Jump to content

kakmar

Forumowicze
 • Content Count

  862
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

kakmar last won the day on June 8

kakmar had the most liked content!

Community Reputation

54 Neutralny

About kakmar

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - tańczący na ladze
 • Birthday 06/24/1973

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Stoke Gifford

Osobiste

 • Motocykl
  stary brzydki nudny
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

900 profile views
 1. Coś tam pamiętam, że któraś dawna spec ustawa wprowadziła na opów obowiązek udstepnienia pokoiku dla służb z dostępem do sieci. Pokoik nawet raz widziałem [emoji1787]. Operator nie miał nic do gadania kto tam wchodzi co wysyła i jakie dane zabiera. Jeśli mnie pamięć nie zawodzi, to w starym GSM op może za pomocą kodu podobnego do USSD/MMI włączyć na terminalu klienta coś w rodzaju push to talk i słuchać, nagrywać, gdzie terminal z wyglądu pozostaje w standby. ups, się czy to wysłało?
 2. kakmar

  Uwaga wirus!

  Gdzieś kiedyś słyszałem, a mogło to być słuchowisko kulinarne, o tym, że wyniki skuteczności sczepienia przeciw grypie wśród seniorów mogą być lekko zafałszowane. Albowiem nie szczepi się tych w bardzo złym stanie zdrowia, a do oceny skuteczności porównuje się przeżywalność jednostek zaczepionych do niezaszczepionych w podobnych grupach wiekowych. Tak mi się jakoś skojarzyło. ups, się czy to wysłało?
 3. Zajebisty filmik, prościej się już chyba nie da tego wyjaśnić. A bałem się już do tego tematu zajrzeć jak zobaczyłem że odżył [emoji1787] ups, się czy to wysłało?
 4. kakmar

  Uwaga wirus!

  Coraz bardziej się skłaniam ku teorii że albo się zbuntujemy albo nas zapędzą do klatek. Pozdrawiam z UK gdzie większość ma w dupie covida i żyje normalnie, niema obostrzeń i segregacji, przynajmniej na razie, oby tak dalej, boże chroń królową! ups, się czy to wysłało?
 5. Ja mam takie pytanie. Czy to nie miało być tak, że po upadku komuny, firmy będą prywatne albo publiczne* a nie partyjne? * Publiczne znaczy ich udziały są dostępne w publicznym obrocie np na GPW. ups, się czy to wysłało?
 6. kakmar

  Uwaga wirus!

  Jak ktoś chce poczytać o efektach szczepienia: https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099%2821%2900648-4/fulltext Z podziałem na szczepionki z uwzględnieniem czasu i wariantów virusa. ups, się czy to wysłało?
 7. kakmar

  Uwaga wirus!

  Niestety nie, to GB, kiedyś tu znane jako rajska wyspa [emoji1787] ups, się czy to wysłało?
 8. kakmar

  Uwaga wirus!

  Ja chcę tylko nieśmiało zauważyć że na pewnej rajskiej wyspie mamy 4(ish) falę tak od wakacji co najmniej. Tymczasem na mieście panuje wolna amerykanka, knajpy, koncerty, kluby, tańce, hulanki swawole, tak od wakacji non stop. Wszędzie pełno ludzi. Maski jak kto chce to nosi, większość nie. Szkoły, praca, sklepy, itp, jak przed pandemią. Tak jest jakaś mniejszość co się izoluje nosi maski itp. Kontroli ani ograniczeń czy segregacji nie ma żadnej nigdzie. I teraz moje subiektywne wnioski wyssane z subiektywnych obserwacji i przemyśleń znad kufla w zatłoczonym pubie. Nie lękajcie się, nie zginiecie, a na pewno nie wszyscy, nawet jeśli olejecie tę pandemią. ups, się czy to wysłało?
 9. kakmar

  Uwaga wirus!

  @grizli, to co mi wychodzi ze statystyk, to co zupełnie co innego niż wizje Jezusa. Zresztą już nawet w popularnych mediach powoli się kończy święta covidova inkwizycja. @michoa, na 100% widziałem i czytałem konspekt badania o pozytywnym oddziaływaniu nasienia na laski, tyle że w bardziej tradycyjnym miejscu. Jak będę miał chwilę to poszukam. Koleżance powiedz że masz lepszą dietę niż jej stary i może ci zrobi galę w ramach eksperymentu. ups, się czy to wysłało?
 10. Ale ja pytałem Adama M, o wybory w Kanadzie, Justin to miłościwie tam panujący, progresywnie postępowy premier Kanady, syn premiera Kanady. ups, się czy to wysłało?
 11. kakmar

  Uwaga wirus!

  In UK mamy podwyżkę podatków na zdrowie, bo niezwykle okoliczności... ups, się czy to wysłało?
 12. @Adam, a będziesz głosował na Justina? ups, się czy to wysłało?
 13. kakmar

  Uwaga wirus!

  To też, ale cały mechanizm wydaje się być znacznie bardziej skomplikowany. Coś trochę jak tu: ups, się czy to wysłało?
 14. kakmar

  dowcipy żarty kawały

  Dobre [emoji1787], Aż mi stanęli przed oczami moi ulubieni teoretycy wielkiego businessu z PW. Jedyne co umieli zrobić to odjebać jakąś chałturę dla kolegi z urzędu rękami studentów i na sofcie w wersji edukacyjnej na uczelni [emoji1787] ups, się czy to wysłało?
 15. kakmar

  Uwaga wirus!

  Klod, widzisz, mi sprawdzali kod i szczepienie, młodym test, żeby wejść do samolotu musiałem mieć fit to fly test, pomimo szczepienia, ale wy jesteście w UE a ja nie... Konrad, No pominąłem, widzisz każdy widzi glownie czubek własnego nosa. Muchu, Dokładnie. Jeszcze odnośnie skuteczność szczepienia z wczorajszego FT: A preprint based on evidence collected at the Mayo Clinic hospital chain in the US state of Minnesota showed protection against infection fell from 91 per cent to 76 per cent between February and July for the vaccine made by Moderna, and from 89 per cent to 42 per cent for the Pfizer jab. Całość tutaj: https://amp.ft.com/content/49641651-e10a-45f6-a7cc-8b8c7b7a9710 ups, się czy to wysłało?
×
×
 • Create New...