Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a S4 ? chyba też nie głupie?

Chyba najmniejszy wspolczynnik ceny do wartosci czyi cena Kosmos

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad pół roku,mam Hondę Civic, seria 127KW. W październiku została zmapowana do 310KM i 460Nm. Powiem tak, to najlepsze autko jakie mialem. Jest jednak pewien problem, wiążący się z wagą i masą tego autka. Jest ciut za letkie i nawet systemy nie dają rady. Działają albo za wcześnie albo za późno. Wyłączenie ich rozwiązuje problem driftu

Wrzuć kilka worków ziemniaków do bagarka i po sprawie. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją żeby ktoś narzekał, że ma za lekkie auto :)

 

E60 535i jak się uda znaleźć w sensownym stanie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega sprzedaje e39 M5 w stanie gabinetowym za 58000zł. Jak będziesz chciał info daj znać.

Mój znajomy niedawno szukał, napisz coś o tym aucie. Poliftowa? Jaki przebieg, kolor itd...

 

A Honda Legend, ostatnia generacja?

Prawie 300 KM, V6, napęd 4x4, w środku dość luksusowo, z zewnątrz nawet cieszy oko.

 

Legend raczej nie. To ma być szybkie auto dające dużo frajdy z jazdy

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było żebyś sprecyzował co oznacza u Ciebie frajda z jazdy bo to rozległe znaczeniowo stwierdzenie. Zresztą przy zakupie używanego egzemplarza podstawą jest znalezienie dobrej / zadbanej sztuki. Bez tego nawet najlepszy wóz będzie tylko zmartwieniem.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że sam nie wiem jakie auto i dlatego pytam, bo czasem ktoś może fajną brykę podsunąć pod rozważanie. Frajda z jazdy, to jak się depnie w podłogę to asfalt się zwija ;)

Pewnie EVO poszukam na wiosnę, mercedes też fajny, ale bardziej w kierunku EVO będę szedł.

Nie wykluczam, że to może się zmienić więc jeśli macie doświadczenie z jakimś fajnym mocnym autem, piszcie. Będziemy dyskutować.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...