Skocz do zawartości

Spodnie (dżinsy, jeansy) motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć...

 

Jak możesz to podaj wszystko co wiesz o jednych i drugich. Mnie osobiście interesują z ochraniaczami, ale ciekaw jestem też tych bez.

 

 

pzdr. i z góry dziękuje.

 

 

ps. nie chodzi mi o zielone moro w las na enduro , tylko typowe moro miejskie, szare kolory, stunt itd.

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tutaj :

 

http://www.booster.com.pl

 

http://www.mottowear.com

 

Ta druga jest w Wawy.

 

A zwykłe cywilne moro (biało/szaro/czarne) jak to nazwałeś stunt kupiłem w CH Arkadia w C&A ...to nie jest reklama :icon_razz:

 

Pozdro

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tem model stunt. Cały czas o nich myślę, bo dużo jeżdżę po mieście latem załatwiając warsztatowe sprawy. Tylko cena mnie poraża nieco - ponad 300 zł za portki... Ma ktoś dostęp żeby było nieco taniej? Dwie pary będę potrzebował..

pzdr

cena nie jest jeszcze taka kosmiczna, przecież zwykłe dżinsy kosztują ok. 300zł, a tu jeszcze te ochraniacze są :icon_razz:

Edytowane przez Kil|vov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cena mnie poraża nieco - ponad 300 zł za portki...

 

Ha! Te, o ktorych ja pisalem kosztuja w przeliczeniu 500 zl :wink:

Wiec te stunty z Motto to przy nich okazja i chyba sie w nie zaopatrze na lato :icon_razz:

 

Dzieki za komentarze i oceny.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu szukałem takich dżinsów na miasto i nie znalazłem.

Kupiłem zwykłe gatki zaniosłem do krawcowej która za 20złp wszyła kieszenie w środku ( narzekała że za mało powiedziała :icon_razz: ) i na motobazarze kupiłem wkładki Modeki na kolana i biodra.

Nawet czasami używam.

Razem koszt to; jeans'y Big Star 150zł + wszycie kieszeni 20zł + cztery wkładki chyba po 15zł/szt= 60złp

równa się razem 230zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki amerykanski kamuflarz bialo-szaro-czarny, dla antyterrorystow i do walki w miescie, nazywa sie "metro" (nie mylic z odzieza firmy Metro, to po prostu oznaczenie rodzaju kamuflarzu, tak jak lesny "woodland" czy dzunglowy "tiger stripes"). masz kurtki, spodnie itd. do dostania pewnie w kazdym sklepie z demobilem, nowy i uzywany. powinien byc tanszy i bardziej wytrzymaly od tych cywilnych

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze gatki bo hein gericke sa do kupienia w warszawie na wietniczej u tadka kosztuja 250zł sadze ze sprzeda za 230zł do tego komplet ochraniaczy elastomerowych 60zł i za 300zł sa spodnie! maja kevlar na biodrach kieszeniach i na kolanach wiec chyba warto przynajmniej w +20C je założe na miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym se szczelił takie spodnie, ale do normalnego chodzenia, bo 2-3 miechy i spodnie przetarte :/ może za dużo chodze? :wink:

 

 

to Ty na kolanach chodzisz? ... może za dużo do kościoła - musisz klękać i się spodnie przecierają? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapytać o taki wzór moro na jakimś forum dla skinheadów, bo jest to chyba ulubiony typ odzieży tej subkultury :icon_razz:

 

Co do demobilu to na Pl. Bankowym za błękitnym wierzowcem jest fajny i dobrze wyposażony. Przechodzi się obok salonu Peugeota i jest pas sklepów, jeden z nich to właśnie demobil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...