Skocz do zawartości

poldożerini


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie za łebka niesamowite wrażenie zrobił Fiat Argenta 2.0 wtrysk 124 KM. Ależ to był wariat samochód jak na tamte czasy.

Super bryczka, dla mnie prywatnie takim synonimem tamtych lat byl 132 supermirafiori, do dzisiaj pamietam zapach w srodku nowki sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio poldon chodzi po łbie :D

 

malaria jest spoko do driftu po lesie ale normalna jazda tym wymaga spożycia 100 ml bo innaczej jest męczarnią , mocy brakuje nawet na miasto , nie ma bagażnika a na haku może ciągnąć ogara 200 , nie mówiąc że 100km nim jest dla mnie plebsa dosyć drogie , żal dupę ściska jak kumpel astrą robi 100km za 15 zł i do środka wchodzi mu 5 osób i jeszcze miejsce na piwo jest , na haku pociągnie tonę i 80 jedzie nawet z toną cementu ..........

 

z tym że ja nie chciałem zbrukać się przednim napędem a przydałby się jakiś normalny dupowóz z możliwie najmniejszą pojemnością tanimi gratami , hakiem i gazem no i

 

omega kawał świni , duży piec , brzydka

ściera rdzewiejący parch , duży piec

e36 1.6 za drogie bo wszystko do 2tys zł to złom bez gazu a graty cenowo jak do bmw ( mimo że 1.6 to nie bmw )

mnie to by pasował jakiś kei car jak miałem subaru ale to wszystko wynalazki , mało aut , drogie graty , wszystko strasznie gniło ....

 

 

czyli w sumie tylko poldek zostaje , nawet bez nacisku na to 1.4 bo tańszy w utrzymaniu będzie pewnie jakiś polski niejadący 1.6 , tylko że oc wyższe ....

 

ile taki caro ma na haku w dowodzie ? gazu jest szansa że spali 10/100 czy jak wszyscy mówią 15 ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taki caro ma na haku w dowodzie ? gazu jest szansa że spali 10/100 czy jak wszyscy mówią 15 ?

Zależy jak stary dowód ale to i tak się gówno ma do aktualnych przepisów. Masa własna 1130 więc na więcej jak 550 kg nie licz w przypadku przyczepy bez hamulca. Jak siorka przerejestruje i będzie miała nowy dowód to Ci powiem ile jej wpisali.

Co do spalania to wbrew pozorom najwięcej potrafił spalić 1.4 Rover. (Albo ten 2.0 z którym do czynienia nie miałem) Oczywiście przy pałowaniu do odcinki bo przy mądrej normalnej jeździe osiągalne było spalanie na poziomie 6,5l lub nawet mniej w trasie pomimo dużego ładunku. 1.5 GLE nigdy nie spalił mi powyżej 10-11l nawet w zajebanym korkami mieście. Normalne spalanie dla gaźnikowego powinno oscylować pomiędzy 8 a 9l czyli przy dobrej instalacji LPG nie powinieneś przekroczyć 11l w mieście, a poza miastem zejść poniżej 10-ciu. Zaznaczę jednak że to dotyczy egzemplarzy nowych, które były w mądrych rękach od wyjechania z salonu.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to poldolot miał na haku właśnie 500 kg. W kwesti spalania to powiem że ostatnia wersja 1,6 z wielopunktowym wtryskiem paliła mi w granicach 8-8,5 litra benzyny przy jazdach wokół komina i 6,9-7,1 w trasie przy wakacyjnych wyjazdach, załadowany ile się dało i prędkościach 110-120km/h. Zaletą ostatnich wersji było wspomaganie kierownicy- znacznie ułatwiające życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

dobra brakło mi hajsu na e36 bo wszystko idzie na dziwki i wódę to kupiłem takiego

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36759715_281960689211428_1952529202624331776_n.jpg?_nc_cat=0&oh=36d8e3ad8bc618b05e6b66f822c83bd9&oe=5BA60642

 

 

dełu atu plus , wspomaganie, bidazawór , hak ( 500 zwykła , 1000 hamowana ) , nawet jakiś alarm i centralny to ma

w ogóle to nie jedzie ( 1.6 monowtrysk ohv ) , jedyny sposób żeby się nim zabić to jak ci spadnie z lewarka na łeb ( a ruda tańczy jak szalona także jest ryzyko jest zabawa )

driftuje na 1 po szutrach nawet z gazu na 2 ale na obroty kręci się jak młodą dupę bez pieniędzy , prowadzi się jak teściowa z wesela w szpilach na nogach ( pióra ) i hamuje jak st44 z 50 wagonami węgla po mokrych torach ale i tak jest zajebisty :D szczerze to nie jeździłem jeszcze tak mułowatą benzyną , wysrałem się na mopie zdjąłem antenę od radia i 140 na ekspresówce z wielkim bulem ale bez rzalu bo tanio na podtlenku biedy

