Jump to content
HARPAGAN

300 KM+

Recommended Posts

Witajcie w Nowym Roku.

Naszło mnie na autko z mocnym silnikiem. 300KM może to nie jest wow, ale od takiego pułapu minimum zaczynam się rozglądać.

Wpadła mi w oko szkarda z potężnym silnikiem:

https://www.otomoto.pl/oferta/chrysler-300c-chrysler-300c-srt8-polski-salon-ID6yEMUp.html

Zupełnie nie mam pojęcia o tym aucie, nigdy nie miałem styczności z tym modelem. Nadaje się to do jazdy. Rozglądam się do kwoty +/- 50.000zł. bez ciśnienia na spokojnie. Na wiosnę może bym się zaopatrzył w coś mocnego.

Znacie jakieś fajne autka z mocnym silnikiem nie przysparzające problemów przy eksploatacji?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Nie miałem styczności z Polską Syreną, więc proszę o rozwinięcie ;)

Tez nie mialem ale nie zmienia to postaci rzeczy, ze to najbardziej badziewiasta marka w hameryce.

:crossy:

Witajcie w Nowym Roku.

Naszło mnie na autko z mocnym silnikiem. 300KM może to nie jest wow, ale od takiego pułapu minimum zaczynam się rozglądać.

A jak to w koncu z tą akcyzą u Was wyszło na duze pojemnosci i auta ?

No i jak masz tyle kuni i silnik 6 literów to ... masz własna stacje benzynową czy w układ z Kłodem wchodisz ? :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Układ z Klaudiuszem mam, mówi, że ma oszczędności ;)

Auto do przejażdżek jako 3 w domu, także małe przeloty będzie robił.

Może coś z mniejszym silnikiem w turbo?

Zeby miec zabawe z tym samochodem to trzeba go kupic nowego, a nie powypadkowe egzemplarze sprowadzane do Polski i

nieumiejetnie odbudowywane. Oprocz tego to wydaje mi sie ze na warunki polskie troche przyduzy.

Proboj znalezc cos mniejszego.

Nie miałem styczności z Polską Syreną, więc proszę o rozwinięcie ;)

Chrysler czy inny amerykaniec nawet gdy stoi nowy w salonie to jego jakosc do piet nie dorasta Subaru czy innym markom Japonskim. Amerykanskie auta sa ladne, duze, maja potezne i niezle silniki (z dobrym glosem) robia wrazenie ale niestety nie dorownuja jakoscia autom japonskim. To nie lata 60 70 wtedy faktycznie japonczycy byli w tyle z motoryzacja na tle US

-PAXP-deijE.gif

Gdybym mial kupic ca. 300 KM to patrzylbym na jak najmniejsza wage, Nowy Civic w 310 KM w RType R bylby idealny, no moze poza przednim napedem.

Harpagan, chcesz miec cos fajnego, to moze jakas E-Klasse z V8, tez fajnie chodzi.

Edited by ks-rider

To auto ma skręcać, czy tylko szybko spod świateł ruszać?

Audi Sport

To auto ma skręcać, czy tylko szybko spod świateł ruszać?

dobre pytanie :D

Robert J. w 3 zdaniach wyczerpal temat.

Edited by Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

a to są takie auta co mają RWD i pond 300KM i nie skręcają :D ? niemożliwe :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Witajcie w Nowym Roku.

Wpadła mi w oko szkarda z potężnym silnikiem:

https://www.otomoto.pl/oferta/chrysler-300c-chrysler-300c-srt8-polski-salon-ID6yEMUp.html

Zupełnie nie mam pojęcia o tym aucie, nigdy nie miałem styczności z tym modelem. Nadaje się to do jazdy. Rozglądam się do kwoty +/- 50.000zł. bez ciśnienia na spokojnie. Na wiosnę może bym się zaopatrzył w coś mocnego.

Znacie jakieś fajne autka z mocnym silnikiem nie przysparzające problemów przy eksploatacji?

Dużo gorzej wykonany mercedes w210.

a S4 ? chyba też nie głupie?

Chyba najmniejszy wspolczynnik ceny do wartosci czyi cena Kosmos

Edited by ks-rider

Kurcze, bez względu na to jak dobry jest ten samochód chyba miałbym opory przed kupnem. Tak trochę jawi mi się jak jakaś podróba czy raczej naśladownictwo, ani to prestiż, ani tradycja w produkcji sportowych aut.

Od ponad pół roku,mam Hondę Civic, seria 127KW. W październiku została zmapowana do 310KM i 460Nm. Powiem tak, to najlepsze autko jakie mialem. Jest jednak pewien problem, wiążący się z wagą i masą tego autka. Jest ciut za letkie i nawet systemy nie dają rady. Działają albo za wcześnie albo za późno. Wyłączenie ich rozwiązuje problem driftu

Od ponad pół roku,mam Hondę Civic, seria 127KW. W październiku została zmapowana do 310KM i 460Nm. Powiem tak, to najlepsze autko jakie mialem. Jest jednak pewien problem, wiążący się z wagą i masą tego autka. Jest ciut za letkie i nawet systemy nie dają rady. Działają albo za wcześnie albo za późno. Wyłączenie ich rozwiązuje problem driftu

Wrzuć kilka worków ziemniaków do bagarka i po sprawie. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją żeby ktoś narzekał, że ma za lekkie auto :)

E60 535i jak się uda znaleźć w sensownym stanie.

Audi Sport

Subaru fajne, ale ta uszczelka pod głowicą to masakra. E39 już miałem( ciężkie auto, prawie 1.9t)

A coś od Lexus'a? Np. LS460? Tylko trzeba by zwiększyć budżet i to sporo.

A Honda Legend, ostatnia generacja?

Prawie 300 KM, V6, napęd 4x4, w środku dość luksusowo, z zewnątrz nawet cieszy oko.