Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie ale ponoc porownania wygrywa Z 1000 ale i tak bym wybral horneciaka z roznych wzgledow...

 

 

znowu ten sprzecik tez nie jest tani... prawde mowiac czy jest komus potrzebne do miasta wiecej jak 600 ccm? przeciez i tak nie wykorzytasz pelnej mocy od swiatel do swiatel a nawet czasem na podroz tez sie mozna wybrac i ci nie braknie pod dupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, myslalem rowniez nad z1000, zajebiscie wyglada, ale przedzial cenowy nie ten. fazer (bez urazy)na wstepie odpada - nie podoba mi sie. a tak nawiasem mowiac, ktory waszym zdaniem golas by sie nadawal najbardziej na miasto, oczywiscie mowa o streecie, ktorego bedzie mozna podniesc na kolo. bez myslenia o pekajacej ramie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, myslalem rowniez nad z1000, zajebiscie wyglada, ale przedzial cenowy nie ten. fazer (bez urazy)na wstepie odpada - nie podoba mi sie. a tak nawiasem mowiac, ktory waszym zdaniem golas by sie nadawal najbardziej na miasto, oczywiscie mowa o streecie, ktorego bedzie mozna podniesc na kolo. bez myslenia o pekajacej ramie?

 

Na bank nie hornet. Brac jakas CBR i zdjac owiewki :icon_razz:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mieliscie juz okazje zobaczyc nowego Horneta 1000? http://snelleeddy.punt.nl/upload/Honda_Hornet_1000_Fake.jpg

Osobisicie dla mnie nie jest zbyt ladny alt to kwestia gustu. Jak by ktos wyczail jakas stronke z jego danymi itd to czekam. Zapraszam do dyskusji :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to super ten motocykl wygląda.

Nareszcie jakiś seryjny motocykl HONDY o charakterze streetfighter.

A już ten monowachacz - mistrzostwo świata.

 

Jedyne co koniecznie do wymiany już na samym początku to końcówka wydechu - na dużo krótszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sprzecik marzenie (mowie o CB1000R) w koncu cos z jajem od Hondy, zakodowalem go sobie w glowce do kupna za kilka lat jak juz stanieje :smile: :

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=6637 - widok 360 stopni, swietna maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...