Skocz do zawartości

poldożerini


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

każdego szkoda :D w poldziu właśnie najgorszy minus tego auta to brak sensownych silników , 1.4 jedzie przyzwoicie ale do zdejmowania majtek przez głowę brakuje a jest awaryjny i sypie się przeniesienię napędu od niego , 1.6GSI prawie jedzie a reszta to conajwyżej daily i turlanie się i conajwyżej ćwiary z pandami 4x4 czy innymi niepozornymi zapierdalaczami tego pokroju ( matiz w gazie , star 200 z węglem i przyczepą etc )

 

takto ten zawias na piórze dla amatora jest do przeżycia wyklepać na płasko pióro , amory twardsze i nie powinien się wywalić bo seria jest wysoka i miękka i po ostrej szykanie buja się jak łajba na sztormie i serio z punktu widzenia kierowcy jest zabija nas co kochamy aczkolwiek nie słyszałem żeby kiedyś pold przy drifcie dachował , raz widziałem jak most się złamał po strzale kołem tył w krawężnik :D

 

ogólnie to poldkowi o tyle blisko do omki że teraz modne są swapy albo 2l albo 2.5 v6 do poldów :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany spójrzcie tylko jaką igiełkę kumpel kupił -ja się po prostu zakochałem

ten polonez złamał mi serce niczym kozaki i bluzka -już nic nie jest takie samo

Stan idealny plus -kupiony w polskim salonie od niepalącego ( ale fajek nie gumy ) właściciela lakier powyżej idealnego

Blacharsko rewelacja -drobne wykwity na masce i otwory do spuszczania potu właściciela zamiast uchywtów na lewarek , on się nie psuje nie potrzebuje lewarka

Silnikowo -1.6 GSI ( daewoo-fso multipoint injection ) +gaz staga , jak rasowy polonez chodzi tylko na gazie i nawet z niego odpala ( czasem z drobną pomocą plaka )

posiada immo i zabezpieczone przed włamem tylnie drzwi

ma drobne wady -nie posiada połowy wnętrza , zbiornika paliwa , tylniej kanapy , wygłuszeń , katalizatora i paru innych kompletnie niepotrzebnych bzdet na które zwraca uwagę tylko tommo i mlicja

z wyposażenia dodatkowego

-spaw 100%

-tył szeroka 15 przód 14 tył obciąg 205 przód nie wiem

-lotka od e36 ( przy tej mocy konieczność )

-kubły od syfika ( zajebiste jak z rasowej rajdówki )

-mugen z rury wodociągowej od kolektora do końcowego no i jakiś końcowy dwururka na środku auta

-panel z alieexpress rodem z rajdówki ( zapłon pod czerwoną pokrywką w przycisku , start w czerwonym przycisku , 3 nieopisane wyłączniki , szacun fhui

-nadkola z nie wiem czego

-śruby rzymskie od naciągu gąsienic deta zamiast amortyzatorów tył czyli tzw gwinty z agromy -regulowana wysokość auta i twardo jak w gigantycznych silikonowych cyckach

-hamulce tył odpięte bo na forum motocyklowym mówili żeby hamować przednim

-szyba tylnia pasażera w barokowym stylu z foli bąbelkowej

 

wrażenia ?

niepozorny zapierdalacz a nie jakaś panda 4x4

w środku głośno , plomby wypadają , ale zbiera się jak na 84 KM konkretnie mój seryjny gli to przy nim jak pks w święto zmarłych przy 2.8 w kompakcie , już sam fakt że ma siłę palić te 205 R15 na obciągu to dużo i drze na nich bokiem , fajnie drze pizdę na tym wydechu i ogólnie jest zajebisty

 

do kompletu uroku brakuje tylko malowania wałkiem nobilesem do drewna na sraczkowaty kolor albo różówy ale spokojnie wszystko przed nami

fotencja

68f64d3f7d912cf7med.jpg

niech ktoś powie że atu plus są brzydkie jak tu się nie zakochać :D ?

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZO, gratulacje :D

 

nie no za daleko miałby na moje podwórko :D

 

Micho dawaj filma emoji4.png

 

jak znajde chwile wrzucę

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu a to Twój poldolot?

Zajebiaszczy :D.

Graty Stary ;)

 

niestety nie mój :(

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O panie. mam kaszla i już podziękuje za Polską myśl techniczną :D

Polska mysl techniczna byla bardzo dobra, nie mysl ze gorsza od Niemieckiej czy Francuskiej, tyle ze najpierw wojna zrujnowala gospodarke, potem ruskie trzymajac lape nad PL nie pozwolily zeby bylo cokolwiek dobrego produkowane, a tam dobrego, cokolwiek zeby bylo produkowane.

Teraz UE zaopiekuje sie Polska, wyjalowi mozgi potem ziemie i zostawi ugor. I tak to historia kolem sie toczy ze zawsze jakies scierwo do PL sie przyczepi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat elegant to najbardziej włoski maluch bardziej niż pierwsze 600

nie ogarniam histerii tegoż pojazdu ale to działało to akoś tak że włosi ,,kupili czy nie wiem mieli jakieś udziały ? w fabryce pod koniec produkcji kaszlaków i wszelkie el elx to głównie ich paluchy .....

i dlatego gnije jak wściekły, ma problemy z instalacją elektryczną niczym francuskie samochody , jest mega ubogi ( zrezygnowali z wszelkich uchylanych szyb w tym trójkącików z przodu ) i jest najgorszy jakościowo

 

ot włoszczyzna nad którą tutaj na forum się czesto spuszczają :D ja to zawsze mówiłem oni czego się nie dotkną to spierdolą , dobre tam to jest bunga bunga i makaron a motoryzacje niech lepiej zostawią niemcom, japończykom i amerykanom ......

 

tak samo lancia pamiętam jak kumple kupowali za grosze lancie bo były to najtańsze auta z skóra klimą itp , potem koszt części przerastał wartość auta i w ogóle ciężko było o części a je**ło się to kosmicznie

 

alfa złomeo ? też dramat ile ja tego natargałem z mirasem na części , widziałem te silniki twin spark zje*ane chyba w każdy możliwy sposób .......

 

polonez też jest z fiata i co ? tragiczny silnik 1.5 z pękającymi wałami , który nie jedzie to fiat ........jak dełu się za to zabrało to dostało monowtrysk boscha spalanie spadło do rozsądnych wartości i bezawaryjność też , a finalnie był nawet wielopunkt w tym silniku i hydropopychacze

 

mówię włoszczyzna to gówno jeśli chodzi o motoryzację , skuter piaggio mam , gaźniki dellorto , cewkomoduły motoplat , samochody już mówiłem iveco ? symbol gówna w świecie ciężarówek najtańszy po mercedesie w leasingu nawet kierowcy mówią od iveca trzymaj się z daleka :D

 

no fakt jest jeszcze stukati co ma przyżyłowany wahacz , chodzi jak xr600 bez oleju i tam to się nazywa desmo a nie brak oleju i kosztuje miliony

 

włosi w 126p założyli rozdzielacz zapłonu i kopułkę -Polacy go wyjebali uproszczając konstrukcję , obniżając koszt produkcji i zwiększając bezawaryjność pojazdu bez żadnych skutków ubocznych

 

ot bambuczione bunga bunga spagetti.....

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...