Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.zw.com.pl/artykul/1,385768_Potr..._Grochowie.html

 

 

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Grochowskiej i Kawczej. Samochód wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy. Zajechał drogę motocykliście. W wyniku zderzenia jednoślad przewrócił się. Na ziemi wylądowali kierowca i pasażerka. Tę ostatnią przewieziono do szpitala.

 

Zszokowany sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Po chwili jednak wrócił. Okazało się, że auto prowadził 63-letni mężczyzna. Był trzeźwy - relacjonuje Marcin Gałuszko z TVP Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista i jego pasażerka zginęli po zderzeniu z mercedesem na skrzyżowaniu Puławskiej i Kajakowej.

 

Motocykl, jadący prosto, uderzył w skręcającego w lewo mercedesa. Ani prowadzący jednoślad, ani jego pasażerka nie mieli żadnych szans i zginęli na miejscu - relacjonuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".

Śledztwo wyjaśni okoliczności wypadku. Kierowcy jadący Puławską powinni spodziewać się dużych utrudnień, czynności prokuratorskie na miejscu wypadku mogą potrwać do wieczora.

 

http://www.zw.com.pl/artykul/282386,386170...Pulawskiej.html

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dziś przez Salmopol,przełęcz między Wisłą a Szczyrkiem,widziałem wypadek dwóch motocykli.Jeden to Honda 900-tka a drugi żólty,chyba Suzuki.Było to na zjeździe w kierunku Wisły,w sumie na kawałku prostej.Wyglądało na to że jadący od Wisły motocyklista wyjechał na pas przeciwny gdzie jechał drugi motocyklista.Obaj sie raczej obtarli,nie było czołówki ale uderzenie bylo dość mocne.Jeden,ten co jechał z dołu dość mocno przeciorał sie po asfalcie i leżał na środku drogi a drugi polecial w las a raczej w dół,a jest tam dość stromo.

Bardzo dobrze zachowali sie kierowcy puszek,zablokowali natychmiast droge w obu kierunkach i udzielali pierwszej pomocy leżacemu,Drugiemu tez pomagali,ten siedzial oszołomiony na poboczu.

Karetki,dwie wezwane,jedna przyjechala po dobrych 15 minutach razem ze strażą pożarna,druga dojechala chyba jeszcze z 10 minut później.

Mam nadzieje że wszystko sie dobrze skończy.Ten co leżał na asfalcie był w pełnym ubiorze i chyba to w dużej mierze go uchroniło przed większymi obrażeniami,drugi,ten co poleciał w las był w dżinsowym wdzianku.

 

http://www.radiobielsko.pl/news/5275-Zderz...sie_motory.html

Edytowane przez duch07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tj26.07.09 ok godz.18.00 w miejscowości Zbąszynek w okolicy skrzyżowania ulicy Woj. Polskiego/ Warszawska wypadek z udziałem motocyklisty w wieku +- 45lat. Prawdobodobnie sławny lewoskręt i wymuszenie kierowcy Audi A3 na motocykliście, ale dokładnie dowiem się póżniej. Jak przejeżdżałem przez to miejsce to tylko szkic policyjny rysowany kredą na asfalcie widziałem oraz plamę po płynach eksploata.

Motocyklista nieprzytomny w poważnym stanie zabrany śmigłowcem do szpitala w Zielonej Górze.

Oby z tego wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj doszło do śmiertelnego wypadku kierowcy oraz pasażera zielonego Kawasaki ZX9R wcześniej widziałem jak odjeżdżali chłopak z dziewczyną w wieku ok. 22lat , nie mam dokładnej lokalizacji miejsca ale to są okolice Jawora (dolnyśląsk). Nie mam także dokładnych informacji, są to informacje od osoby wstrząśniętej tym wydarzeniem, więc mogło trochę umknąć. Szczere kondolencje dla rodziny i znajomych.

Edytowane przez karolb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista uderzył w drzewo. Nie żyje

 

Do wypadku doszło w niedzielę po południu w Kocku (powiat lubartowski).

25-letni mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w drzewo. On, jak i jego brat, który siedział z tyłu, zostali odwiezieni do szpitala, ale kierowca motocykla zmarł.

