Jump to content

kakmar

Forumowicze
 • Content Count

  609
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kakmar last won the day on July 19

kakmar had the most liked content!

Community Reputation

35 Neutralny

About kakmar

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - czyściciel nagaru
 • Birthday 06/24/1973

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Stoke Gifford

Osobiste

 • Motocykl
  stary brzydki nudny
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. Wiecie co... Monter podzielił się własnym doświadczeniem, z własną oceną przyczyn i efektów jakie ma to wydarzenie na jego życie. Na przestrzeni lat. Co skłania mnie do jakichś przemyśleń i może innych też. Wydaje mi się to na tyle ważne, że może warto zostawić ten wątek dla tego wydarzenia a zwyczajową gównoburzę prowadzić gdzie indziej. -- Ups, się czy to wysłało?
 2. Może daje korki z wf. P.S. Nauczyciel do dupy, to jest masakra, niestety miałem okazję przećwiczyć, sam i na młodych. Nic się nie da zrobić z idiotą, po prostu zmieniałem młodym szkoły. Podejście młodych do nauki to jest osobna sprawa, IMHO waży przykład z domu, nie gadanie a przykład. Muszą chcieć się uczyć, bo nikt się za nich nie nauczy. Nikt ich też siłą nie nauczy, bo nie wolno.. -- Ups, się czy to wysłało?
 3. kakmar

  Gdzie to jest...

  Mnie tam styka taka miejscówka. -- Ups, się czy to wysłało?
 4. @Buber, Nauka to jest matematyka i fizyka. Koniec nie ma więcej. To że ktoś używa metod statystycznych do udowadniania korelacji miedzy zmianami aktywności seksualnej makaków a średnia temperaturą spadających liści oraz wagą znaczenia słowa komintern w manifeście komunistycznym, nie oznacza że uprawia naukę. I tyle. I jeszcze raz proszę nie mieszaj teorii, religii, mody, strachu i socjomanipulacji z nauką. -- Ups, się czy to wysłało?
 5. kakmar

  Gdzie to jest...

  Tylko dodam że w czerwonym jest czysta woda, tylko trzeba pojechać trochę niżej, co najmniej na południe Egiptu. I w czerwonym nie ma termokliny, co jest wielka zaletą i rafa jest zajebista. Kanary to moje ulubione miejsce, bo tylko 4h w kucki i zawsze mają pogodę do latania na desce. Po prostu jest. Ale plaże... Jest niby kilka bardzo fajnych, ale tak żeby gaje palmowe na plaży ocieniały b.drobny biały piasek... to ten tego, nie bardzo. -- Ups, się czy to wysłało?
 6. kakmar

  Gdzie to jest...

