Skocz do zawartości

Sprzęt do stuntu, jaki motocykl ( stunt )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamierzam postawić w garażu teraz F2 w psie. Dobre moto w dobrej monecie.

gratuluje już wiem co wybrać :-))))

 

nie wydaje mi się że wymieniałem f2

(stalowa rama i gaźnik to dwa minusy za twoim wyborem)

 

 

a tak serio to potrzebuję rady do wyboru i jakieś konkretne argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stuntu na powaznie, czyli wszelkie tricki, wolne gumy piony itd najlepsza bedzie przerobiona do tego F4 na wtrysku.

Zakres przerobek jest spory dlatego oplaca sie wejsc na stuntpoland i szukac gotowej maszyny do kupienia. Kilka ogloszen ostatnio bylo.

Uczyc sie mozna na gaznikowej F2, ale beda rozne zabawy z gaznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stuntu na powaznie, czyli wszelkie tricki, wolne gumy piony itd najlepsza bedzie przerobiona do tego F4 na wtrysku.

Zakres przerobek jest spory dlatego oplaca sie wejsc na stuntpoland i szukac gotowej maszyny do kupienia. Kilka ogloszen ostatnio bylo.

Uczyc sie mozna na gaznikowej F2, ale beda rozne zabawy z gaznikami.

wszystkie są ze SP :-) i są zrobione profesjonalnie

 

F4 to F4 - gaźnik

F4i - to inna bajka - wtrysk

 

 

F2 - nie chce bo to kupa - ciężki gaźnikowy i non stop trza regulować

 

ooooo i tyle w temacie

 

cały czas myśle ale 900rr odpadła z konkursu :-D

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900RR nie polecam bo to gaźnik i ciężki sprzęt,oczywiscie doświadczony kolo będzie gumował nawet f1 ale z tego co mogę polecić to f4i i 636.

Najlepiej zapytać i pooglądać na http://www.stuntpoland.com/ czym się najlepiej gumuje.Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Cześć.

Chciałbym nauczyć się stuntować ale nie mam niestety do tego sprzętu. Mam tylko simsona ale szkoda mi go do takiej jazdy.

No i żeby to była biegówka nie jakiś automat w dość taniej cenie ponieważ mam się dopiero uczyć i zaliczę pewnie kilka gleb więc nie piszcie że, np jakaś nsr 125 bo taką honde to chciałbym mieć do jazdy na codzień :D Pojemność jaka mnie interesuje to maksymalnie 125cm Fajnie jakby miał też silnik w którym mógłbym się pobawić w modyfikowanie go, np tak jak w simsonie robiąc różne sety 60/2, 60/4 czy 60/4/3, 83/6/3. Jeśli chodzi o cene to miałby być to motor max do 3k ewentualnie jeśli nic w tej cenie się nie dorwie spróbuje złożyć sobie coś z części jakąś rame kupie silnik i może coś wyjdzie z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...