Skocz do zawartości

porównanie chopperów klasy 125ccm


Gość Dragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8O Mam wielki dylemat jaki kupić motorek o pojemności 125ccm. Bardzo lubie choopery i cruisery. Nie wiem czy to ma być jakiś koreański np. Daelim czy bardziej znany ale droższy np. Suzuki 125 Marauder. Proszę o jakieś podpowiedzi albo opinie o takich motorkach. Pozdrawiam wszystkich! :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mysle ze daelim nie ma co kupowac bo slaby serwis maja. Suzuki Gn 125 jest niezly dosc popularny, nie jest przesadnie odbajerzony ale ladnie wyglada. Oczywiscie Hondy hmm chyba rebel tez sa niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil honde rebel!!! ja sie bujam na amerykanskiej wersji o poj. 500 z 1986, jedyne co musialem zmieniac to laczek, regulator napiecia za te wszystkie lata, lancych i zebatki, to jest zajebisty moto... nie wiem jak z tymi mniejsztmi pojemnosciami. Pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

ja cie nie pieee...

 

następny od łopaty i rowów

 

ps. Do moderatorów lub Shreka, czy nie możecie napisac w regulaminie o nieodkopywaniu postów?? Ja rozumiem żeby ktos miał podobny problem, czy temat jest bardzo podobny do jego problemu. Ale nie takie odpowiedzi jak ta czy podobne jakich ostatnio plaga!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

czy waszym zdanie ja nastolatek powinienem juz zaczac przygode z chopperami. Chodzi mi o to czy majac 16 to nie za wczescinie czy moze nie powinienem zaczynac przygody z choppperami??mam na oku shadow 125 z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż młody kolego tak to już jest w przyrodzie, że w pewnym wieku hormony zaczynaja się budzić, głos się obniża, wąs zaczyna sypać. Człowiek zaczyna sie interesować róznymi dziwnymi sprawami, dziewczyny motocykle itp itd. Jak czujesz pocia do czoperków to wal śmiało i baw się dobrze a przy okazji ostrożnie. No i nie zapomnij o prawku. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy waszym zdanie ja nastolatek powinienem juz zaczac przygode z chopperami. Chodzi mi o to czy majac 16 to nie za wczescinie czy moze nie powinienem zaczynac przygody z choppperami??mam na oku shadow 125 z góry dzieki

Ja zacząłem śmigać w wieku 17 lat :evil:

Generalnie im wczesniej tym łatwiej się nauczyć jeździć :evil:

Polecam Virago 125 (ja mam) i Maraudera 125 (kumpel ma i często mam okazję nim jeździć) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać że temat dla posiadaczy A1 więc tak stary wal śmiało jeżdze pioneer 125 cool maszyna masz w kwesti cruiserow duży wybór a u mnie to było tak : jak tylko dowiedziałem sie że jest coś takiego jak A1 bez wachania poszedłem na to tylko jedna uwaga UWAŻAJ NA DROGACH i szerokości =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne pytanie.

jak ci sie to podoba to kup i jezdzij ile wlezie. a zdanie innych w takiej kwesti (moim zdaniem) powinno ci zwizac i powiewac...

 

..masz facet naprawde problem.... :(

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak ja mam 17lat i mam juz czwarty motocykl a zaczolem jezdzic w wieku 7-8lat najpierw był Ankur hero-majestik. Potem Honda MT50, teraz posiadam Suzuki Maraudera Gz125ccm i Rm250ccm ale to juz inna historia wydaje mi sie ze im wczesniej sie zacznie jezdzic tym lepiej i 125ccm to jest bardzo dobry motocykl na poczatek a tym bardziej chopper czy crusier :icon_razz: . Pozdro miłej i bezpiecznej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...