Skocz do zawartości

porównanie chopperów klasy 125ccm


Gość Dragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie odnośnie moto zarejestrowanych na 125ccm :icon_mrgreen:

Do jakiego moto mozna porównać Wektor'a 150 ?:>chodzi mi generalnie o przyspieszenie/eksploatacje i jescze powiedzcie mi ile on pali?i czy jezeli v-max wynosi 115km/h to mozna z taka predkością śmiało śmigać?

Jaki ubiór jest mi potrzebny na chopper'a?(moze jakies sklepy internetowe czy cóś..? :icon_mrgreen: )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego moto mozna porównać Wektor'a 150 ?:>chodzi mi generalnie o przyspieszenie/eksploatacje i jescze powiedzcie mi ile on pali?i czy jezeli v-max wynosi 115km/h to mozna z taka predkością śmiało śmigać?

Jaki ubiór jest mi potrzebny na chopper'a?:icon_twisted: )

A więc nie odbiega on bardzo znacząco w osiągach od 125 np. Virago czy Maraudera.

Przyspieszenie, będzie troszeczkę lepsze o ile takie będzie.

Ile pali nie wiem, bo nie miałem z nim styczności, ale więcej niż 3,5l/100km nie powinien, a wręcz nie może palić!

Co do prędkości to owszem jedzie on 115km/h, ale:

1. Będą wibracje.

2. Będą wysokie obroty, a co z tym idzie silnik, będzie się grzał mocno...

Odnośnie ubioru to jest to kwestia gustu :biggrin:

Ja akurat jeżdzę w szczękowcu, kurtce skórzanej, rękawicach i jeansach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jeżdzę w szczękowcu, kurtce skórzanej, rękawicach i jeansach :icon_twisted:

Bez obrazy ale jak dal mnie to jazda na chopperze w szczękowcu to tak jak nie wiem jakby jechał dupek bez stylu bez obrazy ale widziałem jednego takiego gościa w szczękowcu normalnie szok w butach ostre przegięcie pały a jeśli chodzi o mnie to ja jade roznie w zaleznosci gdzie jade jak na urki czy impeze to eleganco np w gajerku jak garac mecz to sportowo jak upalnie to w krotkim od tego jest chopper WOLNOSC !!! P.S. Grzanie sie silnika ma też dobre strony jak jedziesz w zimny dzien w nogi nie jest Ci chłodno =] wiem cos o tym =]

 

 

 

a i jeszcze jedno nie poleci 115 bo to sa predkosci z hamowni gdzie nie ma oporu wiatru i nikt na nim nie siedzi poleci jakies 100 moze 105 ale ni wiecej =] moj leci 120 ale jak sie wtule w zbiornik i zdejme lusterka to i owszem

Edytowane przez filon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o mnie to ja jade roznie w zaleznosci gdzie jade jak na urki czy impeze to eleganco np w gajerku jak garac mecz to sportowo jak upalnie to w krotkim od tego jest chopper WOLNOSC !!!

 

zartujesz, prawda ... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno nie poleci 115 bo to sa predkosci z hamowni gdzie nie ma oporu wiatru i nikt na nim nie siedzi poleci jakies 100 moze 105 ale ni wiecej =] moj leci 120 ale jak sie wtule w zbiornik i zdejme lusterka to i owszem

W broszurce moja Virago ciągnie max. 93km/h (tyle powiedzieli mi nawet jak dzwoniłem do importera Yamahy na Polskę), a w realu 110km/h jak jest wiatr nawet :P

Co do ubioru to często widuję gości na chopperach w szczękowcach!

Bez obrazy, ale g*wno mnie obchodzi co kto myśli - ja dbam o swoje bezpieczeństwo!

Będziesz chwalił otwarty np. bez szybki, bo fajnie wyglądasz do pierwszej gleby - było już o tym na forum...

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Ja jeżdże hondą shadow 125 jest to już mój 3 motor i jest bardzo fajny motor!! Zrobiłem nim już troche kilometrów i sobie chwale. Skoro podobają Cie się choppery to czemu byś nie miał sobie go kupić!! Ja Ci bardzo polecam są to wspaniałe motory na rozpoczęcie swojej przygody z motorami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co właściwie piszesz na forum skoro i tak masz wszystkich w dupie ?

Tego nie powiedziałem i źle zrozumiałeś moją wypowiedź!

