Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko, po co mial by to robic?? Nie lubi hornetowcow i chce zeby sie pozabijali probujac go nasladowac?? Moze masz jakies inne pomysly, jakie mogl miec motywy?

 

 

 

Moze hornet zle sie sprzedaje i Honda kogos wynajela zeby nakrecil taki filmik, niekoniecznie z horneta :icon_razz:

 

Ale wiadomo, ze na 99% to jest hornet bo i po co tak robic. Jednak nie w 100% bo tego po prostu nie widac.

 

pozdro. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki fajne. W pierwszym nieźle się napracował, aby wyprzedzić tego gościa na białym motocyklu. Widać, że człowiek zna się na rzeczy.

w poznaniu na torze zawodowcy na 125 ccm wyprzedzaja leszczy na swoich R1 takze dla mnie nic dziwnego w tym nie ma. wazniejsze zeby potrafic a nie miec pod dupa 150 KM. koniki mozna kupic umiejetnosci NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poznaniu na torze zawodowcy na 125 ccm wyprzedzaja leszczy na swoich R1 takze dla mnie nic dziwnego w tym nie ma. wazniejsze zeby potrafic a nie miec pod dupa 150 KM. koniki mozna kupic umiejetnosci NIE!

 

W jednym z testów hondy Cb500 albo GS500 nie pamiętam dokładnie, testujący miał kilka motocykli, w tym litrowego sporta lub coś w tym stylu mocnego, ktoś się go zapytał dlaczego jeździ tą 500 najczęściej, a on odpowiedział, że lubi oglądać miny właścicieli sportowych litrów i sześćsetek, których wyprzedza na torze w poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne filmiki, na prawde miło popatrzeć. Kiedyś się wybierałem swoim na tor do Poznanie, ale ciągle cos mi na drodze stawało. Ale jak śmigałem po Wawie nocą to krzesałem iskry z podnóżków na winklach :D

Hornet daje rade :) myślę, że kiedyś jeszcze wrócę do niego ;)

 

 

No proszę, ziomal a się nie znamy! Wiosną musimy to nadrobić :cool: i pośmigać na winklach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że to jakaś propaganda. Hornet 600 to nie jest motocykl typowo wyścigowy a tu nagle wymiata na torze i bierze każdego ściga że aż miło patrzeć. Nie zastanowiło to nikogo?? To tak ode mnie.

 

Hehe jak by Hornet sie nie nadawal to by nie bylo Hornet Cup :icon_mrgreen:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ktoś powiedział (akurat nie pamiętam kto): nikt jeszcze na prostej nie wygrał wyścigu. i tu ukłon do wszystkich sześćsetek i pięćsetek, to że mało kucyków to nie przeszkadza, ale łatwość latania po winklach to jest to!!!!

 

 

Patryk, chetnie nadrobie braki :biggrin: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

zastanawiam sie nad przesiadka z bandita 600 na horneta 900. w zwiazku z tym ze na forum jest tylko pytanie o spalanie 900-setki pozwolilem sobie utworzyc nowy temat.

 

chcialbym zeby osoby, ktore mialy (badz nadal maja) kontakt z tym motocyklem wyrazily swoje zdanie na jego temat.

 

 

nie ukrywam ze zastanawialem sie na poczatku nad cb 600 ale pewnie by mi sie szybko znudzil. wiec wybor padl na 900. z danych katalogowych zbytnio sie miedzy soba nie roznia (w szczegolnosci masa), ale jak to wyglada podczas jazdy?

poza tym wielkim plusem jest (niesmiertelny) silnik z fireblade'a, co jest dla mnie dosyc wazne.

natomiast slyszalem ze jest problem z pekajaca ramą, jak jest w zeczywistosci?

 

 

z gory wielkie dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem okazje troszke pojezdzic horneciakiem 900 ale wybralem 600 i taka smigam. 900 dobry sprzet i go bierz bo nie widze sensu 600 skoro miales bandita o takiem samej pojemnosci. a co do pekajacej ramy... no coz w hornetach silnik jest elementem nosnym wiec rama i w szczegolnosci uchwyty do silnika sa obciazone w szczegolnosci ale jesli nie bedziesz go czesto gumowal lub skakal po dolach to ne ma prawa peknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...