Skocz do zawartości

Sprzęt do stuntu, jaki motocykl ( stunt )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Yamszke 125R 1990 ale ona mi jakos na kolo chetnie nie chce isc. Prowadzi sie ja za to dosc latwo i spoko lata. Co prawda ciezkawa jest ale polecam sprzeta :-D A qmpel ma Cagive W8 2000. Moto krotki jak nie wiem i ma charakterystyke podobna do crossika.... Nieraz postawi moto na 3 na kolo!! (pojemnosc to oczywiscie 125ccm)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tylko Hondy i to w wydaniu CBR no i Gsxr-y tez sa spoko. jak dla mnie króluje 900RR,929RR, ale 954 juz tak nie idzie na gume zwawo bo bardziej ciezar na przod przewazony,dobre sa F3,F4 ;) 600RR slyszalem ze nie za ciekawa do stuntu a 1000RR nie wiem[mało ich narazie].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

planuje kupno motoru ktory posluzy mi do nauki stunt. mam pytanie.

 

- czy kupic seryjny motocykl i dac go do przerobienia (jesli tak to moze wiecie gdzie to zrobic na dolnym slasku i ile wynosi taki koszt, mam na mysli klatke na silnik, kierownice, zembatke itd.)

 

- czy kupic przerobiony juz sprzet i na co zwrocic uwage przy kupnie i co bedzie najlepsze dla poczatkujacego

 

- czy moze kupic seryjna maszyne i nie przerabiac jej wcale (jednak boje sie o uszkodzenie czegos)

 

bardzo prosze o podpowiedz w tej sprawie. a tak w ogole to jaka maszyna bedzie najlepsza do takiej zabawy? czy zdecydowac sie na cbr600 f3 jak mi wszyscy podpowiadaja, czy moze cos innego? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...