Skocz do zawartości

porównanie chopperów klasy 125ccm


Gość Dragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Najpierw miałbyć TDR albo Varadero....ale wyszło tak, że będzie to chopperek :D Hmm no i mam pytanie: mam do wyboru dwa motocykle : Dragstara 125 i Intrudera 125. Czytałem wszystkie tematy związane z tymi motorami no i nigdzie chyba nie było porównania: prosiłbym o wypisanie zalet oby dwóch no i mozliwa pomoc w wybraniu lepsze xD dzieki z gory pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich :icon_evil:

 

Mam pewne pytanko. Otóż syn właśnie zdaje na prawko A1 i myślę nad zakupem motocykla dla niego.

Ponieważ (chwała Bogu) nie w głowie mu ścigacze i inne takie "ziuuumy" , postanowił że chciałby jakiegoś choppera. Z rozmowy ze znajomym motocyklistą (sam niestety nie mam dużego doświadczenia w tych sprawach) postawiliśmy na jedną markę - Yamaha.Krótki rzut oka na Allegro i..mamy Yamahę Drag Star 125 albo Yamahę Virago.

I teraz właśnie jest dylemat. Młody jeździł póki co tylko na Simsonie. Czy uważacie że bezpieczniej jest póki co kupić np. Virago ? I w ogóle czy te motocykle dużo się różnią pod względem mocy itp?

 

Proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sądzę, że Drag jest lepszym wyborem... Wygląda już "poważniej" oraz dużo ciężej.

W miarę fajna jest jeszcze Honda Shadow 125:)

 

pozdrawiam, Radek.

 

Mocy to rzeczywiście nie mają za dużo, aczkolwiek można już troszkę zaszaleć, jeśli ma się te kilkanaście lat...

Jest to mocniejsze od Simsona, aczkolwiek nie wiem jak bardzo, ponieważ niektóre Simsony dokręcają do 80-90 km/h

 

Ja swoim Dragiem 125 jechałem najszybciej około 115 km/h. :buttrock:

Edytowane przez chopperek_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam, szukam choppera, jestem poczatkujacym motocyklistą, wlasnie zdaje prawajazdy a1 i na oku mam te dwa motocykle, poprzednio jezdzilem na DT 125 mojego brata, zablokowana wiec jakos ogromnej mocy nieczułem, chcialbym sie dowiedziec cos wiecej na temat tych dwoch motorów, jakie sa wady, zalety, opinie, przedewszystkim interesują mnie osiagi tych dwóch maszyn, jaki vmax i ile s. do 100km/h mają (niewyjeźdzajcie mi ze te motory niesa do scigania itp. - wiem o tym, pytam sie bardziej z ciekawosci, to dla mnie ważne infromacje bo niechce zostać w tyle za moimi kumplami na dragstarach 600 itp )

 

pozdrawiam wszystkich motocyklistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Alo, napalilem sie na jakis skuter/motocykl a jako ze nie mam ochoty robic prawka poki co na motór to padlo na 50cm albo 125/50

przejrzalem troche internetu w poszukiwaniach i znalazlem pare modeli w tym np. romet zetka z nowych lub np. aprilia classic/red rose, duzo dobrego slyszalem rowniez o hondzie shadow 125

chopper ze wzgledu na wyglad i odglos silnika/tlumika ktory jest bardzo mily dla ucha :)

 

jestem kompletnym laikiem w temacie i bylby bardzo wdzieczny za pomoc lub naprowadzenie mnie na cos

 

z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...