Jump to content

kakmar

Forumowicze
 • Content Count

  527
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kakmar last won the day on August 25 2019

kakmar had the most liked content!

Community Reputation

25 Neutralny

About kakmar

 • Rank
  KANDYDAT NA MOTONITĘ - polerant szprych
 • Birthday 06/24/1973

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Stoke Gifford

Osobiste

 • Motocykl
  stary brzydki nudny
 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Strona www
  http://

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Kasę, kasę, zawdzięcza, pamiętaj że liczy się człowiek, znaczy klimat, a człowiek musi przecież za coś żyć, znaczy obrońca klimatu musi za coś żyć, żeby ratować życie, klimat znaczy. A zawdzięcza wielu ludziom, to nie jest jednoosobowy projekt. Ja dostałam list ze szkoły wyjaśniający że oni są za ratowaniem, ale ewentualna nieobecność będzie nieusprawiedliwiona... Ups, się czy to wysłało?
 2. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Ja chciałbym tylko przypomnieć że Greta dziś przemawia w Bristolu. Ups, się czy to wysłało?
 3. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Ja cię proszę nie generalizuj, to ci nie pomaga być bardziej wiarygodnym w wierze. Naukowcy wątpią, to jest generalna zasada, sprawdza się wyniki, metodyke, warunki eksperymentu. Zdarza się że krzywo ułożone kable zasilające sprawiają że EMdrive działa itd... W CERN też mieli wiele cudów, to normalne, w każdym labie cuda są na porządku dziennym, potem się długo i mozolnie szuka co zostało zje*ane. Normalne też że co jakiś czas ktoś się zafiksuje i myśli że jest genialny i ma rację, bo tak, zwłaszcza jak cel uświęca środki bo przecież chodzi o uratowanie świata... Ups, się czy to wysłało?
 4. Dokładnie, miałem co prawda wersję po lifcie, czyli posiadacze klasycznej wersji mi nie odmachwali, ale i tak bardzo dobrze wspominam. Cudne auto, niepowtarzalny włoski design. Ups, się czy to wysłało?
 5. Fakt czasy się zmieniają, laski się zmieniają, motocykle już się chyba młodym z przygodą nie kojarzą. Prędzej jakiś dziwny kolo się przyczepi niż laska zagada do motocyklisty. Taniec, tak jak ktoś ogarnia to co się dzieje w klubach i electro swing, to spoko. Prościej jednak zrobić parę fotek i łowić na tinderach itp. Dla mnie najlepsza jest plaża. Ktoś kiedyś powiedział że jak wychodzisz z deską z morza to wyglądasz jak milion dolarów. Ja na pewno nie, ale... Nie znam innego miejsca gdzie w 10 minut (po wyjściu z wody) zaczepią mnie 3 laski a każda ułoży się bliżej od poprzedniej i sama zacznie coś nawijać. Ups, się czy to wysłało?
 6. kakmar

  ...:::Zdjęcia:::...

  Zgaduje że Chiny. Ups, się czy to wysłało?
 7. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  U mnie dziś pył znad sachry przywiało i słońce takie niewyraźne, niby jest ale prawie nie grzeje. Nie wiem czy się mam kremem do opalania smarować, Buber poradzisz? Co by poradzili naukowcy od klimatu? Ups, się czy to wysłało?
 8. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Ja myślę że na takich wycieczkowcach ciągle impreza i wszyscy non stop najebani... Co się czepiasz drobnych błędów, promieniowanie tła CMB też mu się pomieszało. Ważne że jest pewny, ma misje i rację bo tak wierzy. A wracając do odkryć, to sam nie wiem czy to geniusze czy fart, z jednej strony wielkie nazwiska, z drugiej zawsze jak się dobrze przyjrzeć to historia jest skomplikowana. Pewno jedno i drugie jest potrzebne, a historia odkrycia CMB to dobry przykład. Z drugiej strony jak się popatrzy na ilość nie trafionych pomysłów... Ups, się czy to wysłało?
 9. Dokładnie, jw plus czyste lachy, uśmiech poćwicz przed lustrem. Tak żebyś wiedział jak to wygląda. Staraj się słuchać albo chociaż udawaj, nie pie**ol w kółko i nudno, uśmiechaj się. Potem to już statystyka, odwieczne prawo mówi że każda potwora znajduje amatora, więc i ty swoją wyhaczysz. Ups, się czy to wysłało?
 10. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Znaczy debet mi skasują ;-) Spoko, dam radę zrobić nowy... Ups, się czy to wysłało?
 11. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  E tam, żyjemy w matrixie, kwantowka jest dyskretna, jak tylko ogarniemy komputer kwantowy to uzyskamy interfejs do symulacji. Pytanie tylko czy wtedy nas wyłączą. Ups, się czy to wysłało?
 12. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  @nabokow, To się falsyfikacja teorii nazywa. To konieczne żeby odróżnić naukę od wiary. To normalne że, gdy obserwujemy jakieś zjawiska, staramy się je zrozumieć, wyjaśnić, raz lepiej raz gorzej. To normalne że niektórzy spróbują na tym zarobić, a jak się pierwszym uda to chętnych jest coraz więcej. Ups, się czy to wysłało?
 13. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Buber, jaką ma rozdzielczości ten termometr co rejestrował te zmiany na przestrzeni dziesiątków tysięcy lat, pewny jesteś ze zauważyłby taką zmianę jak teraz? Ups, się czy to wysłało?
 14. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Jesteśmy uratowani, Jeff obiecał wydać 10 miliardów zielonych na walkę ze zmianą klimatu... https://arstechnica.com/tech-policy/2020/02/jeff-bezos-pledges-10-billion-to-stop-climate-change/ Ups, się czy to wysłało?
 15. kakmar

  Zmiany klimatyczne

  Ale wiesz od kiedy prowadzimy wiarygodne pomiary, takie w skali planety? To kiedy w UK zrobi się na tyle ciepło że nie będę musiał 4h siedzieć w kucki żeby się tanio dostać na najbliższą ciepła plażę? Ups, się czy to wysłało?
×
×
 • Create New...