Chodzi mi akurat "jedynie" w tej kwesti o kask na choppera, że każdy jeździ w czym chce i ja akurat dbam o swoje bezpieczeństwo i wolę szczękowca i mogą sobie mówić, że wygląda się jak kolega napisał "dupek bez stylu", bo do mnie to nie trafia i robię co chcę - WOLNOŚĆ :P

W Niemczech jakoś częściej widuję gości na chopperach w szczękowcach i nikt nic nie mówi, a u nas to egzotyka i odrazu słychać słowa krytyki - niestety taka jest Polska :|

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o predkosci...moja 250 ( a wiadomo, ze ona od 125 sie nie rozni zbyt wiele....i zawsze jak czesci kupuje do niego to na 125 patrze)

Ja nim jechalam najwiecej 115....ale niestety odglosy silnika mnie przerazaly....i myslalam, ze mnei silnik wyprzedzi :P:P...ale jechal...tylko szkoda mi bylo go tak meczyc. Gdyby nie to, ze mam szybe pewnie pojechalby jeszcze szybciej...ale wedlug mnie jazda bez szyby nie nalezy do najprzyjemniejszych.

Co do spalania....nigdy jeszcze mi nie przekroczyl 4l. Najczesciej to jest w granicach 3,5 i troszke w gore, tak jak wyzje juz ktos napisal.

A ubior to jest sprawa osobista. Kazdy jezdzoi ubraak jak uwaza zastosowne, czy to kask otwarty, czy zamkniety...czy to skory, czy tekstylne.

Wolna wola...wazne, zeby sie dobrze czuc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W broszurce moja Virago ciągnie max. 93km/h (tyle powiedzieli mi nawet jak dzwoniłem do importera Yamahy na Polskę), a w realu 110km/h jak jest wiatr nawet :)

Co do ubioru to często widuję gości na chopperach w szczękowcach!

Bez obrazy, ale g*wno mnie obchodzi co kto myśli - ja dbam o swoje bezpieczeństwo!

Będziesz chwalił otwarty np. bez szybki, bo fajnie wyglądasz do pierwszej gleby - było już o tym na forum...

więc tak mi nie chodziło o bezpieczeństwo tylko jak wyglądał klijent co jechał w szczekowcu normalnie boki zrywac. Ale nie chodzilo mi o ciebie co widac jak dodałem "bez obrazy" kazdy jeździ jak chce ja też dbam o bezpieczeństwo i jeżdze w kasku od skutera ten sam co ze szczęką tylko bez :P , a jeśli chodzi o ubiór to nie żartuje ubieram sie tak jak ma być z tym że zawsze wkładam na siebie niezależnie co mam na sobie skórzaną kurtke. Jeśli jade na jakimś sprzęcie który nie posiada kufrów i gmola to zakładam również buty motocyklowe. A co do prędkości to w moim napisali że jest 120 i tyle on leci ale na paliwie V-Racing z shella oraz jak nie mam lusterek i jestm wtulony w bak :clap: A Julin to prawie to samo co mój różnica 25ccm nic więcej :crossy: Pozdrawiam szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak mi nie chodziło o bezpieczeństwo tylko jak wyglądał klijent co jechał w szczekowcu normalnie boki zrywac. Ale nie chodzilo mi o ciebie co widac jak dodałem "bez obrazy" kazdy jeździ jak chce ja też dbam o bezpieczeństwo i jeżdze w kasku od skutera ten sam co ze szczęką tylko bez :P , a jeśli chodzi o ubiór to nie żartuje ubieram sie tak jak ma być z tym że zawsze wkładam na siebie niezależnie co mam na sobie skórzaną kurtke. Jeśli jade na jakimś sprzęcie który nie posiada kufrów i gmola to zakładam również buty motocyklowe. A co do prędkości to w moim napisali że jest 120 i tyle on leci ale na paliwie V-Racing z shella oraz jak nie mam lusterek i jestm wtulony w bak :) A Julin to prawie to samo co mój różnica 25ccm nic więcej :crossy: Pozdrawiam szerokości.

Dokładnie każdy ubiera tak jak mu się podoba i jak mu wygodniej :clap:

Ja też zakładam zawsze na siebie skórzaną kurtkę - minus taki, że trochę w niej gorąco na światłach, ale jak się wygląda :bigrazz:

Muszę właśnie sobie sprawić jakieś buty motocyklowe, które nie przepuszczają wody, bo często jeżdzę jak pada i chlapie mi na buty, które po kilku km są już całe mokre :|

 

A ubior to jest sprawa osobista. Kazdy jezdzoi ubraak jak uwaza zastosowne, czy to kask otwarty, czy zamkniety...czy to skory, czy tekstylne.

Wolna wola...wazne, zeby sie dobrze czuc.

:bigrazz:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi to ciekawie wgladać : skóra + dres i adidasy, skóra + gangol :crossy:

Ale tak jak mówisz - wolna wola.

 

Freedom :P

Freedom Freedo =] ale jak jechał byś na jakieś ważne przyjęcie gdzie nie wolno sie pokazac bez garniturka to co ?? Czy wziołbyś go z sobą i przebrał sie w toalecie czy po prostu jechał w tym ?? A że skura jest bezpieczna to nie podlega dyskusji =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...