Jump to content

Quanti86

Forumowicze
 • Content Count

  1,130
 • Joined

 • Last visited

About Quanti86

 • Rank
  MOTONITA - rozmawiający z silnikiem
 • Birthday 04/02/1986

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  motoryzacja, modelarstwo,telekomunikacja
 • Skąd
  Hasselt

Osobiste

 • Motocykl
  Yamaha xj600
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. O Michoa wyrwał się z zimowego snu! [emoji4]
 2. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Pewnie zamarzł albo zaczadział albo jedno i drugie [emoji17] Ma ktoś z forumowiczów kontakt z naszym kolegą? Wracając do wirusa:@KLAUDIUSZ jak tam zdrowie? Przechorowałeś już koronkę?
 3. Właśnie dobre pytanie. Jak to będzie wyglądać w czasach koronapierdolca? Co z lotami na Kubę?
 4. Wy tu o autach, a ja się pytam co z Michoa i czy jeszcze nie zamarzł w tej swojej chałupie.
 5. Quanti86

  Uwaga wirus!

  @KLAUDIUSZ nie zapomnij, że szczepionkę przyjmuje się w dwóch dawkach [emoji6] Więc za niedługo druga tura się kroi.
 6. Jak to mawiał pan Sznuk: "nie wiem, choć się domyślam" [emoji6]
 7. Michu chyba na urlopie od forum [emoji17]
 8. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Ja chcę tylko aby uszanowano moją decyzję i nie wyzywano mnie od szurów i płaskoziemców. Zestaw obowiązkowych szczepionek przyjąłem, zawsze też szczepiam się na grypę. W tym przypadku mam wątpliwości i zwyczajnie jako jednostka, która ma prawo wyboru, dokonuję świadomej decyzji. Nic nikomu nie narzucam ani nie popadam w zbędne dyskusje. Natomiast co mnie razi to brak poszanowania ze strony innych - gdy tylko odpowiadam, że się nie zaszczepię to dostaje zaraz gruby wykład na wyzwiskach i agresji kończąc.
 9. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Powiem ci Micha, że zdarzają się perełki. Masz babę, koszty dzielicie na pół a reszta hajsu zostaje w portfelu. Zamiast brudnych gaci masz czyste i żarcie pod nosem. Bąki i wóda jak nie są w nadmiarze to też ci nic nie mówi. Niestety dziś laski naoglądają się instabuków i każda chce być modelką, leżeć i pachnieć. Ale czasami jeszcze można dobrze trafić i nawet żyć w zgodzie. Może mi się trafiło, a może to dlatego że nie mamy ślubu (a żyjemy już tak wspólnie "na kocią łapę" już ponad 10 lat). W wielu przypadkach ta obrączka i wspólne konto pierdzielą laskom w głowie.
 10. Quanti86

  Uwaga wirus!

  Źle się dzieje jak na forum tylko jedna baba. Ledwie jedna odpowiedź i już mnóstwo pochwał [emoji1787] Jak w gimbazie [emoji1787]
 11. Nie zauważyłeś bo w Kapitolu nie ma działu z butami Nike :D
 12. Co do jakości baterii to u mnie po roku użytkowania laptopa HP G6 poziom objętości baterii spadł do 80%. Dupy nie urywa ta poprawa jakości.
 13. Byle nie był gorszy i będzie okej!
 14. Quanti86

  Uwaga wirus!

  The number of Covid-related deaths in England involving individuals under the age of 60 and free from a pre-existing condition is 377. This is for the entire period of the pandemic. Source: NHS England https://mobile.twitter.com/Fox_Claire/status/1342847212208984065 Sroga ta pandemia [emoji33]
×
×
 • Create New...