Jump to content

motif

Forumowicze
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About motif

 • Rank
  NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Krakow

Osobiste

 • Motocykl
  xt660z, KTM 500 exc-f
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

398 profile views
 1. Jak widzę podróżowanie nie jest tak znowu uciążliwe jakby się wydawało, gość na tenerece objechał teraz Bułgarie, Węgry, Rumunie, Ukraine, Polskę, Niemcy. Nie miał większych problemów, czasami tylko z hotelami bo ograniczona ilość jest otwarta i gdzie niegdzie chcą testu. Na niektórych granicach nawet nie trzeba było się zatrzymywać. Może otworzą granicę z Rosja więc jak ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem na jakieś bezdroża to niech da znać. W ostateczności pojechałbym przynajmniej na Ukraine.
 2. jak granice otworzą to gdzieś dalej lub ewentualnie po Polsce. Do 10 dni najchętniej pomiędzy 15 lipca i 15 sierpnia., turystycznie bez pospiechu. Najchętniej to jakieś kierunki wschodnie lub północne ale wszystko do dogadania. Spanie raczej kwatery prywatne. Max 2 motocykle z parami.
 3. na co zmarł o sie nigdy nie dowiemy, bo przypisują go do wszystkiego jak im tylko pasuje do statystyk. Co do testów to na całym świecie są do kitu, sam twórca (noblista) powiedział że się nie nadają do testowania na tego wirusa.
 4. jeżeli to aktualne video a wyglada że tak to kierunek Afryka jest OK
 5. widzę media zrobiły bardzo dobrą robotę, smutne.
 6. a co trzymają? tamten kierunek mnie osobiście nie interesuje. Prędzej Słowacja, Ukraina żeby się do Rumuni lub Rosji dostać...
 7. Oprócz Polski oczywiście, bo słyszałem że w Afryce żadnych restrykcji nie ma, życie toczy się normalnie i można podróżować jak za starych, dobrych czasów wszędzie. Ktoś może ma bliższe informacje?
 8. no ale kto przy zdrowych zmysłach chciałby się szczepić nieznaną, nieprzebadaną szczepionką przeciwko pandemii której nie ma.... Więc dla mnie odpada taka furtka.
 9. no zobaczymy co do września będzie z podróżowaniem, czy na każdej granicy kwarantanna i testy popieprzyło świat całkiem...
 10. Hej, trasy TET ściągniesz tu: https://transeurotrail.org/romania/#2.22/53.69/6.35 TET z założenia jest dla "seniora" generalnie proste trasy. Rumuński TET sam z chęcią bym przejechał. p.s. Forum Afryki Twin osobiście nie polecam...
 11. jak jest ktoś chętny na taką wyprawę to możemy coś poplanować razem. Tylko osoba wprawiona w jeździe w terenie.
 12. Hej, Plany mi się trochę zmieniły czasowe i jeżeli pojadę to 2 połowa września jako że w październiku mam już inne imprezy zaplanowane. Zależnie też od sytuacji w oolicy..
 13. Cześć, wstępnie planuje na początek października przejechać szlakiem TET w Rumuni moja tenerka. Może ktoś ma podobne plany. Konkretny termin +/- do dogadania. Spanie kwatery lub namiot. Założenie wyprawy - jak najmniej asfaltu oraz bez zwiedzania okolicznych miast https://transeurotrail.org/romania/#1575545839544-5e0b06e5-9679f6b1-e46f
×
×
 • Create New...