Skocz do zawartości

Bus do przewozu moto/kamper do 20tys


Gość komandosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc albo bus, spanie w busie co jest dla mnie super plusem i wożenie moto w busie, albo przyczepka

Ja mam busa i moto na przyczepce, bo albo spanie w busie, albo moto w busie. Wożąc enduraka robiłem tyle syfu i zniszczeń w środku, że dłużej zajmowało mi sprzątanie niż pakowanie. Teraz podpięcie przyczepki i wpakowanie moto to max 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam busa i moto na przyczepce, bo albo spanie w busie, albo moto w busie. Wożąc enduraka robiłem tyle syfu i zniszczeń w środku, że dłużej zajmowało mi sprzątanie niż pakowanie. Teraz podpięcie przyczepki i wpakowanie moto to max 5 minut.

 

w viano spało sie wybornie, do tego przy 2.2 dci jedzie sie w trasie komfortem osobówki. ale fakt srodek nawet przy sportach się niszczy.

 

Przyczepka z całą pewnością jest opcją najtańszą.

Jeśli zdecydował bym się na busa to już nie mogę używać przyczepki bo potrzeby będzie viatoll, inna kategoria prawa jazdy...

 

Jeśli bus+przyczepa lekka - dmc nie przekracza 4250, to tylko viatool (zmiany z 2013r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc albo bus, spanie w busie co jest dla mnie super plusem i wożenie moto w busie, albo przyczepka

komandosek masz świadomość jak wali skatowane moto, szczególnie 2t ?

Chyba wolałbym już rozbić namiot i wyspać się w swoim smrodzie ;)

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

komandosek masz świadomość jak wali skatowane moto, szczególnie 2t ?

 

4T nie jest uciążliwe , u mnie ziomek tw125 trzymał normalnie w mieszkaniu ( w kamienicy na parterze ) w przedpokoju i dusił się tylko raz jak wrócił z szaleństw w okolicy oczyszczalni ścieków więc dusił się nie od spalin :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak targał moto do chałupy, to je wcześniej na pewno umył. Jak jesteś w plenerze z reguły nie ma takiej możliwości. Moja WR'a jak jej nie umyłem po eskapadach wokół Pilicy, zasmradzała pół firmy zgniłymi liśćmi i mułem z rzeki.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tor i z powrotem. Na poligon po pracy https://www.facebook.com/PoligonWroclaw/ i w różne inne fajne miejsca :)

 

Tak żeby bez ceregieli wrzucić, podjechać, zrzucić i ogień.

 

Jak masz gdzie przyczepkę trzymać, to się nie zastanawiaj, busiwo jest dobre, ale to musi być blaszak, bo inaczej raz raz szyby powybijasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość komandosek

Oglądałem kilka samochodów i myślę, ze wiem czego chce :

Opel Vivaro, wersja 8osobowa

Renalut Trafic, wersja 8 osobowa

 

Oba z silnikami 2.0 diesel, 114/115 koni. Są w miare tanie, cześci tanie, da się w środku bardzo wygodnie spać po wyjęciu siedzeń, oba wyposażone nawet w uchwyty do których można mocowac pasy na moto, plastikowa podłoga z tyłu i niskie spalanie (ok 7l)

T4 jest trochę niższe, mniej wygodne i chyba trochę przewartościowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...