Skocz do zawartości

cross 500 2T - mam sie go bać?


Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie jeżdzili bez zadnych ochraniaczy , jedynie (własciciel - chyba) miał kask i on fajnie wymiatał, najlepszy był ten najmniejszy, co chwile go ponosiło i gleby były blisko, ale skubany dawał rade

 

jeszcze chwila tak dalej i zobaczymy ich krzychu 985 w szpitalu "na górce

co racja to racja ;)

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To proste trzeba zalorzyć ołowiany pas o masie minimum 35 kg siąść na kierownicy i ruszyć z 6 biegu raczej nie wyrwie (może troche)

Myśle też nad kąpresją tego motoru mój kumpel ma RM 250 z 94 i złożył nowy tłok to musi w niego kopać tak jak by chciał kopnąć kogoś w głowe czyli od frontu albo skacze z mórka :rolleyes:

Jeśli chodzi o kompresję w 500cc to jest za*ebista ,wręcz powalająca:) Ja ma kx 500 świeżo po remonci i nie mogę przełamać kompresji tak by moto odpaliło, czasami odpala ale komprecha jest tak mocna że czasami czuję jak tłok jest na górze i nie przełamałem go :) Raz odpaliłem i pochodziła z 5 min to wibracje są za*ebiste na ruch manetką reaguje błyskawicznie, nie wiem co to będzie jak rozpalę ją na dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!!!!!

Czytalem wasze posty i musze wam powiedziec ze u mnie w malej miescinie kiedys odbywal sie motocross i byly klasy 500 jak to startowalo to bylo slychac 10 km dalej straszne potwory, także odbywaly sie wyscigi crossow z bocznymi wozkami to bylo piekne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znajomy miał Cr500 rocznik 98 lub 99 juz na aluminiowej ramie no i wiadomo potwór że sie bali jezdzić.Na koło na 6biegu szedł bez problemu no znajomy noge od jazdy na kole połamał a gleb to miał baaardzo duzo.No i przyszło do sprzedaży motorek w stanie idealnym.To było 2 lata temu chciał za niego 7500tys to wtedy było nieduzo jak na taką fure tylko kto nie przyjechał oglądać no dobra wygląd za*ebisty, wsiada któtka przejażdżka koles zchodzi i mowi żeby szedł w pizdu z takim motorem :rolleyes: i takich 10 kozaków było.I wyszło ze taki za*ebi*** motor sprzedał za 5tys bo nikt go niechciał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znajomy miał Cr500 rocznik 98 lub 99 juz na aluminiowej ramie no i wiadomo potwór że sie bali jezdzić.Na koło na 6biegu szedł bez problemu no znajomy noge od jazdy na kole połamał a gleb to miał baaardzo duzo.No i przyszło do sprzedaży motorek w stanie idealnym.To było 2 lata temu chciał za niego 7500tys to wtedy było nieduzo jak na taką fure tylko kto nie przyjechał oglądać no dobra wygląd za*ebisty, wsiada któtka przejażdżka koles zchodzi i mowi żeby szedł w pizdu z takim motorem :rolleyes: i takich 10 kozaków było.I wyszło ze taki za*ebi*** motor sprzedał za 5tys bo nikt go niechciał. :)

niestety prawda jes taka a nie inna, motocykle maja zajefaje odejście! Ja w swojej kx 500 też pewbie si e przestraszę ale Bóg stworzył mnie bym w końcu umarł , jak to się spełni to nie wiem, ! Myśle sobie że na SM to się najlepiej nadaje tylko przełożenia zmienic i jazda!:unsure: Troche terenu muszę pomieszać , nie ma mowy jak przezanczenie to przeznaczenie - zreszta kupuiłem nie drogo, a życie też jest niewiele warte:) hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...