Skocz do zawartości

Jaki motorek dla kobietki? (pierwszy motocykl dla kobiety)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz długie nogi to tak , moja panna 166cm miała problem z połozeniem stopy na glebie na GS-ie. Leć na salony i sie przymierzaj ale obawiam sie że bez czopera z niskim siedzeniem i niską moca się nie obejdzie . W Poznaniu masz Motorownię do której nalezy m.in to forum :happy: (Dominik Szymański)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz gębie, połóż na zębie - pojedź gdzieś i wsiądź :) to najlepsza miarka. Może naprawdę jesteś "długonoga dżaga" i nie będzie problemu. :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz gębie, połóż na zębie - pojedź gdzieś i wsiądź :) to najlepsza miarka. Może naprawdę jesteś "długonoga dżaga" i nie będzie problemu. :D

1,6m i długie nogi ? :laugh:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka chyba drugi czy trzeci sezon lata diverszionką i jest bardzo zadowolona.

 

Chyba nawet wiem ktora :icon_mrgreen: Tylko ABS'u niema.

 

To jaki motor proponujecie na pierwszy?Dla osoby 160 cm z ABS?

 

W XJ 6 Diversion mozna u Yamahy zamowic obnizona kanape, jest w akcesoriach.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW F800S jest 100x lepsze niż Yamahy, możesz brać ode mnie, akurat sprzedaję

 

Kuba, jezdzilem na F 800 - kilka roznych modeli, jezdzilem FZ 6 i jezdzilem XJ6 ( zdlawiona i niezdlawiona ) moja mloda uczyla sie na FZ6, XJ6 miala rok czasu, tez ma porownanie i jakos ani mi ani jej F 800 nie przypadla do gustu, pomijam juz fakt, ze cena BMW w przypadku tego modelu jest z kosmosu.

 

P.S. F800 fajnie zbiera sie z dolu, ale kultura pracy silnika to porownanie szwajcarskiego zegarka do snopowiazalki.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem przyjemności męczyć F800 ale też uważam, że cena bejcy jest zdecydowanie za wysoka przy czym niechętnie spada. XJ6 można wyrwać za taki pieniądz, że błędy w sztuce łatwiej przełknąć a nie traci się też szmalu jeśli jakimś cudem się znudzi. Zostaje tylko dywagacja na temat R2 vs R4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Zostaje tylko dywagacja na temat R2 vs R4.

 

Nad czym dywagowac ? Nad snopowiazalka czy Bugatti przy zalozeniu, ze pala tyle samo.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobrą propozycją jest Gladius.

 

Tak przynajmniej probuje przedstawic to Suzuki.

 

Gladiusy w niemieckich szkolech nauki jazdy mozna policzyc na palcach jednej reki, na ulicy przedstawia sie to podobnie. Niby fajne ale w porownaniu z konkurancja dziela je lata swietlne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę tak na podstawie opinii mojej żony ,która wymyśliła sobie jazdę osobnym motocyklem :biggrin: .Wysokość siedzenia jest na wysokości zapewniającej dobre podparcie nogami ,masa ,moc i charakterystyka myślę ,że też rozsądna. Do tego dochodzi kobiecy gust, ale o tym nie będę pisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Akurat ostatnio sprzedawałem i szukałem czegoś dla drobnej koleżanki i po przymiarkach wybór padł na ...tu możecie być zaskoczeni :)

G650GS. Motocykl w najniższej wersji bez kombinacji z lagami przednimi : 750mm w siodle.

Miała GS500, potem kilka lat CBF250 (mam go teraz na zimę z przebiegiem 6600km) a dobrze sie jej siedzi na G650GS.

 

Najlepiej się przymierzyć. Myślę, że każdy dobry sprzedawca znajdzie czas dla klientki i pomoże jej coś właściwego wybrać.

_______________________________________________________________________________________

SUMOMOTO Motocykle Akademia Jazdy

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...