Skocz do zawartości

RANKING NARZĘDZI


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisał Daro ,NEO sa naprawdę ok.Od kilku lat używam,nie tylko do motocykli i nigdy się nie zawiodłem.Grzechotki są bardzo solidne,nie do zepsucia.Można je rozbierać ,czyścić ,smarować.Solidna konstrukcja.Oczywiście jak jakiś bezmóżg,będzie używać 1,5m rury jako dźwigni to wszystko szlag trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy yato ma dobre torxy ?? chodzi mi o takie komplety- gdzie sa torx ampul?

 

http://www.allegro.pl/item513938851_yato_z...line_40_cz.html

 

Cena w sumie ok -ale czy ktos uzywa?

Aha-te klucze maja byc wykorzystywane tylko w domowych warunkach (moto i auto). Dadzą rade?

 

nasadki ma dobre torxy slabe, zalezy co znaczy do domowego uzytku, ostatnio brat grzebal przy pralce moimi torxami yato i sie poskrecaly :bigrazz:

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nasadki ma dobre torxy slabe, zalezy co znaczy do domowego uzytku, ostatnio brat grzebal przy pralce moimi torxami yato i sie poskrecaly :bigrazz:

 

 

 

Jeśli mówisz o tych, co były w linku, co jestem ciekaw co macie za pralkę. Marki KRAZ z Związku Radzieckiego?

A tak poważnie. Ja tym zestawem skręcam/rozkręcam bez problemu głowice w nieraz naprawdę starych Mercach i nie ma z nimi najmniejszego problemu. A na kluczu nieraz metrowa rurka nałożona. Co prawda tam w większości śruby na typowy imbus, nie torx, ale materiał kluczy ten sam.

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o tych, co były w linku, co jestem ciekaw co macie za pralkę. Marki KRAZ z Związku Radzieckiego?

A tak poważnie. Ja tym zestawem skręcam/rozkręcam bez problemu głowice w nieraz naprawdę starych Mercach i nie ma z nimi najmniejszego problemu. A na kluczu nieraz metrowa rurka nałożona. Co prawda tam w większości śruby na typowy imbus, nie torx, ale materiał kluczy ten sam.

pytanie bylo o torxy, o nasadkach tez napisalem ze dobre imbusy tez owszem, ale w tym przypadku nie tylko material gra role bo jesli wykonasz imbus z tego samego materialu co torx to torx duzo szybciej wysiada...

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o k. dynamo. wychylnych? zdaje to egzamin? bo generalnie wyczucie w łapie mam, ale czasem by się przydało, bo w moto ścianki jak w puszce od piwa są. Te wychylne są śmiesznie tanie, tylko nie wiem czy na te użycie dwa razy do roku kupować coś lepszego

Edytowane przez toowdie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie bylo o torxy, o nasadkach tez napisalem ze dobre imbusy tez owszem, ale w tym przypadku nie tylko material gra role bo jesli wykonasz imbus z tego samego materialu co torx to torx duzo szybciej wysiada...

 

Tu się oczywiście zgodzę. Powiem jednak, że ratuję się tymi torxami jak obróci się imbus w łbie śruby i dają radę, choć w takiej sytuacji po 2-3 użyciach są do kosza z przyczyn oczywistych...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem honiton to ostatnio

 

http://www.allegro.pl/item514144748_zestaw...on_germany.html

 

i narazie działają :D walizka jest cięzka to wada :D

 

a tak na poważnie to są dobre bo maja wąskie nasadki w stosunku do np covala. Coval ma bardzo szerokie nasadki(grube ścianki) i np w cz cross 250 śruby od cylindra są w takich dziurach i to są 15 i klucz musi mieć bardzo cienką ścianke żeby wejśc (najlepiej rurkowy) i np od covala to nawet 14 sie nie mieści a honitona 15 na przedłużce wchodzi idealnie :D

 

te bity nie wyglądają za solidnie podobnie jak wkrętak do nich ale wyjdzie w praniu :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taka prosbe jezeli ktos sie zna profesjonalnei na kluczach prosze mi pomoc ojciec kupil przez przypadek zagraniczne klucze jakiejs dziwnej firmy BILTEMA i niewiem czy te klucze sie nadaja do majsterkwoanai przy mojej hondzie cbr czy nasadki sa slabej jakosci?i te wkretaki bo juz po samym wygladzie pudelka i wykonania sa beznadziejne jutro podesle zdjecia tych kluczy szajskich takei moje pierwsze wrazenie :biggrin: ale niewiem czy to prawda prosze o pomoc

