Jump to content

Cosmoss

Super-Moderatorzy
 • Posts

  4824
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Cosmoss

 1. Nikt nie zrobi analizy/porównania ww. modeli.. jeżeli już, to odpisze Ci jakiś właściciel jednego z nich. Wszystkie mają swoje zalety i wady również. Najczęstsza odpowiedź, jak pada przy takich zapytaniach to...kup to, co Ci się podoba.
 2. Mam całego ZZR do oddania za śmieszne pieniądze, 93 rocznik.
 3. KS..powoli..tu nie chodzi o Prawo o Ruchu Drogowym, tylko prawo obywatela do obrony. A wysokość mandatów chyba skutecznie hamuje przynajmniej część Raikkonenów ulicy.
 4. Powiedz kiedy, to pogadam z Łukaszem może rabat da jaki 🙂 Ja tym roku odstawiam mu na odświeżenie.
 5. Black Hole Detailing z Kobyłki [email protected] Robiłem kompleksowo swoją Camarynę. Znam chłopaka prywatnie, naprawdę godny zaufania rzemieślnik.
 6. Miałem kiedyś dużego DS. Po 1000 km. umierałem, wstawałem by znów umrzeć. A że w tamtym okresie dużo jeździłem, zamieniłem na FJR.
 7. Niestety, od początku mi nie pasowało.. mam zawody za tydzień, cały październik weekendowo zawalony.
 8. Zlot to nie wiem, ale poszukaj Błękitnej Ostrygi...
 9. Masz wszystko do rejestracji: 1.kpl.papierów z tłumaczeniami 2.badanie zerowe 3.skarbowy nic nie ma do tego. Do rejestracji, ino migiem...
 10. Staszek na moderatora !!!
 11. Przejechał byś się moją Camaryną.. tu dopiero jest spektrum dźwięków..
 12. No to pogadali, młody powinien się dowiedzieć już, na czym polega zmiana biegów..więcej nic się nie da w temacie dopisać. Zamykam gównoburzę.
 13. Nie siedzę w HEMI, to pytam, ale skoro można kupić ...manualną.
 14. Moment Panie, moment...Monti masz w manualu, bo nie pamiętam ?
 15. Pewnie Klodowi chodziło o to, że szkoda V8 gazować, bo raczej ten silnik dobrze znosi gaz. Istnieje przekonanie, że jak kogoś stać na taki samochód, to po co robić z siebie dziada montując LPG 😉
 16. HEMI? No thanks 😉 Ale jak KS napisał...tylko HellCat SRT.. 🤘
 17. Mój drogi Panie Przemysławie. Pomny obietnicy, pragnę, aby doznania Twe głębsze były niż zakładasz i stosowne czynności modyfikujące czynię i czynić zamierzam. Most wymieniwszy z lepszym przełożeniem i stosownym szperunkiem, do urządzeń amortyzujących regulowanych ponoć wraz ze sprężynami zamierzon uskutecznić u znajomego mistrza od konióf mechanicznych zza wielkiej wody. Dalibóg poczynim wiosenną przejażdzkę, gdy warunki panny przyrody spełnione będą.
 18. U mnie stock bez turbo i 350 , jaki masz moment Klod?
 19. Wszystko co zapier...to ścigacze...crossy też, przecież nawet nie słyszeli o crossach..pewnie niektórzy 😉 jak i Ci bardziej lotni "znawcy" po napisie HD.
 20. A Ty myślisz, że ludzie rozpoznają, że jedziesz HD..na byle XVS też mówią...o jaki fajny ten harlej...generalnie dla Kowalskiego są dwa rodzaje motorów...harleje i ścigacze i tyle.
 21. Ale nie oto chodzi w tym temacie... Tak...woodery są najlepsze, sprawdzają się nawet na bagnach, ciuch zwykły przeciwdeszczowy tylko pęka na szwach i tak mokniesz. A te najtańsze, to szkoda kasy wydawać..Na 1-2 sezony. Także woodery owszem tak.
 22. Żeby nie było..przeniosłem do odpowiedniego działu.
×
×
 • Create New...