Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ernest gdzie kupowałeś? W IC sam dwumas Sachsa kosztuje 1400 w detalu.

To co w IC jest detal to ceny brane z nieba. Nawet klient w warsztacie zwykle dostaje lepszą cenę, niż detal nadany przez IC. Dlatego na allegro często ceny są atrakcyjniejsze. Za to ceny hurt w IC jeszcze ustalone telefonicznie są ok :)

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to prawda, a pamiętam jeszcze jak promowano diesle bo są takie ekologiczne i w ogóle ;)

Czemu "niestety" - ja osobiście jak jadę za taką dymiarką wypuszczającą kłęby czarnego bądź niebieskiego smrodu jestem za. Wiem że nowe nie smrodzą ale ludzie eksploatują ponad miarę do tego oszczędzając na serwisie i później płacimy za to zdrowiem, bo ktoś chce zaoszczędzić 5zł na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że strasznie drogo, ale nie jakoś wybitnie tanio na Polskie warunki finansowe.

 

Nie oto czy drogo, czy tanio mi chodzilo. Porownujac koszt opn typu run flat do BMW i koszt remontu skrzyni, powinnien to byc dla ciebie analogiczny wydatek do wymiany dwumasy przez Ernesta ;)

 

Ostatnie volvo v50 2.0d.

Kpl sprzęgło z dwumas Sachs 1500 plus 350 wymiana.

1850zl razem

Za jakieś nowe Continentale dałem 1300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nowe nie smrodzą ale ludzie eksploatują ponad miarę do tego oszczędzając na serwisie i później płacimy za to zdrowiem, bo ktoś chce zaoszczędzić 5zł na benzynie.

To nie tak że nowe nie smrodzą, nowe niemieckie diesle, głównie VW przekraczają oficjalnie podawane normy kilkadziesiąt razy. Od co najmniej 10 lat. A jazda za czymś takim jest wybitnie obrzydliwa.

 

Sent from my XT1580 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową M760Li brałbym jak przewodniczący Jaki Gronkiewicz, w dowolnym kolorze.

 

Ja bym chcial M760Li w wersji kombi, to by byla dopiero potega na kolach :) Szkoda, ze nie robia takiej wersji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...