Jump to content

Ostry76r

Forumowicze
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Ostry76r

 • Rank
  NOWICJUSZ - romeciarz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Grodzisk Mazowiecki

Osobiste

 • Motocykl
  FJR 1300
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

558 profile views
 1. Ok. To ja będę próbował urlop przedłużyć o ten tydzień .
 2. Cześć . Chętnie bym się dołączył ale muszę wiedzieć na ile czasu jedziesz ? Ja właściwie mam zaklepane dwa urlopy majówka od 01do 09 maj i od 29 do 6 czerwiec . Musiał bym pewnie jeszcze ogarnąć tydzień do 13 czerwca żeby jechać z tobą na dwa tygodnie , nie wiem czy szefa uda mi się przekonać to jedno . I druga sprawa mój motocykl nie nadaje się na szuter . Jeśli planujesz jazdę po bezdrożach to ja odpadam . Tylko asfalt . Ja jestem z Grodziska Mazowieckiego więc możemy się gdzieś spotkać i pogadać . I jeszcze jedno ile osób jest chętnych na ten wyjazd ? Pozdrawiam.
 3. Jaki kraj takie BMW
 4. Zmieniłem w tym roku jesienią po 6 latach motocykl z Hondy CBF 1000 na Yamahę FJR 1300 nie zdążyłem tym motocyklem pośmigać przez pogodę stoi czeka na przyszły sezon . Mam nadzieję że nie będę zawiedziony.
 5. Ostry76r

  Rumunia 2020

  Ja w sierpniu nie mogę . Mam też urlop ale chcę wyjechać gdzieś z rodziną .
 6. Ostry76r

  Rumunia 2020

  Pewnie że tak . Numer wysłałem ci na priv. Zadzwoń lub SMS wyślij to pogadamy .
 7. Ostry76r

  Rumunia 2020

  Ze względu na złą pogodę w Rumunii wyjazd przekładamy na lipiec od 11.07 do 18.07 . Na obecną chwilę jedziemy na dwa motocykle . https://swiatmotocykli.pl/motocykle/mamy-czerwiec-a-na-transfogaraskiej-nadal-lezy-snieg/
 8. Też jedziemy na spontana coś się wymyśli w trakcie . Namiot biorę jako ostateczność .
 9. Zebrała się ekipa . Pięć motocykli ruszamy w czwartek rano z Grodziska Maz. Jedziemy na Podlasie potem Mazury . Jeśli ktoś jeszcze miał by ochotę się dołączyć to zapraszamy .
 10. Witam wszystkich . Zbliża się długi weekend więc moje pytanie brzmi . Czy ktoś z was miał by ochotę na jakiś wypad . Mazury lub góry ja mogę się dopasować . Pozdrawiam .
 11. Ostry76r

  Rumunia 2020

  Na obecną chwilę jest trzy osoby zdecydowanie na ten wyjazd . Termin ustalony ruszamy 20.06. wyprawa na dziesięć dni . Jeśli ktoś będzie jeszcze miał ochotę się dołączyć to zapraszamy . Myślę że max 5-6 motocykli . Jeśli chodzi o zmianę terminu wyjazdu w moim przypadku to lipa bo mam zaklepany urlop ale jeśli będzie trzeba to mogę jechać na 8 dni ja się dopasuję . Pozdrawiam .
 12. Ostry76r

  Rumunia 2020

  Myślę o czerwcu od 20.06 sobota do 30.06. wtorek .
 13. Ostry76r

  Rumunia 2020

  Ja myślałem o 10 dniach . I druga sprawa maj lub czerwiec jest ryzyko że drogi w górach mogą być zamknięte.
 14. Ostry76r

  Rumunia 2020

  Planuje ktoś z was może wyjazd do Rumunii w przyszłym roku ? Chciałbym się dołączyć jeśli można , wiem że jest to wcześnie ale ja muszę zaplanować i podać urlop do końca roku . Pozdrawiam .
 15. Ruszamy na dwa motocykle z Warszawy zabieramy namiot bo planujemy kilka nocy z niego skorzystać ewentualnie jakaś agroturystyka . Jeśli ktoś by miał ochotę się dołącz to zapraszam .
×
×
 • Create New...