Skocz do zawartości

Sprzęt do stuntu, jaki motocykl ( stunt )


Rekomendowane odpowiedzi

proponuje ci CeBRy F2 F3 F4 mają dobre silniki teoretycznie nie do zjechania :buttrock:

a co do strony stunt poland to jeśli myślisz o stuncie to prędzej czy później będziesz musiał tam zajrzeć bo tu wszystkiego chyba się nie dowiesz a tam jest o tym prosto z mostu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym na stunt poland jest gielda i sa na sprzedasz moto przygotowane do stuntu wiec warto przejrzec te oferty.

 

To tak na fali:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M500577

nie mowie tu o cenie a o modelu moto...

Tak żeby se rozeznać...

no i co z tym modelem ma byc?? niunia 1000f(a ja mam taka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie to szukaj bitej f2. W f1 juz sie chyba nie ma sensu pchac - podobno od stopali krzywi sie widelec :/

 

Ostatnio na stuntpoland gosc puscil f2 po szlifie za 3.5 k

 

W zasadzie za takie pieniadze nie ma sie w co innego pchac

 

A tego mastodonta 1000 to sobie daruj oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na fali:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M500577

nie mowie tu o cenie a o modelu moto...

Tak żeby se rozeznać...

 

 

 

Stunt to nie tylko palenie gumy, a ta krowa to sie raczej tylko do tego nadaje :) co jak co ale to jest raczej sportowo turystyczna maszyna ciężka, kiepskie hamulce, duza w porownaniu to takich f2/f3 ktorych jest chyba od groma w stuncie jak tak czlowiek sie przypatrzy, wiec cos w tym chyba jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

Zwykła jazda po mieście już mnie trochę znudziła i zacząłem się zastanawiać nad pouczeniem się trochę "kaskaderskich sztuczek":)

Trochę mi do tego szkoda Thundercata, więc zastanawiam się nad jakimś dedykowanym sprzętem. Niestety nie bardzo wiem co wybrać.

 

Moje podstawowe kryteria to:

- budżet 4000 zł z klatką (którą mogę sobie wykonać samemu, ale materiał też nie będzie pewnie kosztował 5zł) i zestawem napędowym (chyba, że podczas nauki wystarczy oryginalny) - liczę więc, że moto nie powinno kosztować więcej niż 3000-3500 zł. Jak będzie taniej to się specjalnie nie obrażę:) Sprzęt może być stary i brzydki za 1000 zł, bylebym nauczył się na nim jeździć i był w miarę bezawaryjny.

- sprzęt łatwy do opanowania dla laika (raz mi się koło podniosło, jak przedobrzyłem z przyspieszaniem na pierwszym biegu - to tyle moich doświadczeń:))

- wysoka wytrzymałość na tego typu zabawy (zawieszenie, rama itp.)

- na początku to zacznę pewnie od nauki jazdy na kole, potem jakieś przednie koło, więc bez jakiś ekscesów:)

 

Myślałem o jakimś małym crossie (podobno nawet 80ccm pozwala na naukę), albo nad czymś w stylu CB500 (mój pierwszy moto i w porównaniu z TC prowadziła się zwinnie jak rower). Gdzieś też czytałem, że Jawka 350 już wystarcza, ale boję się, że więcej będę ją regulował i naprawiał, niż jeździł. Co doradzicie?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam cbr 600 F2. Mój kumpel uczył się na tym jeździć i naprawdę bardzo chwalił. Teraz ma już nowszą cbr'kę ale pierwsze kroki stawiał na F2. Jak zaczniesz na jawie a potem przesiądziesz się na jakiegoś ściga to będzie jednak co innego. Jeżeli nie wyrwiesz nic w rozsądnej cenie to już prędzej gs500

 

na allegro znalazłem taką F2 już z klatką i napędem

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1123764

wiem ze przekracza twój budżet ale to najtańsza jaka teraz jest na allegro

 

Piszesz, ze możesz zrobić klatkę sam, ale uwierz, ze to nie taka prosta sprawa, wiem jak kolega się męczył i w końcu dał znajomemu który mu to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam co najlepiej nadaje sie do stuntu..???

Wiem ze cbr jest dobra ale ze gsx-r tez o vfr nic nie slyszalem wiec prosze o pomoc oto moto ktore moge kupic musze wybrac 1 z 3 obym nie trafil na mine...:

Honda CBR 600 F1 r 1989

 

Suzuki GSXR 750 r 1988 ( nie olejak )

 

Honda VFR RC 24 r 1988

 

Co najlepiej nadaje sie do stuntu ??

Ma tanie czesci i jest najwytrzymalszy z tych 3 moto.....

Prosze o pomoc szybko bo one nie deda czekac... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

w przyszłym tyg chce kupić psa przerobionego w pełni do zabawy

 

w grę wchodzą:

 

900rr 1999rok - za 6tys

Honda F4 (bez i) 2000rok za 7 tys

Honda F4i (rocznik będę znał jutro) za 8 tys

 

rozpiętość jest duża i najchętniej kupiłbym najtańszy, ale nie wiem czy nie warto zapożyczyć się dodatkowo aby nie płakać.

 

mam już 1000rr 2005 do jazdy po mieście (nie próbowałem jej nigdy pionować), ale chciałbym spróbować szczęścia w innej dziedzinie...a do tego mojej rr-ki mi szkoda.

 

8 tys to dużo kasy ale 6tys to też nie mało...

 

PROSZĘ O PORADĘ

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...