Jump to content

Quanti86

Forumowicze
 • Content Count

  1,153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Quanti86 last won the day on September 27 2019

Quanti86 had the most liked content!

Community Reputation

17 Neutralny

About Quanti86

 • Rank
  MOTONITA - rozmawiający z silnikiem
 • Birthday 04/02/1986

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  motoryzacja, modelarstwo,telekomunikacja
 • Skąd
  Limburg

Osobiste

 • Motocykl
  Yamaha xj600
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Panowie to czy szczepionka jest skuteczna czy nie to przekonamy się w piździerniku.
 2. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Mam znajomych w kilku szpitalach i podczas pierwszej fali covid przeszło ponad 200 pracowników (od sprzątaczek przez pracowników biurowych po lekarzy) nikt nie umarł. Ba, nikt nie był nawet hospitalizowany.
 3. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Tu chodzi o symbol. Widząc ludzi w bandanach czy innych chustach masz wyrąbane. Natomiast ludzie z maseczkami na mordach przypominają ci ciągle o istniejącej pandemii i rozsiewają dalej strach.
 4. Quanti86

  Uwaga wirus!

  BBC ostrzega: Objawy wariantu delta można wziąć za zwykłe przeziębienie. https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8190796,wariant-delta-koronawirus.html Z tego powodu należy zostać w domu, testować się i zaszczepić. Cyrk.
 5. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Wczoraj dostałem zapro na moderne. Wszedłem na stronę rządową czytam: Czy chroni? Tak. Jak długo? Nie wiadomo. Czy powoduje, że mniej zarażasz innych? Nie wiadomo. Przeszedłem to gówno w marcu zeszłego roku - ból mięśni, osłabienie i dziwne skoki temperatury. Tyle i aż tyle. Moich 7 znajomych również miało covida, wszyscy siedzieli w domu. Jeden z kumpli ściemę walił że ledwo żyje żeby go do zdalnej pracy nie posadzili - 3 dni czuł się gorzej, resztę z 2 tygodni siedział, grając na kompie. Z jednej strony wku**ia mnie już to wszystko, chciałbym swobodnie móc podróżować, niech kłują dają glejt na wjazdy i spie**alają. Z drugiej strony jest tyle niewiadomych i zdrowy rozsądek nakazuje zaczekać. Ktoś chciał pełny link do strony rządowej US : https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04516746
 6. Quanti86

  Uwaga wirus!

  3 faza trwa do 2023 Estimated Study Completion Date :February 14, 2023 https://clinicaltrials.gov
 7. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Ten pierdolec już się dzieje. Moja mama drugą dawkę miała pod koniec marca. Teoretycznie jest już uodporniona na tego wirusa - mój siostrzeniec boi się ją odwiedzić "bo jeszcze nie przyjął drugiej dawki i może ją zarazic." U mnie w pracy już nie mogą się doczekać kiedy zostaną szczepieni. Non stop tylko pierdolenie o tym. Jacy ci ludzie są naiwni sądząc, że w październiku covid magicznie zniknie. Wtedy rząd wejdzie cały na biało i orzeknie, że x fala oraz obostrzenia przez anty szczepów i mamy przepiękny zamordyzm.
 8. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Porównywanie odry do kowida - no spoko [emoji2937] Problem wielu młodych (a tym samym zbawienie dla państwa) jest to, że nie potrafią samodzielnie podejmować decyzji. Państwo wie wszystko za nich najlepiej, a oni ślepo wierzą we wszystko, bo to przecież dla ich dobra. https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04516746 Do 2023 mogą mnie pocałować w tyłek.
 9. Quanti86

  Uwaga wirus!

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wlochy-nie-zyje-18-latka-zaszczepiona-przeciw-covid-19-astra,nId,5288946 Szkoda młodej dziewczyny. Szczepiać młodych ludzi to trzeba mieć ku*wa nie pokolei w głowie. Ale już słychać głosy huurduur to przypadek jeden na milion!
 10. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Gdyby nie lokdałny to by co najwyżej 20% gawiedzi wzięło szczepionki. A tak ostatnia prosta, powrót do normalności, podróże i ludzie lecą jak mucha do gówna.
 11. Na prostej to każdy kozak :D
 12. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Po ch*j się zaszczepia ozdrowieńców to ja nie wiem.
 13. Ja tego forum nie polecam [emoji1787] zaraz tobie odpiszą, że jak nie masz pieniędzy to nie stać cię na tak elytarny motocykl. Polskie fora marek premium mają jakiś kij głęboko w czterech literach.
 14. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Pfizer ogłosił że ma lek na covid. Chyba w maju pierwsze testy. Jak to w przemyśle farmaceutycznym lepiej leczyć niż zapobiegać więc pandemię można uznać za zakończoną jeszcze w tym roku.
 15. Ja to chyba mam déjà-vu, bo już kiedyś ten temat czytałem. Była tam konkretna dyskusja KS vs Janusz. Swoją drogą ktoś ma z nim kontakt? Chyba dobre dwa lata znaku na forum nie daje.
×
×
 • Create New...