Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od tego sezonu śmigam na Hornecie 600 z 2001 roku. Niestety kontuzja nadgarstka sprawiła ze zrobiłem ok 1 kkm :clap: nad czym strasznie ubolewam. Mam pytanie odnośni eklatki. Czy ktoś zakładał, robił, szukał itp. ?? Szukam ale nigdzie nie mogę znaleść. Tak samo poszukuje amortyzator skrętu. Czy ktoś ma jakieś namiary na firmę w której mógłbym coś takiego nabyć??

 

Witam,

 

chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was jest w posiadaniu instrukcji obsługi do CB 600 (rok 2005).

 

Ja poszukuje do Horneta 600 z 2001 roku - jeśli ktoś posiada to proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema poszukajcie sobie instrukcji tutaj http://bikechatforums.com/viewtopic.php?t=...der=asc&start=0

 

tam jest 40 stron linków i gatki o temacie a co do wydechu to na youtube jest pare filmików z dzwiękami sportowych wydechów. Ja osobiście mam leovince , brzmi ładnie :clap: .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 3 tygodni jestem szczesliwym posiadaczem Horneta 600 z 2002r.Zamierzam wstawic jakis sportowy wydech.I tu mam pytanie jak brzmia sportowe wydechy w Hornecie i gdzie najtaniej kupic i jaki

 

 

Witam. Wpisz na youtube "hornet", "honda hornet", "hornet exhaust" i zobaczysz ile Ci filmikow wyskoczy(pomin te o samolotach, ktore sa na poczatku listy) Jest tego calkiem sporo i wiekszosc to pokaz horneciatka po zmianie wydechu na inny roznych firm. Mozna posluchac i cos sobie wybrac. Co do kupna, to szukaj na ebay. Czasami trafiaja sie rodzynki za 1/3 ceny. Ja w ten sposob kupilem Remus Titanium za 400zl (oczywiscie uzywka, ale sprzedawca zapewnial mnie ze tlumik ma 2tyg, co naszczescie pokrywalo sie ze stanem faktycznym). Niestety koszt wysylki z niektorych krajow (z anglii w moim przypadku, wynosil 200zl) jest wysoki. Z kontynentu jest znacznie taniej, ale i tak swoje to kosztuje, co sprawia ze ewentualna roznica w cenie jest niwelowana kosztami wysylki. Koszt nowego tlumika ze sredniej polki to okolo 2000. Najtansze sa tlumiki aluminiowe. Najdrozsze sa tytanowe. Jesli chodzi o firme, to najlepsze sa Devil, Akropovic, LeoVince, Arrow, Sebring, Ixil, Yoshimura.(kolejnosc dosc przypadkowa) Jesli myslisz na powaznie o takim tlumiku, to szukaj tylko owalnych (ze wzgledu na sposob poprowadzenia kolektora i reszty ukladu wydechowego, oraz ze wzgledu na nogi pasazera) Jedne tlumiki daja milusi bas, a inne przy schodzeniu z wysokich obrotow na niskie, wydaja fajny swist (jak turbo w rasowych rajdowkach). Kwestia gustu i osobistego wyboru. :)

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tłumik firmy LEO VINCE (najlepiej tytanowy - można dotykać go gołą ręką nawet po długiej jeździe - nie nagrzewa się tak jak aluminiowy - nie poparzysz się).

Miałem taki założony jak miałem jeszcze Horneta. Bardzo fajnie gada.

Polecam zakup tłumika z możliwością wymontowania i zamontowania db killera - pomocne przy przeglądach rejestracyjnych.

 

 

 

Witam.

Od 3 tygodni jestem szczesliwym posiadaczem Horneta 600 z 2002r.Zamierzam wstawic jakis sportowy wydech.I tu mam pytanie jak brzmia sportowe wydechy w Hornecie i gdzie najtaniej kupic i jaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja poszukuje do Horneta 600 z 2001 roku - jeśli ktoś posiada to proszę o kontakt

 

 

Mam dwie serwisowki do horneta '01. Jedna to typowa serwisowka. Druga to serwisowka + plany z kodami do czesci zamiennych (do najmniejszej srobki) . Z tego co widze, bywasz w Lodzi. Jak Ci zalezy to mozemy sie gdzies spotkac i Ci ja dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajne filmiki, na prawde miło popatrzeć. Kiedyś się wybierałem swoim na tor do Poznanie, ale ciągle cos mi na drodze stawało. Ale jak śmigałem po Wawie nocą to krzesałem iskry z podnóżków na winklach :P

Hornet daje rade :icon_razz: myślę, że kiedyś jeszcze wrócę do niego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...