 

 

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AI...IAT08/660698335

 

Szczegóły wypadku (zasłyszane od krewnego sprawcy):

Sprawca (kierowca Opla) ścigał się ze swoim kolegą, zajmowali oba pasy ruchu, po dojechaniu do wzniesienia nagle zauważył że z naprzeciwka jedzie motocyklista, jak się potem okazało jego szwagier. Zderzyli się czołowo, motocyklista nie miał większych szans na przeżycie, z relacji świadków wiadomo że motocykliście urwało rękę i głowę :( Licznik samochodu zatrzymał się na 150 km\h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj około godziny 15:05 na ulicy powstańców śląskich(mniej więcej na wysokości zajezdni tramwajowej, parku południowego) we Wrocławiu został potrącony motocyklista/skuterzysta. ubrany był w kamizelke odblaskową. wina kierującego 2oo zmienił pas bez upewnienia sie(jechał za autobusem pks) i wjechał tuż przed samochód. sory za brak jakichkolwiek szczegółów ale byłem właśnie w tym autobusie i nie widziałem nawet na czym dokładnie jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista i jego pasażerka zginęli po zderzeniu z mercedesem na skrzyżowaniu Puławskiej i Kajakowej.

 

Motocykl, jadący prosto, uderzył w skręcającego w lewo mercedesa. Ani prowadzący jednoślad, ani jego pasażerka nie mieli żadnych szans i zginęli na miejscu - relacjonuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".

Śledztwo wyjaśni okoliczności wypadku. Kierowcy jadący Puławską powinni spodziewać się dużych utrudnień, czynności prokuratorskie na miejscu wypadku mogą potrwać do wieczora.

 

http://www.zw.com.pl/artykul/282386,386170...Pulawskiej.html

Wyrazy współczucia dla rodziny i pozostawionej 3,5 rocznej córeczki.

Andrzeja znałem osobiście i nadal jestem w szoku (dziś dowiedziałem się od kolegi). Chłopak od wielu lat śmigał na o2o i w sezonie przejeżdżał sporo km. Z tego co wiem jeździł kilkanaście lat na motocyklach i można powiedzieć że był doświadczonym kierowcą, a nie jakimś narwusem co dopiero co zakupił 1-wszy motocykl.

W swoim garażu trzymał jeszcze kilka motocykli do których miał duży sentyment.

[*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam smsa od kujawsko-pomorskiej PSP, że w Chełmicach pod Inowrocławiem wypadek grupy motocyklistów ze Szwecji (6 osób !), jedna osoba w szpitalu. Będę wiedziała więcej o okolicznościach - dopiszę.

 

-------------------------

Uzupełniam - tragiczny efekt wyprzedzania...Jeden z motocyklistów ze Szwecji ma niegroźne obrażenia, drugi zmarł dzisiaj w szpitalu:

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artic...LAW01/944962629

 

http://ww6.tvp.pl/6489,20090729922056.strona

 

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokuratura Radom Wschód zbada przyczyny, okoliczności i ustali szczegóły piątkowego wypadku z udziałem komendanta komisariatu policji w Warce. Zginął w nim 35-letni motocyklista. Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godziny 16 na ulicy Ciemniewskiego. Motocyklista jadący ścigaczem suzuki uderzył w bok skręcającego w lewo samochodu kierowanego przez komendanta wareckiego komisariatu policji. Mężczyzna zginął na miejscu, miał 35 lat. Osierocił dwójkę dzieci.Prokuratura Rejonowa w Grójcu zabezpieczyła ślady i zebrała dokumenty. Ponieważ wypadek z udziałem komendanta wydarzył się na terenie jej działania, przekazała je do Prokuratury Okręgowej w Radomiu. Ta wyznaczyła do prowadzenia sprawy Prokuraturę Radom Wschód.

więcej:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...T0202/785907473

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przed 18 na skrzyzowaniu Niepodleglosci z Batorego w strone centrum zderzylo sie czarne sportowe Suzuki z Honda Civic. Wygladalo na typowy lewoskret. Motocyklista podobno byl przytomny, zabrala go karetka. Blachy WSC, srebrny kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...