Jump to content

kakmar

Forumowicze
 • Content Count

  441
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About kakmar

 • Rank
  ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - pyrkający w orzeszku
 • Birthday 06/24/1973

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Stoke Gifford

Osobiste

 • Motocykl
  stary brzydki nudny
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

242 profile views
 1. Cokolwiek chcesz tam wsadzić, musi być wyraźnie mniejsze od otworu, nie może być na "styk", bo nie wyjmiesz. W dodatku zawsze to co łapiesz ustawia się w poprzek. Z kamerą jest to proste, na ślepo to łowisz i liczysz że się uda. Ups, się czy to wysłało?
 2. Tak, tak, może wisieć na końcu gwintu świecy, ale mogła wpaść do cylindra. Jak wisi to przy odrobinie farta ja wyjmiesz magnesem, jak wpadła to wyjmiesz jak masz dużo szczęścia. Kamera na kabelku kosztuje grosze, podobnie chwytak z magnesem. Może popytaj czy ktoś w okolicy ma. Magnes na nitce może zadziałać ale uważaj żebyś nie został ze śróbką i magnesem w cilindrze. Ups, się czy to wysłało?
 3. Zlokalizować zgubę, wpadła do cylindra czy nie? Oto jest pytanie. Słowa kluczowe: Borooscope, endoskop, kamera na kablu/drucie. Magnes / chwytak na drucie. Ale jak wpadła, to ściągnij górę i przy okazji będziesz miał nowa uszczelkę pod głowicą. Ups, się czy to wysłało?
 4. @Klaudiusz, ja dziś żeglowałem po Bristol Harbour, co proste nie jest ale jak się często skręca to się da @Maryjane, kochanie, za łaskami nie trafisz, sama widzisz, jedna będzie robić galę małolatom, druga nie ważne komu byle kasa się zgadzała, trzecia wcale: https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2019/jul/16/i-had-sex-for-the-first-time-and-now-i-feel-disgusted-and-ashamed Michał też wiecznie nie będzie do wzięcia, więc nie trać czasu. Ten artykuł przypomniał mi, jak kumpel po tym jak był obecny przy porodzie, stwierdził że na to musi się znałeźć jakiś inny sposób. Ups, się czy to wysłało?
 5. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Ja w trosce o klimat, postanowiłem nie kupować żadnych niemieckich produktów motoryzacyjnych i innych niemieckich też w miarę możliwości... Ups, się czy to wysłało?
 6. Towar spoko, tylko trochę tego mało żeby bronić niepodległości... ;-) A jak się wszyscy zgodzimy to co będzie, ogłosimy niepodległość? Ja też uważam że minimum socjalne powinno być bez podatku, po prostu żeby pomagać tym co chcą pracować, tak samo jak socjal (np na dzieci) powinien być o ulgi w podatkach a nie o kasę.
 7. Tak, wielu tak myśli i robi, mogę się z Tobą zgodzić że jest to raj dla lumpów którym niewiele do szczęścia potrzeba. Ale ja się odnosiłem do czegoś innego, UK przy wszystkich swoich zaletach ma też wiele wad, oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia. Mi się tu na razie dobrze mieszka i jakoś wiążę koniec z końcem, ale nie mogę powiedzieć że wszystko i zawsze jest super. Ale zapisałeś się już do Yes California czy do CNP? To kiedy robicie Calexit?
 8. @Piotr, Znajdź proszę jakiś sens w tym co napisałeś
 9. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Wielbicielom "darmowej" energii odnawialnej polecam zapoznanie się z problemami słonecznej i bogatej Californi. Ups, się czy to wysłało?
 10. @Janusz, Ja nie wierzę że prawie 30% dzieci dostających darmowe posiłki w secondary school, bierze się tylko z leniwych, lub chorych rodziców. Zresztą nawet średnia, £12 dla Anglików, to nie jest wygodne życie, a wiele osób pracuje tu na minimalnej stawce, w dodatku często na umowie 0h. Ostatnio od kasjerki usłyszałem że się cieszy, bo dają im teraz dużo godzin. Sam przecież pracujesz znaczenie więcej niż 40h na tydzień, mając wyższą stawkę. Wydaje mi się że się cieszy z tych godzin nie dlatego że ma za dużo wolnego czasu. Ups, się czy to wysłało?
 11. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  @Bimbak, Zaraz, zaraz, kwaśne deszcze to skutek emisji tlenków siarki i azotu, aż sprawdziłem w wiki, jak przeczytałem twoje rewelacje. Ups, się czy to wysłało?
 12. Stronka z dupy, ale historia bardzo przypomina klasyczne niemieckie metody zarządzania kryzysem. Ups, się czy to wysłało?
 13. No raczej nie dadzą rady, przez 3 lata prowadzili negocjacje żeby wyjść bez umowy i utrzymać relacje handlowe z krajami z poza EU na takich warunkach jakie mają będąc w EU i się nie udało... A to oznacza że nie ma możliwości żeby dostali lepsze. Nawet z US, tym bardziej że POTUS jest bardzo niezadowolony z umowy z EU. Część Anglików jak najbardziej śni o potędze i wydaje im się że rządzą światem... Tymczasem poza Londynem to wcale nie jest bogaty kraj. Drogi jest, ale to nie to samo. Często zadziwia mnie jak biednie, jak wielu tu żyje, i nie piszę o emigrantach. Ups, się czy to wysłało?
 14. @Kaudiusz, Wszyscy wiemy że od wybryku z referendum UK jest tylko wspomnieniem rajskiej wyspy. A wracając do EJ, problem z nią jest tylko mentalny, albo polityczny, jak kto woli. Technicznie temat jest opanowany całkiem dobrze, można budować duże, małe, tanie, drogie, można składować odpady, można przetwarzać i palić nimi ponownie. Technicznie może być tak jak sobie decydenci zażyczą. Więc wszystko może się wydarzyć. Ups, się czy to wysłało?
 15. A wracając do zarobków: https://www.bbc.co.uk/news/business-48919813 Średnie zarbki pracowników w UK, wg. pochodzenia: Chińczycy £15.75 Hindusi £13.47 Biali/zmiksowani £12.33 Biali Brytyjczycy £12.03 Pakistańczycy £10 Pochodzączy z Bangladeszu £9.60 Korekta, tak jest jak się w trakcie pisania zmienia koncepcja.... Miało być o tym że najlepiej opłacani są Chińczycy i Hindusi ale mi się nie chciało tyle pisać... Ups, się czy to wysłało?
×
×
 • Create New...