Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyna niema pojęcia co naprawdę chce kupić i chyba poco też nie , jak to nietrudno zauważyć chyba a zaraz "poważni " "goście " biorą się za podpowiadanie ,udając "wujka dobra rada"

 

a prowokacji typu "kup se MT-01 " nie sa w stanie zauważyć tylko zaraz jakim to "burak " proponując dziewczynie takiego rumaka,

 

weźta sie "jezusy " ocknijćie czasem proszę , zanim szablon zastosujecie do kogoś .

 

Wiesz w ogole w jakim celu jest forum - nie wspomne o tym ten dzial ? Ten kto nie wie, ten pyta. Dziewczyna zrobila uprawnienia, jak myslisz w jakim celu ? ? ?

 

Nie wiem, czy bedzie Ci to pocieszeniem czy nie, ale czasem ktos jest w stanie dostrzec prowokacje.

 

P.S Osobiscie wole wsadzic kogos w szablon, pod warunkiem, ze jest to MOJ szablon.

 

Kolego, musze Ci niestety powiedziec, ze nie blysnales !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna niema pojęcia co naprawdę chce kupić i chyba poco też nie , jak to nietrudno zauważyć chyba a zaraz "poważni " "goście " biorą się za podpowiadanie ,udając "wujka dobra rada"

 

a prowokacji typu "kup se MT-01 " nie sa w stanie zauważyć tylko zaraz jakim to "burak " proponując dziewczynie takiego rumaka,

 

weźta sie "jezusy " ocknijćie czasem proszę , zanim szablon zastosujecie do kogoś .

I to mówi ten, który ma prawo szablonować innych....

Wiesz, prowokacje w takim temacie to sobie możesz wsadzić do kieszeni!

Dziewczyna nie ma pojęcia więc pyta, ale Ty nie musisz odpowiadać, ba...nawet czytać odpowiedzi innych nie musisz.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna nie ma pojęcia więc pyta, ale Ty nie musisz odpowiadać, ba...nawet czytać odpowiedzi innych nie musisz.

 

Marzka, apeluje do Ciebie o wiecej tolerancji ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mówi ten, który ma prawo szablonować innych....

Wiesz, prowokacje w takim temacie to sobie możesz wsadzić do kieszeni!

Dziewczyna nie ma pojęcia więc pyta, ale Ty nie musisz odpowiadać, ba...nawet czytać odpowiedzi innych nie musisz.

 

wybacz , ale nie " mów mi co mam robić " , nudzi mnie ta rozmowa .

 

pozdrawiam

 

dodam jeszcze na koniec , by się tak nie napinali co niektóre mądrale forumowe , bo wystarczy przeczytać temat -Napisany przez Januszm, 07 lut 2008 ciut nad tym TEMATEM .

 

JAKI MOTOCYKL WYBRAĆ

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie na pierwsze moto starą dzivkę z podwójną tarczą z przodu. Dlaczego? Bo to w sumie porządne moto, a co najważniejsze, po pierwszym paciaku łatwe i o wiele tańsze do naprawy. Jak już pojeździsz i nabierzesz doświadczenia a przede wszystkim dowiesz się jakiego naprawdę moto szukasz, zawsze sprzedasz.

Naprawdę, z moto jak z domem - dopiero ten trzeci jest taki jak miał naprawdę być, bo się człowiek uczy i rozwija.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma zły dzień to niech idzie pojeździć, albo do łóżka-od razu mu przejdzie :icon_mrgreen:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest psychologiczny i dotyczy osób, które chcą uwypuklić swoją płeć.

Kobiety chcą mieć wygląd i przedmioty, które odróżniają je od mężczyzn i szukają takich rozwiązań, które ci uznają za pedalstwo.

 

Zakładam, że autorce tematu chodzi o motocykl dla słabszej, niższej osoby. A zwrot "motocykl dla kobiety" to taki skrót myślowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...