Skocz do zawartości

Sprzęt do stuntu, jaki motocykl ( stunt )


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ze przeczytałes cały temat :D

A prosze Cię bardzo.CBR 600 97-98 rok :icon_evil:

http://www.allegro.pl/item162878762_honda_cbr_600_f3.html

http://www.allegro.pl/item163660083_honda_...kazja_bcm_.html

Moze nie są to idealne motocykle ale krytetum się zgadzają :flesje:

Tjaaaa.... szkoda, że nie napisałem BEZWYPADKOWY. Oj, chłopie, w takim razie ja znajdę F3kę za 5tys złotych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatzeque o bezwypadkowych nie było mowy :P Ten czarny to widać ze jest po przejściach ale ten niebieski nie jest zły :lalag: No troche moze przesadziłem z nimi :wink:

Rudy przecież chyba w moim proflu widać pustke tam gdzie powinno być coś innego,niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Stary , ja Banditem też nie śmigałem nigdy , ani kawałeczka i nie wiem czy to idzie na koło czy też nie ... Ale widze, że Ty Pixelu drogi to jesteś mistrz-teoretyk wiec Panowie odpowiedz jest jedna :Badnior 600 na koło nie idzie bo tak stwierdził Pixel . Co do XJ 600 to odrazu pisze ze mi sie nie udało jej postawić na koło , moze nachama by sie udało ale jakoś nie chciałem próbować , miękkie to , a i tylna gumka 120stka też nieszczególnie zachęca ... :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście o Supermoto :) . Na koło wchodzi łatwo. U nas w klubie jest takie cudo i fajnie wygląda. A z plastików to wydaje mi się, że 929 się nadaje, 636 też na prawdę niczego nie brakuje.

 

Serdecznie zapraszam na stronkę Extrem Bełchatów, jest sporo ciekawych moto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt ze nie jezdziłem i nie ukrywam tego ale coś tam wiem o tej maszynie i wiem co ona potrafi,wiem jaką ma moc i widziałem ją w akcji :D I w tym co napisałem napewno jest coś racji :D I nie napisałem ze w ogóle nie idzie lecz że pójdzie ale to nie jest motocykl do tego stwozony i nie bardzo nadaje sie do typowego stuntu,chociaż zależy od umiejętności motocyklisty.Ale ok,Rudy masz racje,nie jezdziłem i nie powinienem sie w ogóle odzywać :) Napisałem tylko co sądze a nie napisałem że jeżdziłem i sie nie da.Ok,sorrki jak Cię wprowadziłem w błąd :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurbat domyślić się nie idzie :rolleyes: Nie łap mnie za słówka bo się pomyliłem i każdemu sie to pewnie moze zdarzyć.Oczywiście że chodziło o Kryterium :lalag: Troche :rolleyes: bo każdy sie pewnie domyślił no ale ok.

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem B6 i bez problemów podnosił sie z gazu.. Ale do nauki stuntu to sie raczej nie nadaje.. Na drugim biegu naprawde ciężko go postawić nawet po mocnym strzale ze sprzęgła.. Zeby podnieść tył trzeba mieć praktycznie idealne warunki bo inaczej koło sie bedzie uślizgiwać, Ja próbowałem go wstawić siedząc na baku ale juz mu mocy brakowało(oczywiście na seryjnych przełożeniach).. Za te pieniądze można kupić cos o wiele lepszego.. Juz fazer chodzi na kole o wiele przyjemniej, ale jak chcesz poświrować na jednym to lepsza bedzie cbr600... A poza tym jak chcesz kupić dobrą maszyne to musisz troche przewertować ogłoszenia bo często można znaleźć totalne padaczki za wielką kase.. ja za mojego bandita z 97 dalem w zeszłym roku 6400+rejestracja a był w idealnym stanie.. Wystarczy dobrze poszukać.. Na motobazarze w wroclawiu byl bandit przygotowany do stuntu za 5tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do XJ 600 to odrazu pisze ze mi sie nie udało jej postawić na koło

 

A mi się raz udało :icon_rolleyes: Spadając z koła tak dobiłem przodem, że kluczyk wypadł i się zgubił :icon_rolleyes:

Zapłaciłem za dorobienie kluczyka do stacyjki i już mi się odechciało męczyć sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeszko!

Powiem tak...

Mam bandita, jest to moj pierwszy motor, na gumie da sie jezdzic spokojnie, nawet ze sprzegla nie strzelam.

Poza tym jest to moto co bledy <przynajmniej niektore> wybacza, i nie ma za duzo mocy, ani za malo jak dla poczatkujacego <ktorym, moge powiedziec smialo, jestem>.

Kupuj smialo, tylko zastanow sie nad wersja z owiewka, bo przy 230 to wieje jak sku....syn :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...