  Bo to forum podstarzałych malkontentów jest. Kiedyś gadali o dupach, teraz już tylko polityka teorie spiskowe i gówno burze. Jedyna nadzieja w takich jak Michoa, ale to też już sama widzisz, że nie ma łatwo i musisz pokombinować żeby do niego trafić. -- Ups, się czy to wysłało?
 7. Olej... Znaczy sprawdź. -- Ups, się czy to wysłało?
 8. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Jak dla mnie ma plusa bo napisał że koniec świata odwołany. To może Greta z kolegami wrócą do szkoły i zajmą się kiedyś czymś pożytecznym. Ech rozmarzyłem, oczywiście że dalej będą straszyć i wciskać kit. Mam młode w szkole i widzę jak religia globcio miesza w głowach młodych ludzi. -- Ups, się czy to wysłało?
 9. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  OK, Teraz załóżmy że tej trawy nie zeżre mój stek, więc co się z nią stanie. Hmmm, może zamiast trawy wyrośnie tam żyto które ktoś przepędzi na bimber. Ale może nie, może zeżre ją inna krowa, znaczy samica żubra i ta co? Pierdnie czy nie? Oto jest pytanie, na wagę przyszłości ludzkości... A może zgnije z powodu suszy i zostanie częścią biomasy z której wydobywa się... Och nie, ratunku znowu metan... Myślę że to wyjątkowo poważne zagadnienie powinno być dokładnie przebadane. Tylko żeby znowu nie wyszło jak z puszczą Amazonii, która miała być płucami planety i bez niej mieliśmy się udusić a wyszło tak nie do końca. To ile ważą owady które znamy na tej planecie i jak się to ma do naszej masy? A my nie żremy wiecej niż ważymy codziennie, przynajmniej nie wszyscy. -- Ups, się czy to wysłało?
 10. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  No I? Jeszcze w tajemnicy ci powiem że twoje też. Tak samo jak wszystkie pierdy wszystkiego co żyje, a jak zdechnie to też się potrafi rozłożyć na m.innymi metan. Jakiś czas temu były artykuły o okresowych wahaniach ilości metanu na Marsie i na tej podstawie twierdzono że coś tam żyje. Gaz ziemny to też głównie metan, ze zdechłych dinozaurów. Ja nie mam problemu z krowimi pierdami, żyją to pierdzą jak wszystko inne. A ci co mają problem to, no cóż, to ich problem, a my nie dajmy sobie wciskać kitu. -- Ups, się czy to wysłało?
 11. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Bo nie ma żadnego problemu z żywnością. Produkujemy jej znaczenie więcej niż potrzebujemy, wystarczy zajrzeć do śmieci, jak ktoś nie wierzy. Przy produkcji żarcia pracuje mniej niż 5% populacji a produkują 2x więcej niż potrzebujemy. Historie o krowich pierdach powodujących globcio są wyjęte z dupy. Jak ktoś się martwi to może zrezygnować z hodowli psów kotów, czy innych trzymanych tylko dla rozrywki. Zamiast nauczać co inni mają jeść. Syntetycznie produkowane żarcie może będzie miało sens jak się w końcu weźniemy za zasiedlanie kosmosu. Tak sobie myślę że największy problem jaki mamy, to jest to że jesteśmy zwyczajnie poj**ani i zajmujemy się wymyślaniem problemów z dupy. -- Ups, się czy to wysłało?
 12. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  No żesz, 90% bardziej efektywnie i jednocześnie bardzo drogo, dialektyka marksistowska w czystej postaci. -- Ups, się czy to wysłało?
 13. Generalnie, to wszystko zależy. W punkcie 1 jest jakaś szansa, że zrobisz to co wcześniej wiele razy ćwiczyłeś, o ile ćwiczyłeś. Teoretycznie możemy sobie rozkminiać cokolwiek i długo tłumaczyć że tak jest, bardziej. W praktyce, trzeba trenować i zbierać doświadczenie, bo dzięki temu się częściej udaje. Jak ci ktoś napisze że ma być tak albo inaczej, to w najlepszym wypadku u niego tak działa, ale częściej tylko mu się wydaje że tak działa. Ja jeżdżę tak żeby mi było fajnie, bo jeżdżę głównie dla frajdy. -- Ups, się czy to wysłało?
 14. kakmar

  Oferty pracy

  Nie narzekaj, tylko się ciesz, że nie będziesz dla typa pracować. pomyśl jakich bredni byś musiał na codzień słuchać. -- Ups, się czy to wysłało?
 15. Nie napiszę że wiedziałem że tak będzie ;) Napiszę że nie jestem instruktorem jazdy i nikogo nie mam zamiaru szkolić, ale jak czytam co fachowcy piszą, to mnie dreszcze nie powiem gdzie przechodzą... To teraz małe sprostowanie, nie ma siły żyroskopowej, jest efekt żyroskopowy. Efekt żyroskopowy ma wpływ na stabilność jednośladu w ruchu ale nie zapewnia tej stabilności. To że jednoślad jedzie sam w miarę prosto wynika głównie z geometrii przedniego zawieszenia i rozkładu masy pojazdu. Przednie koło się przewraca pierwsze i podjeżdża pod oś pojazdu (środek ciężkości) i przekracza ja, i zaczyna się przewracać w drugą stronę i tak w koło Macieju. Teraz efekt żyroskopowy, ten w uproszczeniu głównie przeszkadza, dlatego wszyscy chcą żeby masa wirująca na przednim kole była jak najmniejsza. Wtedy można stosować ostrzejsze kąty główki ramy i nie tracić stabilności. -- Ups, się czy to wysłało?
×
×
 • Create New...