Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

tadeo oczywiście ja się z Tobą zgadzam . I właśnie po to napisałem na forum gdzie sam bandzior wydawał się zbyt ciężki na start , parę postów wyżej napisałem że hornet czy fazer nie za bardzo bo dysponują zbyt dużo mocą . Jeden z kolegów napisał że fazer=badzior to nie taka duża różnica. Pytam bo osobiście nie jeździłem wszystkimi motocyklami jakie są a po za tym po to jest forum . Skoro kolega jeszua uważa że już wszystkie tematy były 100 razy wałkowane to pytam po co jest forum ?? a to że pytam o horneta czy fazera ,gs500 to może po prostu że nie połknąłem encyklopedii (jak nie którzy) i chcę uzyskać interesujące mnie informacje i dzięki wszystkim za normalne odpowiedzi . To że ktoś poradzi mi gs500 czy 100KM horneta to tylko propozycja a decyzje podejmę osobiście po przemyśleniu za i przeciw tez kiedyś miałem taki dylemat i nie wystartowałem z r6 czy r1 a XJ . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , może ktoś będzie zainteresowany z osób które chętnie doradzały :) Moto zakupione po kilku przymiarkach na rożnych moto , wybór padł na Kawasaki er6n . Moto z niskimi siodłem , w porównaniu do konkurencji lekki i nie za ostry. Dzięki wszystkim za aktywność i pomoc. Lewa w górę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...