Skocz do zawartości

cross 500 2T - mam sie go bać?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Sprawy prywatne proszę zalatwiać przez PW.

Podawanie numerów gg - na PW.

Kłótnie - na PW.

Umawianie się na przejażdżki - w dziale Zloty/Imprezy...

 

Nie będę podawał nicków, każdy wie co i jak pisze. Bardzo proszę o przestrzeganie tych kilku prostych zasad.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst o kupieniu flaszki wódki jest bardzo dobry w negocjacjach z rodzicami.

A co do tematu, to z dużych cwajtaktów miałem okazję pojeździć dwa dni po Tatrach na Husqwarnie 360. Rewelacja - dół dużo silniejszy niż w 250 (o 125 nie wspominając) - góra niesamowicie mocna. W końcu sprzęt miał około 48-50 KM (zupełnie seryjny enduro 2T). Niska masa ułatwiała walkę w terenie kamienisto błotnistym, a charakterystyka silnika była o wiele przyjemniejsza niż 125. Do jazdy czysto spacerowej (paratrial) lepszy byłby czterosuw o podobnej masie ale słabszy, np. XL 250. Jednak dla zapieprzania po wertepach duży dwusuw może być lepszy - niska masa - większa moc - przyzwoity dół.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zakładac nowego postu ale miał może ktos do czynienia z jawą 250/360 enduro? - taką jak w filmie "prywatne śledztwo". Ma ktoś może jakies dane o tym moto? Bo z tego co wiem to bardzo żadkie motocykle ale kilka razy widziałem je w ogłoszeniach na sprzedarz. I były nawet tanie.

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dostałem propozycję zamiany DT na Hondę CR 500 :lol: , r. 89, podobno w świetnym stanie, dodaje jeszcze jakieś bajery, nowy tłok itp, nie muszę nic dopłacać. Mam na oku jeszcze innego sprzęta ale jak się nie uda to biorę pod uwagę tą propozycję. Co o tym myślicie, opłaca się? Facet ma mi niedlugo przesłać zdjęcia, umieszczę je tu żebyście ocenili. Już nawet nie chodzi o to żeby na niej jeździć, ale chociażby zamienić zaraz na jakąś nowszą setę, myślę że nie byłoby problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymi problemami to bym sie nie zgodzil  bo na 500 to amatorow CHYBA (podkreslam) nie ma za wielu

Dokladnie, raczej tego nie sprzedasz. Na allegro juz chyba z rok stoi WR500 2 suwowa, cena juz jest jak za pol darmo, a nadal nikt jej nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, raczej tego nie sprzedasz. Na allegro juz chyba z rok stoi WR500 2 suwowa, cena juz jest jak za pol darmo, a nadal nikt jej nie chce

Po co komu taki patwór, duża masa, drogie utrzymanie. Poprostu nikomu nie chce się w to bawić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu taki patwór, duża masa, drogie utrzymanie. Poprostu nikomu nie chce się w to bawić!!

temu panu co pisał wyzej ;) słuchajcie co to jest za cr ta na teledusku Mezo (nie zebym słuchał :lol: ) ale ciekawi mnie to.no nie pamietam jak sie nazywa ta piosenka teraz jest na vivie czesto taka panna spiewa refren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...