Jump to content

kakmar

Forumowicze
 • Posts

  926
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by kakmar

 1. Kiler, ale w jednym kraju możesz sobie słuchać jakiej chcesz propagandy a w innym nie. Ba nawet w niektórych możesz sobie głosić co chcesz i nikt cię za to nie zamknie ani nawet wypadek ci się nie przytrafi, przynajmniej na razie. Niestety to się zmienia i już nawet w ojczyźnie wolności można mieć problemy za niewinne let's go Brandon. Wszędzie władza dąży do wprowadzenia reżimu, tłumacząc zawsze tak samo, że to w imię bezpieczeństwa. A ludzie głupi się boją i pozwalają się kontrolować zamiast pilnować władze. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 2. To tak wygląda teraz Niemiecka propaganda... Po 2WWS Amerykanie was karmili, dotowali kasą i technologia przez lata, a bronią was do dziś. Przez wiele lat promowano też niemieckie gówna żeby wam pomóc. Po 1WWS was ignorowano, więc głosowaliście a potem pomaszerowaliscie za jednym malarzem z austriackiego landu i w układzie z kacapami na 2WWS. Po 2WWS USA chciało tego uniknąć. Europa chciała z was zrobić kraj rolniczy, USA was uratowały. W UK dopiero w 1954 zakończono racjonowanie żywności po wojnie, ludzie tu o tym pamiętają. Mam nadzieję, ja nigdy nie kupiłem i nie kupię. Innym też polecam nie kupować tego gówna [emoji106] Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 3. Klod, podobno żydzi przyjęli sporo emigracji z CCCP po jego upadku, tak przynajmniej słyszałem ok kolegi żyda. Ci ludzie mówią po rosyjsku i mają kontakty i sentymenty głównie z kacapowem, mają też prawo głosu w wyborach. Do tego Izrael ma masę różnych interesów w i z kacapowem. Tak jak Niemcy, kasa i układy, ponad wszystko. Tak przynajmniej słyszałem, ale to tylko plotki, na pewno nieprawdziwe. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 4. kakmar

  Uwaga wirus!

  Tymczasem _chińska nauka_ gwałtownie rozwija nowe metody poskramiania covida. Jak widać poniżej szeroko zakrojone badania wskazują, że pandemię można dojechać pałą i glebą. Myślę że nasi wspaniali przywódcy też by tak chcieli. Smutne tylko, że cześć forum, także. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 5. kakmar

  Uwaga wirus!

  Siedzą w domach po partia tak każe, może nawet poumierają z głodu jak CCP tak sobie zachce. Wiara, wirusy i cokolwiek innego nie ma znaczenia. Kto przeciw woli partii ten ma przej**ane, tak naprawdę przej**ane. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 6. O w mordę, będą się bić o wolność Rosji. No nic, zobaczymy jak im pójdzie. Btw, historia lubi się powtarzać. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 7. Zaraz zaraz, znowu się dajecie wkręcać Niemcowi jak dzieci, było o tym jak Niemcy wspierają Putina. Teraz, w tej wojnie, kacapii z Ukrainą. Niemiec wam wciska że to tylko złe ludzie tak gadają, bo 2 wojna światowa, i się ku*wa tłumaczycie. Nosz ku*wa, nie mogę uwierzyć co czytam. Ps. Nikt ich nie lubi, u mnie w tyrze rozmowa o wojnie zeszła na nich. Właśnie na to co teraz odpierdalaja. Kolega opowiedział jak dawno temu był u nich jako student na wymianie jakiejś. Rodzina u której mieszkał zabrała go do jakiegoś musem gdzie mu pokazali jak alianci ich bombardowali. Też się czuli pokrzywdzeni. Koleś starszy ode mnie do dziś to pamięta. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 8. kakmar

  Uwaga wirus!

