Skocz do zawartości

Witamy na forum Łódź


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich moto-maniakow... a szczegolnie tych ktorych blachy rozpoczynaja sie na literke E, mam nadzieje ze przyjmiecie do swego grona zagubiona "duszyczke" :D

 

pozdrawiam i zycze suchej nawierzchni i pelnego baku... :flesje:

 

P.S. widze Lisex ze mamy podobny kolor naszych maszyn... taki widoczny :D

Edytowane przez liminu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich

chciałbym sie przyłączyć :icon_rolleyes:

po 15 latach przerwy postanowiłem wrócić na 2 koła. Kiedyś był simson.

Teraz wymyśliliśmy z małżonką Honde CBR 125 - i taką sobie sprawiliśmy. Ja musze sobie przypomnieć żona sie nauczyć stawiać pierwsze kroki. No i oczywiście jesteśmy na kursie prawa jazdy kat A u Bajona.

Więc jak tylko zdobędziemy A to ujawniamy sie do końca - bo tak to tylko taką partyzantkę na drodze uprawiamy, troszke pojeździłem ale ... nie lubie sie bać :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja się ujawnię; teraz już oficjalnie mogę, bo mam papierek i moto :) naczęściej dzikam nim do pracy.

 

pozdrawiam z Bałut

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja tez sie przywitam.

 

Jestem z Aleksa, prawko od tygodnia.

 

Dragus od 2 miesiecy :clap:

Codziennie jak jest ladnie, do pracy Aleks->okolice baluckiego rynku.

W ten weekend pierwsza dluzsza wyprawa, do mielna...dupa boli :)))

 

Dzisiaj wieczorem bede na Pietrynie, potem kolo Selgrosa.

 

Pozdrawiam.

Kura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Motocyklistów. Mam na imię Arek i jestem z Pabianic. Jeżdze Yamaha XJ 600. Jesli ktoś z Pabianic lub Łodzi chciałby pośmigac lub wybrac sie na jakiś zlot to moje gg 11763829 lub kom 784-263-539. Pozdrawiam i szerokiej drogi. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich łódzkich motocyklistów !! Mam pytanie. Czy w łodzi albo okolicy odbywają się jakieś regularne spotkania motocyklistów (nie tylko klubowe) bo czasami nudno tak samemu jeździć ;) Proszę o odpowiedź na PW żeby nie spamić w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich łódzkich motocyklistów !! Mam pytanie. Czy w łodzi albo okolicy odbywają się jakieś regularne spotkania motocyklistów (nie tylko klubowe) bo czasami nudno tak samemu jeździć :) Proszę o odpowiedź na PW żeby nie spamić w tym temacie :P

 

hej, pewnie że się spotkania odbywają... ja akurat spotykam się z ekipą z placu dąbrowskiego (środa godz. 19.), ale też chłopaki spotykają się w tym samym terminie pod manufakturą, jeszcze inni na pietrynie - a i tak wszyscy późniejszą porą widzimy się pod selgrosem żeby pogadać... i polatać oczywiście. sam zdecydujesz w jakiej grupie będziesz się czuł najlepiej (różne gusta i prędkości przelotowe, no i odwiedzane miejsca)... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pewnie że się spotkania odbywają... ja akurat spotykam się z ekipą z placu dąbrowskiego (środa godz. 19.), ale też chłopaki spotykają się w tym samym terminie pod manufakturą, jeszcze inni na pietrynie - a i tak wszyscy późniejszą porą widzimy się pod selgrosem żeby pogadać... i polatać oczywiście. sam zdecydujesz w jakiej grupie będziesz się czuł najlepiej (różne gusta i prędkości przelotowe, no i odwiedzane miejsca)... pozdrawiam

 

Dzięki za info:D o Selgrosie wiem i w najbliższą środę mam zamiar tam jechać (o ile pogoda na to pozwoli) ale wcześniej też można pojeździć i poznać trochę ludzi :banghead: Jestem "świerzak" i nie znam za wiele osób ale może wkrótce to się zmieni :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, pewnie że się spotkania odbywają... ja akurat spotykam się z ekipą z placu dąbrowskiego (środa godz. 19.), ale też chłopaki spotykają się w tym samym terminie pod manufakturą, jeszcze inni na pietrynie - a i tak wszyscy późniejszą porą widzimy się pod selgrosem żeby pogadać... i polatać oczywiście. sam zdecydujesz w jakiej grupie będziesz się czuł najlepiej (różne gusta i prędkości przelotowe, no i odwiedzane miejsca)... pozdrawiam

Mirek dobrze gada, razem jeździmy, zapraszam na plac o 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich łódzkich motocyklistów :)

 

 

Z niektórymi zdążyłam się już poznać :}

Śmigam Hondą NX 650 Dominator. W październiku przeprowadzam się do Łodzi na studia :} Aktualnie szukam jakiegoś mieszkania i garażu na moto :} Niestety w tym sezonie już nie pojeżdżę, z powodu powypadkowego urazu kolana, ale w przyszłym wsiądę na pewno. Motocykl stoi w tej chwili w warsztacie - wymieniam w nim koła i zawieszenie na supermoto.

 

Pozdrawiam,

Liza :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich łódzkich motocyklistów ;)

Z niektórymi zdążyłam się już poznać :}

Śmigam Hondą NX 650 Dominator. W październiku przeprowadzam się do Łodzi na studia :} Aktualnie szukam jakiegoś mieszkania i garażu na moto :} Niestety w tym sezonie już nie pojeżdżę, z powodu powypadkowego urazu kolana, ale w przyszłym wsiądę na pewno. Motocykl stoi w tej chwili w warsztacie - wymieniam w nim koła i zawieszenie na supermoto.

 

Pozdrawiam,

Liza :)

 

 

Oficjalnie witam Cie Liseno w naszych skromnych Łódzkich progach. Od października (a może już i od teraz?) Łódź będzie troszke ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...