Skocz do zawartości

cross 500 2T - mam sie go bać?


Rekomendowane odpowiedzi

widziałem jak CR500 jest stawiana z gazu na koło na oststnim biegu przuy prędkości 30-40km/h wrażenie niesamowite! sprzęt ledwo sie kula koleś klika po biegach do końca i sprzęt niemal z miejsca unosi przód w górę a manetka służy tylko jako regulator wysokości :P

istny szatan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chociaż nie powinienem sie odzywac bo praktycznie nie bardzo miałem kontakt z crossem to wydaje mi sie -ale tak czysto teoretycznie -że 500 2T warto kupic - chociażby ze wzgledu na jest moc. Nie powinno się go obchodzic szerokim łukiem ale na nim jeździć. Chociażby wykozystując 50% jego mocy. (Zdaje sobie sprawe że niewiele jest osób które potrafia wykorzystac ta moc w 100%). Moge się mylic ale zaznaczyłem że jest to tylko teoria

pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bac sie nalezy 500-tki jak ktos nie ma doswiadczenia , a takze czestych kosztow remontow silnika. Ta WR 500 z Allegro to byla chlodzona powietrzem bodaj do 1994 roku , a pozatem poznaje ten silnik- bo jezdzilem takim cudem w Grecji- zaliczylem glebe niegrozna i poczulem respekt do sprzecika:-))) Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z crossow to jezdzilem tylko na Hondzie cr 80 i KTM 125 wiec duzo nie wiem ale wiem jedno, na crossie sa tylko dwa wyjscia. Albo nie dajesz gazu albo na maxa. Nie ma "spokojnej jazdy" typu manetka do polowy jak w enduro.

Obroty min albo max.

Pzdr

 

PS. Nie radzilbym sie nim przejechac ale napewno ciagnie do tego bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mój koleś śmiga na takiej Hondzie CR 500 (zwanej Bulibaba) rocznik dokładnie nie pamiętam ale 8 z przodu.

Tak jako ciekawostka.

Mojego kumpla i jego 500-tka o której pisałem możecie zobaczyć w teledysku Mezo-Ważne (tak w końcówce), szkoda tylko że nie w akcji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem kiedyś w zime za kolesiem na cr500 to na lodzie na 5 odkręcił manete to go przewaliło na plery(na LODZIE), koleś waży 140 kg, zrobił "lekki" tuning, na hamowni na tylnym kole miał 76 KM. NO COMMENT

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem kiedyś w zime za kolesiem na cr500 to na lodzie na 5 odkręcił manete to go przewaliło na plery(na LODZIE), koleś waży 140 kg, zrobił "lekki" tuning, na hamowni na tylnym kole miał 76 KM. NO COMMENT

Musiał mieć założone kolce bo inaczej to nawet 1000Km nie postawi na koło bo sie poprostu będzie slizgać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem kiedyś w zime za kolesiem na cr500 to na lodzie na 5 odkręcił manete to go przewaliło na plery(na LODZIE), koleś waży 140 kg, zrobił "lekki" tuning, na hamowni na tylnym kole miał 76 KM. NO COMMENT

Musiał mieć założone kolce bo inaczej to nawet 1000Km nie postawi na koło bo sie poprostu będzie slizgać

 

Myślę że DT 80 po tuningu da radę bez kolców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
A ja jak chodziłem do pierwszej klasy podst. to mnie motorynka sponiewierała  to co dopiero 250'ka nie mówiąc już o "pińcecie". No ale wyrosłem już z motorynek

 

buaaha dobre, proponuje tprzeniesc do dzialu humor :notworthy:

A tak na powaznie to fakt ogromna moc praktycznie nei do wyczucia manetka gazu jak dla amatora po mz 250. Ale najgrsze spalanie które jest kosmiczne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...