Skocz do zawartości

porównanie chopperów klasy 125ccm


Gość Dragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja Ci leszak powiem tak:

mój wujek ma Suzuki Intrudera 125 rocznik coś około 2000 i moto pomimo pojemności - takiej jaką ma:-)gabarytowo sprawia wrazenie naprawde duzego!!

mam troche ponad 180cm wzrostu i czułem sie na nim naprawde wygodnie.

nie wiem ile on mu tam pali ale myśle ze niewiele także to nie problem :-)jeśli chodzi o prędkość to te 9 dyszek spokojnie można leciec!!

wg mnie 125 to troche za mała pojemność i szybko Ci sie znudzi ale zrobisz co bedziesz uwarzał za słuszne.

 

a tak na marginesie to ten Intruder jest do sprzedania za małe pieniądze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda VT125 Shadow to raczej z wygladu cruiser. Mialem ja jako pierwsze moto. Sluzyla wylacznie jako transport do pracy i z powrotem. Do niczego innego sie za bardzo nie nadawala; przy pietnastu konikach i symbolicznym momencie obrotowym fun factor byl niezaduzy. Z czystym sercem polecam jako pierwszy motocykl; gdybym zaczal od mocniejszej maszyny na pewno zrobilbym sobie krzywde. A tak przez rok codziennego turlania sie po miescie nauczylem sie bezpiecznie poruszac po betonowo-asfaltowej dzungli. Ale nie ludz sie, jak tylko poczujesz sie na 125tce troche pewniej zaczniesz myslec o czyms mocniejszym :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Virago 125 i paliła mi ok. 3L (rekord 160km na 4L :lalag: ) :biggrin:

Jej vmax'em było 110km/h...

Śmiesznie na niej wyglądałem, bo mam 184cm wzrostu :flesje:

 

Kup lepiej coś większego za tą kasę, bo 125 Ci się bardzo szybko znudzi (wiem co mówię)...

 

Adam jak sprzedawałem swoją virażkę to w sumie nie miałem problemów, bo wystawiłem ją chyba na początku grudnia i dużo ludzi dzwoniło, a sprzedałem ją na samym początku stycznia :)

Weź jedynie pod uwagę, że YBR jest bardzo chodliwa :wink:

 

Deathraw jak tam chodzi Ci virażka?

 

P.S.

Virażkę, która jest na mojej stronie bikepics upchnąłem za 5000zł...

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już się prawka doczeka nie mogę bo teraz jako plecak jestem skazany na łaskę lub niełaskę sił wyższych:)Ale odpala jak złotko ale pewnie do regulacji.Zresztą teraz gorsze problem mam-torbiel na 2 zębach a leczenie długie,skończy się zabiegiem i nietanie;/.Podobno po zabiegu twarz mi tak spuchnie że oczu nie domknę:buttrock:.No ale jeszcze tylko rok niecały do egzaminu więc już chyba czas się z gn'em oswajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podczepię się pod temat :icon_twisted:

 

Jestem w trakcie kursu A1, no i poszukuję motorka(oczywiście 125ccm). Podoba mi sie shadow i dragstar - niby można je rozbujać do 110km/h(ładne, podobają mi się), ale wreszcie trafiłem na varadero. Ile poleci taki sprzęt? Varadero ma chyba więcej koników? No i jak we dwie osoby, bo tak też zamierzam śmigać? Aj, mam dylemat:P

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jakiegoś Harley`a - dobrze traktowany spali 5l a chcoiaz silnik jakis jest pod bakiem. No i markowy chociaz. :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

zainteresowany jestem kupnem choppera 125 lub 250 ( honda rebel, yamaha virago, shadow itp)

z tąd też moje pytanie co sądzicie o 4-sówowych silnikach 125 i 250?? gdzies słyszałem że nie warto kupowac 125 w 4sówie, ale nie wiem, podobają mi się takie motory i muszę wiedziec o wadach małych 4-sówów.

Co warto kupić?? czy lepszy 125 czy 250??

proszę o odpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy 250cc, masz więcej mocy, nie musisz trzymać cały czas manetki na max a pali niewiele więcej.

Wszystko zależy do czego będziesz używał, bo jak tylko z wędką na ryby to i 125 wystarczy.

Osobiście dla mnie 250cc to minimum przy którym można już z przyjemnością sporo pojeździć.

No i większe silniki przeważnie wytrzymują większe przebiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zainteresowany jestem kupnem choppera 125 lub 250 ( honda rebel, yamaha virago, shadow itp)

z tąd też moje pytanie co sądzicie o 4-sówowych silnikach 125 i 250?? gdzies słyszałem że nie warto kupowac 125 w 4sówie, ale nie wiem, podobają mi się takie motory i muszę wiedziec o wadach małych 4-sówów.

Co warto kupić?? czy lepszy 125 czy 250??

proszę o odpowiedzi ...

 

 

 

Siemasz>>> Malusi silniczek jest do d...py !!!! Po pięciu minutach jazdy zdasz sobie sprawę jaki błąd popełniłeś !!!! Kup sobie coś z czego będziesz się cieszyć a i jazda nim sprawi ci przyjemność . Jak chcesz małego czoperka to kup sobie motorynkę ..>>> efekt podobny a koszta mniejsze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do was pytanie, który z moto wymienionych w temacie jest lepszy, mniej awaryjny i najwiekszy?

Mam 185cm wzrostu... Czy może polecacie jakis inny, w tym stylu w cenie ok 4000zł.

 

Pozdrawiam ADI18.

 

 

 

Siemanko >>> Pomyśl lepiej o tym jak dozbierać jeszcze parę zł i kupić motocykl a nie zabawkę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...