 

a u ans w pracy sie uzywa kluczy honition,wurth(zebra),beta te ostanie podbno nei do zdarcia ale ostanio zesmy ukrecili kwadratke w grzechotce beta co jest do 500Nm na zaj...... rameiniu niewiem il kosztowala ale chyba z 2 tys ale zesmy ukrecili kwadratke ale byla przedluzka 3 metrowa ,a nasadki na 80mm czy 70 sa niedozajechania na 15 atm kluczem odkrecamy sruby takei i iskry leca ze szpilek a nasadk ani nie drgnei tylko kwadratka niewytrzymuje na pistolecei pneumatycznym KUKEN made in japan ale i tak na 100 odkreconych srub co maily 30 lat i byly zasyfione mchem rdza itp do dalo rade ale musi byc ponad 15 atm w pistolecie

jezeli chodzi o firme wurth to polecam super rzeczywiscei dobra niemiecka jakosc mamy taka skrzynke narzedziowa podobno kosztowala z wyposazeniem ok 5 tys ale niejestem pewien

honition to raczej do troch lzejszych sil ale tez dobre

 

jutro rzuce fotki tych kluczy biltema

dzieki z gory wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty chłopie pracujesz;| Szpilki w samochodzie sie kreci kluczem do koł albo kluczem dynanometrycznym. 15atm na pistolecie;| A po cholere te najlepsze uzyskuja maxymalne warunki pracy przy 8atm wzrost ciśnienia nie oznacza wzrostu mocy klucza wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taka prosbe jezeli ktos sie zna profesjonalnei na kluczach prosze mi pomoc ojciec kupil przez przypadek zagraniczne klucze jakiejs dziwnej firmy BILTEMA i niewiem czy te klucze sie nadaja do majsterkwoanai przy mojej hondzie cbr czy nasadki sa slabej jakosci?i te wkretaki bo juz po samym wygladzie pudelka i wykonania sa beznadziejne jutro podesle zdjecia tych kluczy szajskich takei moje pierwsze wrazenie :biggrin: ale niewiem czy to prawda prosze o pomoc

 

a u ans w pracy sie uzywa kluczy honition,wurth(zebra),beta te ostanie podbno nei do zdarcia ale ostanio zesmy ukrecili kwadratke w grzechotce beta co jest do 500Nm na zaj...... rameiniu niewiem il kosztowala ale chyba z 2 tys ale zesmy ukrecili kwadratke ale byla przedluzka 3 metrowa ,a nasadki na 80mm czy 70 sa niedozajechania na 15 atm kluczem odkrecamy sruby takei i iskry leca ze szpilek a nasadk ani nie drgnei tylko kwadratka niewytrzymuje na pistolecei pneumatycznym KUKEN made in japan ale i tak na 100 odkreconych srub co maily 30 lat i byly zasyfione mchem rdza itp do dalo rade ale musi byc ponad 15 atm w pistolecie

jezeli chodzi o firme wurth to polecam super rzeczywiscei dobra niemiecka jakosc mamy taka skrzynke narzedziowa podobno kosztowala z wyposazeniem ok 5 tys ale niejestem pewien

honition to raczej do troch lzejszych sil ale tez dobre

 

jutro rzuce fotki tych kluczy biltema

dzieki z gory wszystkim

Ja pier***, tego czytać się nie da!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty chłopie pracujesz;| Szpilki w samochodzie sie kreci kluczem do koł albo kluczem dynanometrycznym. 15atm na pistolecie;| A po cholere te najlepsze uzyskuja maxymalne warunki pracy przy 8atm wzrost ciśnienia nie oznacza wzrostu mocy klucza wręcz przeciwnie.

A widziałeś w samochodzie nakrętki lub śruby na klucz 70 ,80mm?On to chyba przy lokomotywach robi.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taka prosbe jezeli ktos sie zna profesjonalnei na kluczach prosze mi pomoc ojciec kupil przez przypadek zagraniczne klucze jakiejs dziwnej firmy BILTEMA i niewiem czy te klucze sie nadaja do majsterkwoanai przy mojej hondzie cbr czy nasadki sa slabej jakosci?i te wkretaki bo juz po samym wygladzie pudelka i wykonania sa beznadziejne jutro podesle zdjecia tych kluczy szajskich takei moje pierwsze wrazenie :biggrin: ale niewiem czy to prawda prosze o pomoc

 

jutro rzuce fotki tych kluczy biltema

dzieki z gory wszystkim

 

Biltema to wyrob markeowy, z tym ze nie do marketow biedronkowych a technicznych, spotkalem sie z tym w Norwegii, do warszatu kiepskie do prac przydomowych powinny wystarczyc.

pozdr.

 

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...