Skocz do zawartości

Bus do przewozu moto/kamper do 20tys


Gość komandosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

akurt limo chce ładować crf250 co jest lekka jak piórko to próg może mieć nawet 2m nad ziemią i po byle desce tam wjedzie , żaden problem ....

Ja w libero próg miałem na grubo ponad metrze i bez najazdów sam trójkołowca co ważył 160kg wrzucałem więc nie dramatyzujcie z tym że jak wysoko to problem

 

 

Noo... cebra tez jeszcze stoi w garażu :D

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe do wszystkiego nie da się dobrać przyczepy niestety, ja kupiłam wielkiego grzmota bo jednak priorytetem nie były crosy, i wiem ze jazda po dziurach czyms takim nie będzie przyjemna, Przewieźć coś innego można, ale też nie wszystko to co dałoby się wrzucić do zwykłej przyczepy z burtami.

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumna O1 odpowiada za dmc bez hamulca ja mam 650kg, O2 z hamulcem (ja mam 1500) - renówka 1.9dci. Wszystko wynika z masy samochodu.

 

 

 

A ja mam 700kg w O.1 i pusto w O.2, z tym że według legendy "O.1, O.2 - maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem / bez hamulca". To by wychodziło że O.1 jest z hamulcem a O.2 bez...

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak przyczepa pod 2 motocykle może mieć dmc 450 skoro sama wazy pewnie ok 150, to chyba wyłącznie na 2 crosy.

 

eee gdzie 150kg tam nie ma burt nie ma jako takiej podłogi , jest w sumie tylko 2 szyny na prostej ramie z profila , nie wydaje mi się żeby ważyła 150 kg , a co do ładowności nikt cię słońce nie będzie ważył , 2 cebry też wrzucisz i nic się nie stanie a ważne że w dowodzie się zgadza do kontroli :D

 

 

Auto kupiłem już z hakiem.

 

jaką masz fure ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

eee gdzie 150kg tam nie ma burt nie ma jako takiej podłogi , jest w sumie tylko 2 szyny na prostej ramie z profila , nie wydaje mi się żeby ważyła 150 kg , a co do ładowności nikt cię słońce nie będzie ważył , 2 cebry też wrzucisz i nic się nie stanie a ważne że w dowodzie się zgadza do kontroli :D

c

 

Oczywiście nikt mnie nie będzie ważył, ale jak komuś wjadę w zad to może przyjdzie to do głowy. Tym bardziej za granicą. Zresztą nie trzeba mieć wagi w oczach żeby wiedzieć, ze średni motocykl wazy 200kg, wiec przy dwóch trochę brakuje. Najprostszy neptun wazy 120 ;) Wiadomo że najważniejsze to co w papierach ostatnio jadąc przyczepą na każdej bramce pytali o dowód przyczepy a na koniec kontroli policji :)

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale jak komuś wjadę w zad to może przyjdzie to do głowy

 

no skarbie ale to musisz komuś w zad wjeżdżać ?

 

Ja pół życia latam bez hamulców , przeładowanymi gratami , nie wiem co to opony zimowe i nigdy mi się nie udało ......

Lata temu pół Niemiec przejechałem scanią 420 KM z naczepą pełną lodówek bo kumpel chciał się kimąć , zimą i po zmroku , i jedynym dokumentem jaki wtedy miałem uprawniającym do prowadzenia pojazdów był dowód osobisty i doświadczenie miałem takie że kumpel mówi to jak star 200 tylko ciut dłuższe i więcej biegów, biegi msz na gałce, rób co gps każe i dasz radę ja ide spać i co ? też nikomu w dupę nie wjechałem więc nie wydaje mi się to trudne ?

 

więc nie rozumiem sensu wjeżdżania komuś w zad na drodze , pięknej kobiecie na masce jak najbardziej ale na drodze ?

 

 

 

 

Zresztą nie trzeba mieć wagi w oczach żeby wiedzieć, ze średni motocykl wazy 200kg, wiec przy dwóch trochę brakuje.

 

tak ale muszą ci to udowodnić , śmiem wątpić żeby im się chciało , chyba że będziesz cwaniczyć i zgrywać JP100% to sobie masy z dowodów rej od moto zerkną i to wystrczający dowód

 

 

Najprostszy neptun wazy 120 ;)

 

no ale neptun chyba nie ma burt alu a burty i podłoga też ważą , u mnie w wypożyczalni motocyklowe nie mają jako takiej podłogi, tylko szyny i stelarz

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no skarbie ale to musisz komuś w zad wjeżdżać ?

 

Nie muszę, tak jak pewnie parę tyś osób, które codziennie bierze w polsce udział w wypadkach. Jak ktoś chce jeździć `na przypale` niech jeździ, ale skoro można przystosować dmc przyczepy, to po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polo 1.2 z kratko (cienżarowy)

 

to wróże z fusów biorąc poprawkę na auta które znam i miałem że 700kg masz z hamulcem , a bez będziesz miał 400-500 max

jaka jest masa własna auta ? subru libero miało 980 kg masa własna ( nie dmc ) i przyczepa 400kg bez , 700 kg z

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...