Chyba nie myslisz ze bym sie tu pieprzyl, starajac przekonac paru gosci co i tak wiedza swoje. Natomiast jestem jednym z pierwszych klientow w polsce i jestem zadowolony no i jak dotychczas cieszy mnie fakt ze nie widze na drodze kogos kto ma takie ubranko co ja - wywalilem na przerobe mojej suzi 5000 i wyglada szalowo jedyne co brak to stroju ktory bedzie pasowal, calosc prezentoje sie odlotowo a nie wygladam jak koles w skurze ze szmateksu. A z reszta zwisa mi i powiewa dla ciebie moge byc przedstawicielem.

 

Malo tego to kolejny post pod temat, a chyba najwazniejsza sprawa tu jest pomoc kolesiowi, ktory tego potrzeboje przynajmniej bedzie mial wybor w swoich poszukiwaniach. Ale mysle ze zawsze znajdzie sie jakis ktos co to mysli ze jest najsprytniejszy i wszystko wie no i bedzie walczyl o prawde i sprawiedliwosc - czyz nie?

Edytowane przez humanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

zastanawiam sie nad zakupem spodni do latania po miescie i w krotkie trasy. Po przestudiowaniu tematow na forum wnioskuje, ze wszelkie spodnie tekstylne z wszyta na stale membrana odpadaja, poniewaz zaczyna sie plywac od temperatury 15st C.

 

Mam kurtke modeka roma i jestem z niej bardzo zadowolony (wypinana membrana i podpinka). Niestety spodnie o podobnych parametrach to wydatek ok 700pln. W zwiazku z tym zastanawiam sie nad letnimi gatkami modeki - model mesh ohio lub mesh mistral. Te drugie maja bardzo praktyczna mozliwosc zrobienia z nich shortow poprzez odpiecie nogawek.

 

Druga opcja to jeansy motocyklowe, ale spodnie motto wear srednio na mnie pasuja, bo jestem niewymiarowy (xl za male, xxl za duze), wiec szukam propozycji innej firmy. Spodnie musza byc na tyle komfortowe, zebym mogl dojechac w nich np do centrum, pojsc do kina, posiedziec gdzies, w pracy, na uczelni... Jesli ktos jezdzi w letnich spodniach modeki, prosze o odzew - czy da sie w tym jezdzic na krotkie trasy z predkoscia przelotowa 100-140 przy 10 stopniach i np kalesonach... ?Czytalem tez o pomyslach wypruwania membran ze zwyklych spodni tekstylnych - lepsze to niz kupno spodni na lato?

 

A moze macie jakies inne propozycje?

Edytowane przez KBLKM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, skora odpada.

Mierzylem dzisiaj jakies spodnie modeki i nawet moge dobrac na siebie rozmiar, ale model melville (wypinane wszsytkie 3 warstwy) kosztuje 730pln. Troche duzo, ale tych typowo letnich spodni to oni prawie nie maja.

Na innym forum polecono mi reklamowane szeroko jeansy redline, ale ta firma handluje chyba tylko w necie, wiec nie ma opcji przymiarki.

Za tydzien motobajzel, tam na pewno cos fajnego bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...