Jump to content

To_masz

Forumowicze
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About To_masz

 • Rank
  ZARAŻONY MOTOCYKLAMI - cezeciarz agroturysta
 • Birthday 04/28/1985

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  ZGORZA?A

Osobiste

 • Motocykl
  Bandit,EXC200
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

163 profile views
 1. Też obejrzałem, kawałek dobrego kina. Dzięki za cynk o CDA
 2. Dla miłośników Premier League w szczególności, ale także dla osób lubiących piłkę nożną. Książka o kulisach powstania i funkcjonowaniu Premier League, świetna lektura, zwłaszcza jeśli się pamięta lata 90 . https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4893421/klub
 3. A "Mandarynki" jest gdzieś w necie do znalezienia? Kiedyś szukałem ale nie mogłem znaleźć.
 4. To_masz

  Banknoty

  Kiler, bardzo chętnie
 5. To_masz

  Banknoty

  A ja zerknę za tymi monetami, gdzieś miałem pojemniczek z nimi, zobaczę co tam jest .
 6. To_masz

  Banknoty

  Kilka lat temu złapałem fazę na banknoty kolekcjonerskie, mam już wszystkie obecnie emitowane przez NBP http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/banknoty_i_monety/banknoty_kolekcjonerskie.html Teraz pomyślałem żeby zebrać banknoty sprzed denominacji. Ma ktoś może wolny któryś z tych banknotów gdzieś na dnie szuflady? Oczywiście nie chcę ich za darmo
 7. Tajemnicą Poliszynela jest, że jednak Kurski zebrał połajankę z Nowogrodzkiej za to , że przez długi czas w sondażach TVP ignorowali Konfederację. Na koniec kampanii musieli przepraszać w trybie wyborczym Konfederację (abstrahując od formy w jakiej to zrobili), na finiszu nie mieli już czasu aby obrzydzić tę Konfederację wyborcom, Korwiniści wynik zrobili dobry jak na siebie. Morał z tego może być taki , że TVP będzie jechała jeszcze bardziej (o ile to możliwe) bez trzymanki w nowej kadencji. Do wyborów prezydenckich czasu nie tak wiele więc pole do popisu będzie.
 8. To_masz

  Alkoholizm

  Dobra, skołowałem jeszcze 4 litry i jest już 5 żeby śmiechu nie robić Co proponujecie?
 9. To_masz

  Alkoholizm

  Odkopię trochę, idzie zima, chciałbym zrobić jakąś nalewkę z litra spirytusu. Ktoś ma jakiś sprawdzony przepis?
 10. W Dzienniku Gazecie Prawnej był spory wywiad ze Schetyną, ten człowiek się nie uczy na błędach. Tyle razy już sondaże ich pokarały a ten dalej: wg naszych sondaży.., nasze sondaże dają nadzieję.., specjalne sondaże pozwalają myśleć o zwycięstwie. Itp itd. I stawia tezę, że ostatnie posiedzenie Sejmu przełożono na po wyborach, na wypadek gdyby PIS jednak nie zdołał rządzić samodzielnie i wówczas po wyborach na ostatnim Sejmie dopychają ustawy na ostro.
 11. Po 10 latach czas na zmianę spodni, jeździłem w Modece i teraz szukam czegoś, poleci ktoś coś? Wpadły mi w oko takie Dainese, ktoś używa? https://www.4ride.pl/odziez-motocyklowa/spodnie-motocyklowe/spodnie-tekstylne-dainese-new-drake-air-tex-czarne.html
 12. Dzięki za odpowiedzi Panowie, testuję właśnie demo Enova365.
 13. Przerabiał ktoś zakładanie w firmie portalu pracownika? U nas jest już ok 50 osób, zamiast pasków myślę o takim rozwiązaniu aby każdy mógł wejść na swój profil i tam sprawdzić np ile ma urlopu lub przejrzeć swoje wypłaty. Poleci ktoś coś?
 14. Trochę mnie nie było ale wracam zdać relację. Sam starter jest ok, winny okazał się czujnik sprzęgła- styki musiały się poluzować, poprawiłem i jest ok, wszystko działa.
 15. Pacjent to B12,5 z 2011 r. Przekręcam kluczyk, wtrysk chodzi, naciskam starter i cisza. Zapala dopiero po kilkukrotnych próbach- czasem za drugim trzecim razem a nieraz po dobrych kilkunastu. Przerabiał ktoś takie objawy? Spróbować rozebrać i zobaczyć co siedzi w środku?
×
×
 • Create New...