Jump to content

wueska

Spec
 • Posts

  7157
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wueska

 1. Motocykl może mieć nawet -30 stopni jak zewrzesz kabel do masy wskazanie ma być max, wykluczy to niesprawność obwodu (zegar i wiązkę) reszta to tylko czujnik.
 2. wymień cewkomoduł zwykle właśnie tak kończą swoje życie. Iskra wyzwalana jest w momencie szerszej przerwy miedzy magnesami. Rozwiązanie najprostsze z możliwych. Często korzystam z chińskiego odpowiednika tego zapłonu żeby dać 3 życie starym małym japończykom oraz wszystkim sprzętom polskiej konstrukcji 50ccm.
 3. wszystkie dysze na swoich miejscach ? pływaków nie ruszałeś ?
 4. odłącz kabel od czujnika wskazówka pewnie opadnie, jesli dotkniesz do masy ma iść max do góry jesli tak będzie to uszkodzony jest czujnik i nie pomoże mu żadne czyszczenie.
 5. A co warszawiak może wiedzieć o południowej krainie;] Nie zaprosili nas i dobrze nawet lepiej po co nasza obecność w sprawach przesądzonych. Francja ciągnie lachę władkowi i niech ciągnie zobaczymy czy z połykiem. Strzelaliśmy sobie długo w stopę nawet dobrze że teraz nie zaproszono nas do strzału w kolano.
 6. kompakt to mazda 3 citroen c4 itp. i chyba najlepiej cenowo wyjdzie coś z koncernu PSA.
 7. Z tyłu klaksonu jest mała śruba służąca do regulacji trzeba go wyregulować i będzie dobrze.
 8. wueska

  Komisy

  Zależy od marki pojazdu płatny raport jest więcej lub mniej obszerny. Bardzo skromne prowadzą francuzi i włosi mocno rozwinięte są u niemieckich producentów, japończycy to pełna symbolika.
 9. Skrzynia szybko się zazębia jeśli tryby są sprawne, niestety jakość japończyków mocno opada.
 10. Obdarzony jesteś w regulator cyfrowy i tak już będzie linia do ECU decyduję o wartości ładowania.
 11. Ma regulator cyfrowy z wyjściem na ECU obniża on napięcie jeśli nie wykryje odpalenia silnika i to według mnie ma związek z pompą.
 12. To nie teoria tylko praktyka i jest stosowana nawet w skuterach. Sprawdź lampą to zobaczysz.
 13. Baba jesteś mechanior nie z pierwszej łapanki wiesz przecież że jeśli zachowany jest zarys na kłach bieg zakleszcza sie sam wiec zbyt delikatnie w tym typie skrzyni "nie da się" zmienić biegu. Musi być już uszkodzona wcześniej jeśli koła "nie domkną" się razem. Nie krytykuję proszę o dyskusję.
 14. Hydraulika siłowa mielec dzwonisz dorabiają. Wytrzymuje w siłownikach wytrzyma i w kole.
 15. Nie ma ratunku dla twojego gaźnika. Pozostaje wymiana a ten iech leży na pulce w razie W. Adam praktycznie wyczerpał temat nie ma co gówna bicza kręcić
 16. Dzwoń do centrali KTM i zgłoś problem z serwisem i postrasz gazetą... problem jest w nie fachowej naprawie i tyle.
 17. W skrócie zwarcie do masy któregoś z czujników powoduje zanik iskry. nie jest ci potrzebna dioda. Po prostu kabla nie podłączaj. Tyle że zapłon od 4t nie nadaje sie do 2t w 4 suwie wyprzedza w 2suwie opóźnia. Dla tego lepszym rozwiązaniem jest zapłon od chińczyka.
 18. Większość ciągników ma wbudowany w alternator tak jak większość samochodów.
 19. może być nie siej zamieszania takie zapłony juz pracują
 20. Jeden moduł, 2 znaki zapłony co 180stopni do tego podwójna cewka i śmiga.
 21. 30zł-50zł ale to trochę nie halo pytać o to w tym akurat dziale.
×
×
 • Create New...