  Tylko przypomnę, że przez 8 dni z aktywnym covidem, pod jednym dachem, przy jednym stole, się nie zaraziłem. COVID miał 8 pozytywnych testów jeden po drugim, plus pozytywny PCR dzień 6. Ja nigdy nie miałem covida, testuję się regularnie, z różnych względów, LFT bardzo często i PCR dość często. Bliskich kontaktów z innymi covidami miałem co najmniej kilka. Co robić jak żyć? Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 9. A nie pomyślałeś kiedyś, że problem polega na tym, że to właśnie tacy, myślący podobnie do ciebie, rwą się do władzy, bo zawsze wiedzą wszystko lepiej? Wiedzą kto jest winny i jak go ukarać. I dobrze będzie, tylko gdy wszyscy inni się podporządkują. Nie pomyślałeś nigdy, że Putin, czy twój ulubiony Kaczyński mogą myśleć dokładnie tak samo? Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 10. Gdyby komuś brakowało kacapskiego punktu widzenia. https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html Można se googlami przetłumaczyć. Znam zaledwie kilku Rosjan i oni w to wierzą. Przynajmniej tak mi się wydaje. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 11. Następnym razem usiądź se wygodnie z tym GameBoyem i zacznij grać... Możesz się trochę ekscytować, wcześniej czy później samo przyjdzie zapytać co to za gówno. Powiedz że to old school, zajebiste i teraz takich nie robią, gówno to się sam/sama zna i niech se znajdzie kanał na YT o klasycznych grach. Wróci i będzie chciało spróbować, nie dajesz od razu, musi zasłużyć... Itd... Z laskami jest dość podobnie. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 12. Szczęście dziecka to stary, stara, którzy mają czas się z własnym pomiotem pobawić. Zabawki mają jakieś znaczenie ale nie takie jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Najlepsze LEGO mindstorms mogą być gorsze od kozika i kawałka drewna. Wszystko zależy, od zgredów, czy leżą pijani, czy wiecznie w pracy, czy mają czas dla gówniaka. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 13. Kiedyś za komuny był taki dowcip. Jak sprawić by w Polsce skończył się kryzys i żyło się dostatnio? Wystarczy wypowiedzieć wojnę USA i się odrazu poddać. Historia uczy że ci którzy się poddali, dobrze na tym wyszli. Japonia, Niemcy, można nawet liczyć Koreę południową. Ci którzy wprowadzili własne rządy, wyzwolili się spod kontroli USA kończą odwrotnie. Oczywiście wkoło jest masa teorii i tłumaczeń, dlaczego USA jest bardzo złe. Tyle że liczby nie kłamią, a głodnych w Wenezueli nie nakarmi się propagandą. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 14. Ale co wam wyłączyli, pytam bo aż sprawdziłem i u mnie rossiya24, Bielarus 24 HD i TVP info HD działają normalnie na HB13. TVN24 nie wiem bo zakodowane. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 15. kakmar

  Uwaga wirus!

  COVID już wszystkim znudził, ale pozwolę sobie jeszcze na małe podsumowanie własne. COVID się testuje pozytywnie od 7 dni, dziś 2 pasek bardzo słaby. Zabrałem go na PCR z ciekawości co pokaże. Ja ciągle negatywny, testowani codziennie, używaliśmy różnych serii testów, ale zawsze obaj z tego samego pudełka. Ja za każdym razem negatywny, COVID pozytywny. Jako że zostałem opiekować się covidem to ... Nie stosowałam żadnych środków zapobiegawczych, zakładając że i tak się zarażę. Ale się jakoś nie udało. COVID miał objawy grypopodobne 3 dni, w tym dzień przed pierwszym pozytywnym testem. Ma się b.dobrze podobnie jak ja. Covid nie był szczepiony, ja tylko AZ dawno temu. Ps. Covid się przyznał że przestał brać D3 od ostatnich wakacji parę tygodni temu. Ja biorę jak nie jestem na słońcu, i młodym przypominam ale nie pilnuję. PS2. Ewakuowana zapisała się na booster moderny i 2 dzień umiera z gorączką 38.6. szepiona wcześniej 2x moderna. PS3. Nie mam pojęcia jak COVID został covidem... Piątek w szkole? Niedziela na pizzy? Pn w szkole, ale pierwsze objawy były w Pn. Nikt inny się nie załapał. PS4. Tak w szkle pandemia, głównie wśród zaszczepionych. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 16. Idą transporty gazu i ropy do (...) i dasauto do kacapawa w zamian, nad wszystkim czuwa oddział deutsche bank w kacapowie. O czymś zapomniałem? Ach no tak (...) mają jeszcze niedokończone kontrakty na jakieś uprawnienia do kacapskich czołgów i inne takie tam... Ale na pewno się wywiążą... Jak zwykle. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 17. kakmar

  Uwaga wirus!

