Skocz do zawartości

Japońskie klasyki


smichas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadaj z Konrad1F. Ma w podpisie właśnie cebulę cafe racer do sprzedania... O ile to jeszcze aktualne, nie wiem...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moja nie jest w idealnym stanie :bigrazz:

nie jest nawet w stanie dostatecznym :notworthy:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to polecam 2 rzeczy:

1. zaloguj się na forum sohc4.net - kopalnia wiedzy nt. tej hondy. Nic lepszego w necie nie znajdziesz

2. Zapraszam na 2 edycję spotkania starej Japonii we wrześniu :D

 

Powodzenia!

 

 

mam nadzeje, mości buberze, iż pomimo mojej niespodziewanej absencji ( reka w gipsie) na pierwszej edycji pozwolisz mie sie z moim pokrakiem pojawić? :flesje:

 

pozdro

 

ps - moja kawa już troche lepiej wygląda niz jakiś czas temu, a jutro na rajd emzetek lece do czech

 

fotki w sygnaturce :)

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oto moje klasyki: http://www.bikepics.com/members/brys/

Hondy CJ250T 1979r i CB50J 1983r.

Na CB50J przejechałem jakieś 8 tyś km, co przy jej osiągach jest sporym przebiegiem. Miałem tylko dwie grubsze awarie, przez które trzeba było mnie ściągać z trasy (na szczęście obie w mieście, więc nie było jakichś większych kłopotów). Nie ma się co dziwić, gdyż ten motorower już w chwili kupna miał 47 tyś nawinięte. Dzięki tej Hondzie polubiłem czterosuwy i klasyczną japonię.

Zimą zeszłego roku namówiłem tatę na CJ250T. Znaleziona trochę przypadkiem - po prostu zachciało mi się przeszukać Allegro. Kupiona w stanie wizualnie dobrym, ale technicznie gorszym... Uporałem się z większością pierdół typu instalacja elektryczna, ale przez naiwność nie wyczyściłem filtrów oleju. Po wymianie silnika (poszedł wałek rozrządu i okolice) na drugi z przebiegiem około 18tyś km motocykl znów jeździ. Po około 600km od naprawy nic się nie dzieje. Zobaczymy jak będzie w przyszłości, ale biorąc pod uwagę, że ta 250 to kastrowana 360 nie spodziewam się szybkiego zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ucio, tu masz 1100:

http://www.rafalmizerny.pl/01portraits/22marina/index.html

http://bikepics.com/pictures/1346587/

 

 

A 750 dopiero na wiosnę obfotografujemy ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie udało sie zakupic wymazonej CB 750, przestraszył mnie stan zawieszenia przedniego i brak air-boxa. Poluje cały czas. Granat masz racje to poprostu sa motocykle... Co wiecej mam dziwne wrazenie ze sa sporo wygodniejsze od nowszych japończyków;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...