Skocz do zawartości

porównanie chopperów klasy 125ccm


Gość Dragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh, ja mam poprostu zajoba na to spalanie benzyny i juz :)

 

będzie palił 3- świetnie, będzie palił 5- też przeżyję.

 

Te motory kosztują tyle samo co inne 125, koło 8 tyś i tak samo, potrafią przejechać 30tys km bez awarii, co mi cholernie odpowiada.

 

Pasażera to będę woził rzadko kiedy- ot czasem.

Porozglądam się za jakimiś 250 jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myslales o czyms wiekszym?? Moze i potrzebujesz tylko do takiej jazdy, ale z czasem kto wie..wkrecisz sie na maksa i zaczniesz jezdzic dalej....a i pewnie szybko Ci sie znudzi. Ja mialam Virago 250 i tez sobie bardzo go chwalilam (jego najwieksze spalanie to bylo 4,5 litra, ale to na autostradzie - inna jazda :D, a jak po okolicach sobei smiagalam to jakies 3,0 - 3,5 l. Przez 2,5 roku jak na nijm jezdzialm nie mialam zadnych problemow - moje prace przy nim to bylo przygotowanie do sezonu) No ale po sezonie mi przestal pasic, a po dwoch to juz w ogole :)

Skoro nastawiasz sie na takie malenstwo to kupuj to ktore Ci sie najbardziej spodoba, bedziesz sie czul wlasciwie...pozycja, ulozenie nog, rak, itp.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :icon_mrgreen: . Kupe lat :icon_mrgreen: . Dawno mnie tu nie było....

 

Mam małą sprawe. Jaki najlepszy chopperek dla kobiety w średnim wieku, do 5tyś. ???

Najlepsza byłaby jakaś mocna 50-ka :icon_mrgreen: .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 185cm wzrostu na każdej 125 będziesz śmiesznie wyglądał;)(niestety coś o tym wiem).Skoro chcesz robi kat A to bez sensu się pcha w 125-tki ani się obejrzysz już będziesz chciał sprzedac.8tysi nawet za 5letniego draga 125 to kupa kasy- za tyle już kupisz viagre 750(która na trasie pali ok 5litrów),może już shadowke 600 znajdziesz,albo starą 750,albo jakąś suczkę.Poza tym są jeszcze rzędówki jak np kawa ltd 440.W 125 bym się nie pchał na twoim miejscu bo trudno to opchnąc(przez to że 2 razy trzeba prawko zdawa prawie nikt a1 nie robi) no i ciężko z wyprzedzaniem będzie zwłaszcza z plecakiem.No ale wybór należy do ciebie-to tylko moje zdanie,ale za 8 tys na 100% bym 125ki nie kupił nawet jakby mnie torturowali:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się 125-tka nie musi znudzić. Mnie się moja YBR-ka nie znudzila w najmniejszym stopniu po prawie 2 latach i zrobieniu 19 tys. km. :) Po kupnie Cometa - 3 razy mocniejszego - YBR-ką tak samo fajnie mi się jeździło jak kiedyś. Chodzi o to, że małe motocykle to jakby inna kategoria pozjadów niż duże. Inaczej się nimi jeździ, są inne plusy i minusy. To tak jakby porównywać kajak do żagłowki :D Po prostu inny rodzaj pojazdu. Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka.

 

A co do legendarnej trudności w odsprzedaży 125-tki: ja moją sprzedałem za pierwszym razem, w przyzwoitej cenie, praktycznie od ręki. Więc ta niby trudność to też mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...