Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Koledzy hornetowcy, czy silnik w 900 z bladego był jakoś modyfikowany przez lata sprzedaży?

 

Z tego, co się orientuję, to jest cały czas ten sam silnik, bez modyfikacji. W nowszych modelach jedynie malowali na czarno niektóre jego części (pokrywa zaworów, kapy boczne).

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od listopada zeszłego roku. Niewiele przjeździłem (ok 1kkm) już nie mówiąc o warunkach, w jakich to się odbywało, ale wrażenia są niesamowite. Moment ma taki, że bez różnicy na którym biegu przyspieszasz (3-ka czy 6-tka tak samo idzie) i to od ok 2-3 tysięcy bez żadnego zająknięcia. Myślałem raczej o 600-tce, ze wzgledów finansowych, ale teraz nie żałuje. Krechę się spłąci. Jedyny problem, to znaleźć coś, co jako tako wygląda. Ja szukałem cały zeszły sezon.

654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam horneta 900 od listopada. Jest po prostu niesamowity. Dokladnie tak jak pisze mahor- on przyspiesza jak szalony na kazdym biegu. Nie jest tak agresywny jak meza SV1000 wiec ja jestem szczesliwa. Nic mi nie siada, wszystko jest w jak najwiekszym pozadku, i strasznie podoba mi sie wtrysk paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w oststmia niedziele kupilem horneta 600 '98 . piekny jest zrobilem nim 2 km bo deszcz byl i nie zarejestrowalem jeszcze. normalnie mala rakieta, ale troche oleju w glowie mam ( tak mysle...) i mysle ze bedzie spoooko. ktos pytal o klatke . kilka dni temu widzialem w internecie gmole givi 300 zl ale nie wiem gdzie,poszukam i dam znac. jedno pytanko jescze : jaki lejecie olej i jakie swieczki potrzebne z gory dzieki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

hej

kumpel kupił Horneta 2000 rok i chce załozyć amor skretu.Ma dostepny jakis amorek od gsxr1000 K3 seryjny, dało by sie jakoś to zgrać , czy szkoda zachodu i lepiej kupić cos konkretnie pod Horneta. Macie jakies fotki zamontowanych amorów.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie,

 

interesuje mnie roznica w spalaniu Hornecika 600tki a 900tki

wtdy da mi do myslenia czy warto zacząć główkować nad 900tką ;)

 

jesli to twoje główne kryterium to nie mam pytań :icon_question: :banghead:

 

wez sie zastanów czy wogole Hornet, simson mniej pali i bezpieczniejszy jest.

 

pozdrawiam

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z doswiadczen wiem ze Hornet 600 pali od 6 litrow przy spokojnej jezdzie do 9 .

 

chyba przesadziłeś z tym doświadczeniem :notworthy: Faktycznie spalanie jest DUŻO mniejsze. Ale mój hornet i tak spali wszystko, niezależnie ile naleje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...