Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E60/E61 w benie 2.5L - z pierwszego tłoczenia - warto o tym myslec , czy skarbonka bez dna ? za cos ponad 20 tys juz sie znajdzie , pytanie czy taka cena jest normalna, czy tzw okazja ,perełka, igła ...ojciec bral 2 lata temu E60 3.0i z 2004 i dal 40 , ale stan naprawde swietny, no ale moze przeplacil ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E60 za 25000zł, to nie może się udać.

ceny biednych wersji lecą z miesiąca na miesiąc, za 30 to już u mnie na wiosce polifty kupują.

Także jak nie jest igła/wypas, to 25k jest normalną rynkową ceną za która te samochody są sprzedawane żeby nie wisiały pół roku na ynternetach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle sprzedałem e38 z 96 roku. W BMW są duże rozbieżności cenowe. Za ładną sztukę trzeba położyć sporo więcej a chyba nic gorszego nie może się trafić w życiu niż złachane BMW ;)

Lubie te auta za prowadzenie w zakrętach ale coraz bardziej zaczynam się skłaniać do Audi. Jakość, niezawodność, materiały wykończeniowe na innym poziomie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Dekra nie jest żadnym wyznacznikiem, to tak jakbyś czytał nasz Auto Świat.

 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Masz jakieś bardziej wiarygodne źródła które od tych odbiegają czy tak ci się wydaje?

 

To są raporty wysyłane przez poszczególne stacje Dekry i Tuv na terenie Niemiec które badają tysiące różnych samochodów. Nie mam powodów im nie wierzyć a tym bardziej porównywać do jakiś dziennikarskich artykułów. Sam też mam jakieś doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie i mogę coś o tym powiedzieć. Na pewno jest wartościowsza wiedza niż tysiące opinii z netu.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi kojarzy mi sie z silnikami Tfsi i nieudanymi dieslami.

Bo masz ograniczoną wiedzę motoryzacyjną.

 

Dla mnie Audi kojarzy się z napędem Quattro które rozjechało konkurentów w rajdach na przełomie lat 80 tych.

Kojarzy mi się z motosportem z najwyższej półki. Rekordowa liczba zwycięstw LM, innowacyjność i niestandardowość. Chciałbym zobaczyć miny konkurentów jak dostawali baty na długodystanowych wyścigach od diesla TDI.

To chyba jedyna marka, której samochody nie korodują. Przyjeżdżają do mnie stare strucle Audi 80 z blachą zdrowszą niż dwuletnia Mazda czy Sprinter.

Szkoda że nie produkują motocykli :)

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz ograniczoną wiedzę motoryzacyjną.

 

Dla mnie Audi kojarzy się z napędem Quattro które rozjechało konkurentów w rajdach na przełomie lat 80 tych.

Kojarzy mi się z motosportem z najwyższej półki. Rekordowa liczba zwycięstw LM, innowacyjność i niestandardowość. Chciałbym zobaczyć miny konkurentów jak dostawali baty na długodystanowych wyścigach od diesla TDI.

To chyba jedyna marka, której samochody nie korodują. Przyjeżdżają do mnie stare strucle Audi 80 z blachą zdrowszą niż dwuletnia Mazda czy Sprinter.

Szkoda że nie produkują motocykli :)

Ducati :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo ........ bądź obiektywny, rozjechało konkurentów bo konkurenci mieli napęd na 2 koła a nie, jak Audi, na 4 - y ......... później, jak konkurencja się obudziła to Audi niestety przegrywało :D Sukcesy 1983 i 1984 ...... i koniec :D

 

Nie korodują? Chyba tylko te które do Ciebie przyjeżdżają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo ........ bądź obiektywny, rozjechało konkurentów bo konkurenci mieli napęd na 2 koła a nie, jak Audi, na 4 - y ......... później, jak konkurencja się obudziła to Audi niestety przegrywało :D Sukcesy 1983 i 1984 ...... i koniec :D

 

Nie korodują? Chyba tylko te które do Ciebie przyjeżdżają :D

 

A kto zabraniał innym wcześniej zbudować stały napęd, wsadzić go do rajdówki i wygrywać wszystko po kolei? Później zlikwidowano B grupę i niestety przy nowych przepisach Audi nie miało większych szans na sukcesy.

 

Nie bite nie korodują, taka prawda.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi jako jedyne miało napęd na 4-y kółka, inne zespoły uważały że ten napęd jest za skomplikowany ...... ale ja później się przekonały to Audi zostało w tyle ............

 

Grupa B została zlikwidowana w 1987 roku ....... Audi Mistrzostwo zdobyło tylko w 1983 i 1984 roku .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko dlatego wygrywali z Lancią, że włosi nie startowali w połowie rund bo mieli za cieńkie budżety. W 83 to Lancia zresztą zdobyła tytuł konstruktorów. A Lancia 037 była tylko RWD. Legenda Audi dlatego taka trochę naciągana jest. Mieli 4WD i gigantyczne budżety, a i tak ledwo ledwo coś tam uwalczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...