  Napiszę jak się skończy, teraz chętnie poznam przewidywania specjalistów, co do rozwoju wypadków. Możesz zrobić założenia, albo poszukać w starych postach. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt. Ja serio już miałem nadzieję że się jakoś chyłkiem prześlizgnę. No ale zobaczymy... Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 18. kakmar

  Uwaga wirus!

  Testujemy się codziennie, głównie z ciekawości jak to się rozwinie. Niestety są tylko dwaj uczestnicy eksperymentu, więc grupa mało reprezentatywna. Reszta się ewakuowała, a że covid jest nieletni więc ktoś się musiał poświęcić. Szczerze to jestem odrobinę zdziwiony (ale nie zawiedziony [emoji1787]), że ciągle mam negatywny test. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 19. kakmar

  Uwaga wirus!

  Mam covida w domu, od poniedziałku objawy, od wtorku pozytywny test, 4x, ja ciągle negatywny, co robić jak żyć? Tak tylko pytam? Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 20. Może nie bombardować ale trzymać krótko, inaczej im odwala, po to m.innymi powstało NATO. Mnie by nawet nie przeszkadzało żeby sobie ssali te śmierdzące onuce, skoro wolą od to niż Jankesów, gdyby nie to że kacapy mają nas po drodze. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 21. Nie interesowałem się na tyle żeby polemizować na ten temat, ale z tego co kojarzę to, chciał żeby Niemcy zaczely uczciwie płacić swoją część. Oj ten tweet gdzieś widziałem, i bylo to zdanie złożone, napisał że za jego prezydentury coś takiego by się nie stalo, z czym się łatwo zgodzić. No nie jest to miły koleś, ale jednak wariaci się go bali i był spokój na świecie. Oj tu się zupełnie nie zgodzę, Putin wyszedł z dziury bo USA wybrało skorupowane zombie na prezydenta. Za Obamy też szalał. Za Trumpa liczyli miesiące kiedy się zupełnie publicznie nie pokazywał. Ha ha ha, no więc, ja wyjechałem jeszcze za platformy i odkąd zdecydowalem o emigracji, nie interesuje się. Nie mieszkam, nie płacę, nie głosuje, nie moja piaskownica. Ale w kwestii formalnej to cię uspokoję, nigdy na socjalistów nie głosowałem i raczej nie zagłosuje. Moje klasycznie liberalne poglądy i umiłowanie wolności osobistej na to nie pozwala. Niestety takich jest 2 w porywach do 5% więc nie bój zaby, wasz social nie ważne, progresywny czy narodowy jest bezpieczny. Możecie się spokoje wyzywać od głupich lewaków czy prawaków, dla mnie wyglądacie dokladnie tak samo. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 22. Przeca to dokładnie pasuje do jego (ich) wersji historii. Ale mylisz pojęcia, tu nie chodzi o logikę w dyskusji, tu chodzi o dialektykę gdzie za pomocą dowolnych pomówień, nie ważne sensownych czy nie, oczerniqsz tego kogo chcesz pokonać. Masz przykłady wszędzie, tu na grupie gdy np Jezus wyzywał PiS od faszystów i w wielkiej polityce gdy Putin tak samo nazywa ukraiński rząd. Ale logicznego myślenia trzeba się nauczyć, co jest dość trudne, spory procent oblewa nawet bardzo uproszczoną logikę dla prawników, sam widziałem... Propaganda jest prosta i działa na wielu, niestety bardzo wielu. Widzisz jak udało się wytłumaczyć że Trump, który blokował North stream2, zakupy surowców od ruskich, lewe uklady ruskich i Niemców generalnie, jest ruskim agentem. A Biden który pobłogosławił rurę od ruskich, zablokował tę z Kanady i zwiększył import ruskiej ropy 2x antyruskiem, to wszystko się da. Niezależni weryfikatorzy napiszą że to dezinformacja i styka. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 23. Ty dziękuj za wielkoduszność Ameryki, żywili was długo po wojnie a bronią was do dziś, bez nich byś w najlepszym wypadku uczył rewolucjonistów z Kuby czy innej Kambodży jak się trabantem jeździ... Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 24. I bardzo dobrze, ktoś was musi trzymać przy ziemi. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
 25. kakmar

  Uwaga wirus!

  Dziś złożyłem ofiarę bogom pandemioluki, punkt golenia frajerów przeniósł się z parkingu na środek centrum handlowego w samym centrum.... Biznes się kręci. Religion is a culture of faith; science is a culture of doubt.
×
×
 • Create New...