Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem na krajowej ósemce w okolicy Radzikowa motocyklista jadący z pasażerem trafił sarnę. Motocyklista zginął na miejscu, odnośnie pasażera wiem tyle, że gdzieś go wyrzuciło i nie mogli znaleźć. Prawdopodobnie motocykl trafił jeszcze jakiś samochód. Ma ktoś jakieś szersze informacje odnośnie tego wypadku? Ja wiem tyle, co mi przekazała moja matka stojąca w gigantycznym korku który się utworzył.

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Waszyngtona, pomiędzy kinową a grenadierów. Na prawym pasie mocno rozbity duży skuter i dwa radiowozy. Na poboczu dwa kaski, ale ofiar (już) nie było. W tym miejscu bardzo często ludzie skręcają na zakazie w lewo, jadąc od ronda wiatraczna ( to moje domniemanie). Skuter ostro pokiereszowany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mmpoznan.pl/5993/2009/7/10/moto...ictChanged=true

 

Przed południem na ul. Opolskiej kierujący motocyklem marki Kawasaki stracił panowanie nad jednośladem i wpadł pod nadjeżdżający samochód. Motocyklista zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do wypadku doszło na łuku na ul. Opolskiej ok. 150 metrów od skrzyżowania z ul. Leszczyńską.

 

- Motocyklista jadący od strony Lubonia motocyklem marki Kawasaki wchodząc w łuk, starcił panowanie nad maszyną i przewrócił się. Upadając, wpadł pod nadjeżdżający samochód - wyjaśnia przyczyny wypadku Józef Klimczewski, naczelnik poznańskiej drogówki.

 

Po przewiezieniu do szpitala motocyklista zmarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/2006896,11,item.html

 

Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne w zderzeniu motocykla z samochodem osobowym w Siemiatyczach (podlaskie). Na miejscu zginął motocyklista, w szpitalu zmarła jedna z pasażerek auta - poinformowała policja.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19, prowadzącej z Białegostoku przez Siemiatycze do Lublina.

 

Osobową toyotą jechały cztery osoby, mieszkańcy Siedlec. Auto skręcało w lewo, gdy doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka 33-letnim motocyklistą z Siemiatycz.

 

Uderzenie było bardzo silne, motor wbił się w samochód. Motocyklista zginął na miejscu, wszystkie osoby z toyoty trafiły do szpitala. Tam zmarła 52-letnia pasażerka.

 

Z trójki osób rannych w najpoważniejszym stanie, z groźnym urazem głowy jest 16-letnia dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Mlo...,wiadomosc.html

 

W wypadku w miejscowości Husynne (Lubelskie) zginął 22-letni motocyklista. Według ustaleń policji przyczyną wypadku była nieostrożność kierującego jednośladem.

 

Do tragicznego wypadku doszło na trasie krajowej nr 74 w powiecie Hrubieszowskim. 22-letni motocyklista zderzył się z osobowym volkswagenem. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Troche coś tu nie tak przy tym opisie dziennikarza bo akurat przejezdzalem tamtedy kilkanascie minut po wypadku...wóz strazacki zablokowal ulice i nie bylo przejazdu,staly auta policyjne ale karetek juz nie bylo. I widzialem przód rozbitego auta ale nie podchodzilem blizej bo nie chcialem tam przeszkadzac,napewno było robite auto na przeciwnym pasie ruchu(stalo ustawione tak jakby jechało pod prąd ) ale moze ktos je przestawial i nic wiecej nie widzialem,zadnego motocykla,tylko pozniej sie zastanawialem czego policjanci z latarkami szukają w lesie kilkadziesiąt metrow od rozbitego auta,teraz sie domyslam ze motocykla lub jakichs jego czesci.

Nie wyglądało to dobrze...

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, wracając z pracy z Krakowa do Olkusza na tej trasie (DK94) w miejscowości Kogutek (zaraz przed Olkuszem) na środku drogi leżał rozbity, najprawdopodobniej Dragstar. Nie jestem jednak pewny co do modelu, świeżak jestem i jeszcze nie rozpoznaje z taką łatwością modeli. Tym niemniej, był to czarny cruiser z ćwiekowanymi bocznymi sakwami. Wydaje mi się, że miał także pas na zbiorniku paliwa. Leżał na prawym boku, centralnie na pasach przedzielających jezdnie. Z tego co zauważyłem, miał rozbitą przednia lampe. Większych uszkodzeń nie odnotowałem. Prawdopodobnie poruszał się w stronę Olkusza. Obok motocykla leżał kask motocyklisty. Samego poszkodowanego, brak. Byłem tam o 16:40, cały wypadek wydarzył się pewnie z 30 min wcześniej.

Brak też wyraźniej przyczyny wypadku. Droga tam jest prosta (choć składa się z kilku wzniesień), nawierzchnia była wymieniana z 2 lata temu i jest równa jak stół. Brak też jakiejś rozwalonej puszki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, wracając z pracy z Krakowa do Olkusza na tej trasie (DK94) w miejscowości Kogutek (zaraz przed Olkuszem) na środku drogi leżał rozbity, najprawdopodobniej Dragstar. Nie jestem jednak pewny co do modelu, świeżak jestem i jeszcze nie rozpoznaje z taką łatwością modeli. Tym niemniej, był to czarny cruiser z ćwiekowanymi bocznymi sakwami. Wydaje mi się, że miał także pas na zbiorniku paliwa. Leżał na prawym boku, centralnie na pasach przedzielających jezdnie. Z tego co zauważyłem, miał rozbitą przednia lampe. Większych uszkodzeń nie odnotowałem. Prawdopodobnie poruszał się w stronę Olkusza. Obok motocykla leżał kask motocyklisty. Samego poszkodowanego, brak. Byłem tam o 16:40, cały wypadek wydarzył się pewnie z 30 min wcześniej.

Brak też wyraźniej przyczyny wypadku. Droga tam jest prosta (choć składa się z kilku wzniesień), nawierzchnia była wymieniana z 2 lata temu i jest równa jak stół. Brak też jakiejś rozwalonej puszki.

 

Z kroniki policyjnej o tym wypadku.

 

Na prostym odcinku drogi, kierujący motocyklem marki Kawasaki N800 47- letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota Corolla kierowanego przez 26- letnią mieszkankę Krakowa i najechał na jego tył. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem odniósł obrażenia w postaci złamania podudzia lewego, złamania przedramienia prawego oraz ogólnych potłuczeń, został hospitalizowany w Szpitalu Powiatowym w Olkuszu

Link

Kawasaki N800??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...