 

laskę da się w nim dymać , quada i palety targa( chciałem caro żeby do bagażnika ładować palety ale nie było w moim złocie ) , coś się focha że traktuje go jak śmiecia i po odpaleniu z benzyny odrazu but żeby się przełączył na gaz , błyska wtedy radośnie kontrolkami i chodzi jak bizon z włączoną młocarnia i często gaśnie a potem długo kręci ale liczę że spali 10/100 przy lajtowej jeździe w zielonym polu do 100km/h i nasza love jakiś czas potrwa -to była o\statnia deska ratunku w tej kasie przed srajczento , astrą czy innym skurwiałym przednim napędem i chwała mu za to :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle sam bym taki wynalazek skitrał w garażu dla młodego... ;)

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile dałeś za to?

 

no jak yuby pisze mniej więcej :D ale człowiek się liczy nie pieniądze

 

 

Za tyle sam bym taki wynalazek skitrał w garażu dla młodego... ;)

 

to zamiast nadskakiwać płaskiej dupie i tracić czas bo i owszem fajna sucz jest ale ona i tak się z nikim nie spotka oprócz swojego psa to przejrzyj olx i coś sobie wybierz do 2 tys jest zajebisty wybór a jak masz ponad 2 to nawet może 1.4 upolujesz a ten już podaje zdrowo dopóki upg nie wyjebie :D w takim 1.4 jakbyś most zaspawał to chłosta jak za małolata jak starych nie było w domu i video i TV twoje aż nieraz wzdymy na ręce były potem także nie ma co kitrać w garażu tylko upalać ..............teraz pompę wody wymieniłem oblatam trochę na rejonach i jak nic nie odpadnie to quada na seroki i siedlecka zatarga :D wydech chyba mam uje**ny bo dziś jak bokiem zapodawałem po szutrach to coś szurało o wystająca na środku muldę , pompę wody wymieniłem , teraz walka z rozjebanym wlewem do baku -nie chodzi że paliwo się rozlewa bo nie jestem dupajskim kustoszem i nie stać mnie na jazdę nim na benzynie ( no dziś 2km zrobiłem bo gazu brakło ) ale śmierdzi strasznie paliwem w środku .......

 

ja to bym mojego na 1.4 zeswapił ale mam za dużo innych projektów a zarabiam jak w końskich za panowania janusza 1 i odkładam tyle jakby boljer w dziennej taryfie grzał więc chyba nie dojdzie do skutku :(

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

misiek bangla ci yutub?

 

no ba :D

aczkolwiek ja mam specyficzne podejście do polda że tam powiem sprzeczne z ogólnie przyjętym nurtem :D

dochodzę na myśl caro 1.4 16v-symbol mocy , dzikiego driftu i ojszczanych majt dziewczyn na wsi w mojej młodości , zresztą to do dziś zdrowo lata i kapcia pali

atu 1.6GSI -jest odrobina szaleństwa i jazdy , skasowali bagażnik ale można przeżyć

atu i caro minusy plusy 1.6GLI -dla tych któych nie stać na 2 wyżej wymienione :D

 

natomiast jakoś nie loffciam tych wszystkich akwariów , borków, wiadomo nie byłoby borka nie byłoby caro ale jakoś w dzisiejszych czasach średnio za nimi przepadam , wku**ia mnie jak ludzie na grupie kaleczą caro tym prehistorycznym ryjem z o krągłymi lampami robiąc downgrade bo tak jest fajniej niby, no i borki i akwaria już ceny mają jak maluchy a są to auta awaryjne , brakuje gratów i generalnie pod koc i na zlot w słoneczną pogodę na lawecie , a caro czy atu to daily -ciut trącace oldskulem ale daily :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest klimat z tamtych lat. Ja się załapałem na praktyki zawodowe w FSO jak chodziłem do technikum na Hożej.

 

Dla mnie Borewicz był najfajniejszy. Potem tylko powolny zjazd w dół, kiedy polscy pseudo projektanci sukcesywnie niszczyli włoski niepowtarzalny design tego auta.

Jedyny plus to poszerzenie rozstawu kół, dało estetycznie dużo temu autu.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...