Jump to content

Quanti86

Forumowicze
 • Content Count

  1,037
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Zły

About Quanti86

 • Rank
  MOTONITA - miejski lanser
 • Birthday 04/02/1986

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • I like
  motoryzacja, modelarstwo,telekomunikacja
 • Skąd
  Hasselt

Osobiste

 • Motocykl
  Yamaha xj600
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Quanti86

  imigranci

  U mnie wszystkie z aptek to lokalsi. 3 mają już lekko 20 lat i mają się dobrze, pozostałe 2 są krócej ale też ponad 10 lat i nikt absolutnie nie narzeka. Mówię tu o rodzinnym mieście MOŻE gdzieś indziej jest ten dramat [emoji16]
 2. Quanti86

  imigranci

  U mnie w rodzinnym 12 tys. miasteczku jest 5 aptek i wszystkie mają się dobrze [emoji4]
 3. Miałem XJte Diversion przez dwa sezony, motocykl bardzo fajny, lekki jednak na dłuższe trasy jak każdy sport - męczący. Twarde siodło, niska pozycja sprawiają że po 100km już się za bardzo nie chce jechać. No i warto byłoby zaopatrzyć się w jakąś owiewkę akcesoryjną bo w ori mocno pi*dzi - no chyba że przytulisz się do baku. Sam motocykl niezawodny, wspaniały silnik, super dźwięk jak i charakterystyka pracy. Nie miałem miejsca i kasy na 2 motocykle inaczej bym zostawił, bo to wdzięczne moto było.
 4. Quanti86

  imigranci

  Hmm podawać jako przykład napis na murze napisany przez jakiegoś wandala... Kiepsko. Zawsze znajdzie się garstka sfrustrowanych psycholi, natomiast większość ludzi ma to w dupie przynajmniej do czasu gdy ktoś się komuś nie naprzykrzy - i tu bez znaczenia czy będzie to rodowity Anglik, Polak czy Jamajczyk.
 5. Quanti86

  imigranci

  Janusz nie zapomnij do swojej listy dodać Polaków [emoji4]
 6. Brakuje KSa jeszcze [emoji16]
 7. Quanti86

  miata rx8

  Czekałem Klod aż powiesz dlaczego do takiej fury nie pb98 [emoji23] Swoją drogą Michu musi być wku**wiony - w każdym temacie robią mu off top.
 8. Quanti86

  miata rx8

  Chłopak od pewnego czasu dopiero wie, że żyje więc niech korzysta. Pamiętam czasy jak jeździł swoim elektrycznym składakiem to niech wreszcie zaszaleje [emoji16] Stwierdzi, że lipa to sprzeda kolejnemu wariatowi :D w kolejce będzie jeszcze co upalać od Japonii po jakieś niemieckie wynalazki. PS Fabie kupi jak będzie po 60tce na działkę jeździł.
 9. Quanti86

  miata rx8

  Tomo bez urazy, ale odradzasz Michałowi auto ze względu na koszty, a proponujesz mu ojcostwo. W sekrecie tobie zdradzę, że koszt obsługi BMW z V12 to nic w porównaniu do kosztu "obsługi" jednego dzieciaka (nie daj Bóg jeszcze roszczeniowej żony)
 10. Quanti86

  miata rx8

  Właśnie coś sobie przypominam były jakieś Toyoty z silnikami od.... Yamahy. To był nawet nienajgorszy upierdalacz.
 11. Quanti86

  miata rx8

  Misiek to właśnie miałem napisać - w jednym z tematów szukasz spodni na swoją - jak piszesz - grubą dupę więc odpuść sobie japonię, bo się nie zmieścisz :D
 12. Krwa... A ja nie mam mordoksiążki, co ja zrobię?
 13. Jestem ciekaw kiedy demonstracje i oskarżenia o sfałszowanie wyborów. Opozycja zlepila się w kupę, a i tak przegrali [emoji23]
 14. Większych bzdur na temat cen mieszkań w Holandii nie słyszałem. Sam wynajmuję mieszkanie 150m2, dwa garaże i mały ogródek za 750€ na mc. Mój kolega płaci 600€mc z czego dostaje duży zwrot z racji niskich dochodów.
×
×
 • Create New...