Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

olej 250 tki, moja kupiła na pierwsze moto gs500f i uważam że jest dobry jako pierwszy sprzęt, ma go od końcówki zeszłego sezonu i powoli zaczyna jej brakowac mocy ale co do prowadzenia, wagi jak dla mnie bomba - no i trafił się model całkowicie bezawaryjny

GS500F faktycznie fajne ;) Też wezmę pod uwagę - dziękuję.

 

a enduro wchodzi w gre czy tylko ścigi ?

Raczej ścigi...

 

Hej moj ziomalu :), a moze skuter np typu Yamaha 400 Majesty, wygodny, szybki i ladny.

Cześć sąsiad ;) Skuter chyba nie dla mnie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się takie motocykle jak

Suzuki GSX 650F

Kawasaki ER6F

Honda CBR 500

 

Motocykle które wymieniłaś śmiało nadają się na pierwsze moto, pod warunkiem że dysponujesz odrobiną zdrowego rozsądku ;-) jak bym dołożył do tego zestawienia jeszcze Yamaszkę MT-07 i przymierzył się do wszystkich wyżej wymienionych wczuwając się który najbardziej Ci leży. Jeśli była by taka opcja to brałbym pod uwagę te które są wyposażone w ABS - wtedy w razie awaryjnego hamowania można zacisnąć hebel do końca, co może tyłek uratować nie tylko początkującemu w szczególności na mokrym, piasku itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lżejszy od pozostałych, ma niezły zawias i bardzo dobre heble, serducho jest żwawe ale bez przesady łba nie urywa. Od tego jest prawa ręka żeby dozować przyjemności, ale w razie sytuacji awaryjnej można odkręcić i spierdzielić, wyprzedzanie trwa krócej, gdyby prawdą było że im motocykl mocniejszy tym bardziej niebezpieczny to inaczej wyglądałby motocyklowy świat w Europie. Głowa jest kluczem a nie moto ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gumie to yeuopo jest skill a nie moc , u mnie na osiedlu młody aeroxem od końca do końca bloku leci :D odblokowana 50 bez modów

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 167 i zaczynałam od gsa 500, ale to było x lat temu, teraz na rynku jest dużo lepszy wybór. Cała klasa 300 będzie idealna, nowych 500 tez bym nie skreślała, w szczególności bierz pod uwagę masę motocykla im mniej tym lepiej.

 

Edit: jak patrze to cbr 500 2013 na sucho waży więcej (182kg !) niż daytona 675 - niestety w tańszych sprzętach oszczędzają na produkcji i zamiast alu części stosują stalowe, więc moim zdaniem lepiej kupić coś 20kg lżejszego.

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa..... jeszcze nikt nie zażądał fotek w bikini??? To forum schodzi na psy....



Hej moj ziomalu :), a moze skuter np typu Yamaha 400 Majesty, wygodny, szybki i ladny.

Roberto, a czego się dziewczę nauczy na skuterze? Między-gazu?

Skuter jest inny w jeżdżeniu od wszystkiego więc to nie jest chyba dobra opcja do nauki.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko boska, a gdzie fotki w bikini!?

 

Moja rada jest taka żeby skupić sie na jak najmniejszej masie i najlepiej jakby to było cos rzedowego z łagodną charterystyką oddawania mocy. A jak za szybko "zabraknie mocy" to zawsze można zmienić na coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT07 to genialny motocykl, ale moim zdaniem NIE DLA POCZATKUJACEGO.

Moja Pierwsza Dama po zrobieniu a, kupiła właśnie MT-07 , wcześniej jeden sezon na Yamaszce 125 .Bardzo przyjazne moto jeśli chodzi o gabaryty , ale jest dość ostre .Mimo wyższej szybki mocno wiało i teraz zaczynam szukać dla niej Honde NC750X .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa jest kluczem a nie moto ;-)

 

1qazse4

 

Bzdura

 

kluczem jest praktyka i doswiadczenie, glowa niema z tym nic wspolnego.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niestety w tańszych sprzętach oszczędzają na produkcji i zamiast alu części stosują stalowe

 

i dobrze wyjebie się młoda to flaszkę michoa postawi i jej mocowanie gmola czy inne przyspawa , a znaleźć sobrego spawacza alu nie jest łatwo , niby tiga ma teraz co 2 warsztat , ale umie spawać co 40 posiadacz taka prawda .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa jest kluczem a nie moto ;-)

 

1qazse4

 

Bzdura

 

kluczem jest praktyka i doswiadczenie, glowa niema z tym nic wspolnego.

 

:crossy:

O dżizass, przecież rozmawiamy o tym jak zdobyć dobrą praktykę i doświadczenie, a Ty mówisz że głowa nie ma z tym nic wspólnego? Czy że co ma i jak ją zdobyć jeśli nie zdrowym rozsądkiem na początku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...