Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj koło mojego domu jeden znas opuścił ten piękny świat ;(

Niebieska yamaha o rejestracji PPL 08FP

 

http://www.mmpoznan.pl/5799/2009/6/30/moto...ictChanged=true

 

A to ciekawe co ta prasa pisze:

 

http://poznan.naszemiasto.pl/wydarzenia/1018627.html

 

Pogratulować pismakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło mojego domu jeden znas opuścił ten piękny świat ;(

[...]

 

 

Jechałem tamtędy ok. 1 w nocy. Były świeczki i kwiaty na trawniku. Szkoda.

 

Na Warszawskiej podobnie, ale na szczęście łagodniej:

 

http://epoznan.pl/index.php?section=news&s...n=news&id=14554

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ( 30,06,2009) W-wa Al. Jerozolimskie/Ryżowa ok 16,00 rozwalone moto z podwiniętym kołem, kierowca odjechał na sygnale ( jaki stan nie wiem).

 

Jechał do pracy na swojej cbrce... Połamane kości i odbite płuco/a, ale żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 2.07. nad ranem ok 2.00 pomarańczowy intruder wjechal w tira, ordona/kasprzaka, swiadek zdarzenia mowil ze ewidentny błąd moto.gość wyrzygał wnetrznosci,miał otwarte zlamanie nogi, chyba nie przezył ale karetka na sygnale odjechala.jechał z pasarzerką ale ona przeżyła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 2.07. nad ranem ok 2.00 pomarańczowy intruder wjechal w tira, ordona/kasprzaka, swiadek zdarzenia mowil ze ewidentny błąd moto.gość wyrzygał wnetrznosci,miał otwarte zlamanie nogi, chyba nie przezył ale karetka na sygnale odjechala.jechał z pasarzerką ale ona przeżyła!

 

Podawaj bardziej sprawdzone info, bo tylko miejsce się zgadza!!!!!!

1. Nie pomarańczowy intruder, ale jasno-brązowa Honda Shadow 750 - daltonista to widział.

2. To tir wymusił, a nie motocyklista zrobił ewidentny błąd - błędem było, że w ogóle wyjechał na ulicę, bo w kapciach przed telewizorem bezpieczniej.

3. Z wnętrzościami również chora pomyłka.

4. Nieboszczyków karetki nie odwożą, był w stanie ciężkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek po godzinie 22:00 na skrzyżowaniu Św. Wincentego i Borzymowskiej motocyklista został potracony przez samochód - poinformował ŻW Online Czytelnik.

Skręcający w lewo z Św. Wincentego w Borzymowską samochód osobowy nie zauważył jadącego prawidłowo motocykla, który jechał z naprzeciwka Św. Wincentego) i wymusił pierwszeństwo zajeżdżając mu drogę - relacjonuje czytelnik. Motocykl odbił się od samochodu i uderzył w słupek na chodniku.

W wyniku uderzenia w samochód prowadzący motocykl doznał złamania z przemieszczeniem lewej nogi. Pasażerka jadąca na motocyklu najprawdopodobniej tylko skręciła kostkę.

 

http://www.zw.com.pl/artykul/282386,378069.html

 

Akurat przejezdzalem tamtedy tuz po wypadku i sie zatrzymalem. Koles sie wylize z tego.

Pozytywnie zachowal sie chlopak ktory wymusil - pomagal przy opatrywaniu poszkodowanego.

Wiec pamietajcie - oczy dookola glowy...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 00.30 w Markach koło Pekao SA w kierunku Wyszkowa koleżka na jakimś crosie zajechał drogę mondeo i dostał od tyłu (wersja kierowcy puszki).

 

Moto z przodu dość poważnie rozbite. Nie wiadomo co z motocyklistą bo został uprowadzony przez swoich kumpli, którzy wg sanitariusza z karetki która przyjechała wyczyścili też odciski na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 40min temu wracając puchą ze Szczecina do Stargardu na wylocie niedaleko zjazdu na Kołbaskowo widziałem jakieś zamieszanie na poboczu za skrzyżowaniem - kilka aut i motocykli , trójkąt na drodze i siedzący pod drzewem motocyklista (z wyrazu twarzy widać że obolały) mam nadzieję, że to nic groźnego. Motocykla uszkodzonego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za krakowską kp:

"MINIONY WEEKEND TRAGICZNIE ZAPISAŁ SIĘ NA DROGACH POWIATU KRAKOWSKIEGO - DWIE OSOBY ZGINĘŁY A TRZY ZOSTAŁY RANNE. Wydarzyło się pięć wypadków drogowych, w tym trzy z udziałem motocyklistów. Śmierć poniosły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Czarną serię rozpoczął 30 letni motocyklista, który jechał z pasażerką w dniu 3 lipca 2009 r po godzinie 19 od strony Myślenic w kierunku Krakowa. W miejscowości Gaj, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w barierę energochłonną. Obrażeń ciała –złamania i stłuczenia- doznał kierowca i pasażerka. W sobotę natomiast zginął 26 letni motocyklista, który nieco po południu w Pieskowej Skale nie zdołał utrzymać właściwego toru jazdy, przejechał na zakręcie na pas przeciwny i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Tego samego dnia około godz. 16 w Gaju na „zakopiance” 32 letni motocyklista z Jaworzna jadący w kierunku Myślenic stracił panowanie nad maszyną na prostym odcinku drogi na wzniesieniu, zjechał na prawy pas i najechał na tył samochodu osobowego, a pod wpływem tego „powrócił” na lewy pas i zderzył się z kolejnym samochodem osobowym. Helikopterem przetransportowano go do krakowskiego szpitala, gdzie natychmiast przeprowadzono operacji z uwagi na złamania nóg."

 

ten ostatni widzieliśmy w sobotę wracając ze przejażdżki, klapa kombiaka w którą się wbił wyglądała masakrycznie. dziś jak rozmawiałem z kumplem w pracy upierał się, że wypadek na zakopiance był w piątek... na to, że 2 się strzaskało na - w sumie - sąsiednich prostych kawałkach asfaltu w odstępie niecałego dnia nie wpadłbym :/

 

uważajcie na siebie, lepiej dojechać później niż wcale

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...